Şimdi Ara

[ANA KONU] KABLOTV VE KABLONET DEVİR İLANLARI (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.242
Cevap
48
Favori
80.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: qicik.shey

isteyen olursa devir edebilirim. şehir farketmez..

teledünya + 3 mb sınırsız internet 61 tl

devir ücretleri + uydunet modemleri + teledünya uydu alıcısı da bedava verebilirim. 1 yıl tahahhütü kaldı.

birincisi teledünya alıcısını ve modemi bedavada verebilirim değil vermek zorundasın.
    ikincisi şehir fark etmez diyorsun da devir için iki kişininde gitmesi gerekiyor sen hangi şehirdesin belirt.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drangelicus

quote:

Orijinalden alıntı: humerus94

ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE İYİ GECELER HAYIRLI RAMAZANLAR...ÇOK KÖTÜ DURUMDAYIM...LOJMANLARIMIZIN YIKILMA KARARI ALINMASI SEBEBİYLE MECBURİ TAŞINMAK ZORUNDA KALDIK VE TAŞINACAĞIMIZ YERDE TÜRKSAT ALTYAPISI OLMADIĞI İÇİN VE BENİM APTAL KAFAM TAAHHÜT VERDİĞİM İÇİN 414,63 TL GİBİ BİR ÜCRET ÖDEMEK ZORUNDA KALIYORUM...MALUMUNUZ DEVİR İŞLEMİ YApilIRSA BU MEBLAĞDAN KURTULACAĞIZ.İSTANBUL/YEŞİLKÖYDE İKAMET ETMEKTEYİM.İLGİLENEN DEVRALMAK İSTEYEN HAYIRSEVER ARKADAŞLAR VARSA İLETİŞİME GEÇERLERSE SEVİNİRİM...

Paket detaylarını ve taahhüt bilgilerini yazarsan detaylara göre talip olabilirim, hemen yarın gider hallederiz.
    Aylık ne kadar ödüyorsun?

Devir aldım, kullanıyorum. Devreden arkadaşa teşekkür ederim, henüz devir ile ilgili fatura gelmedi, gelince fatura bilgisini ileteceğim, kendisi bana elden ödeyecek.
    Devir işlemleri oldukça hızlı, nüfus cüzdanınız yanınızda olsun, bolca evrak imzalıyorsunuz.
    Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta oturduğunuz evde/işyerinde Uydunet hizmetinin olup olmaması, çünkü devir iptal edilemiyor.
    Internet fena değil, ara ara kesiliyor ama Uydunet'in bu sorununu daha önceden de biliyordum.

Devir alacak arkadaşlar için yazıyorum, çekinmenize gerek yok, internete bağlanmak istiyorsanız makul sürelerdeki taahhütlü devirler işinizi gayet ucuza görebilir. 1 Yıllık ev kira sözleşmem var ve sağolsun devreden arkadaştan tam da kira sözleşmemin sonuna denk gelecek şekilde yaklaşık 11-12 aylık taahhütlü uyduneti devraldım.

iyi akşamlar.

• silindi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qulf -- 8 Eylül 2012; 1:51:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolfdks

quote:

devir ücretleri + uydunet modemleri + teledünya uydu alıcısı da bedava verebilirim. 1 yıl tahahhütü kaldı.

birincisi teledünya alıcısını ve modemi bedavada verebilirim değil vermek zorundasın.
    ikincisi şehir fark etmez diyorsun da devir için iki kişininde gitmesi gerekiyor sen hangi şehirdesin belirt.

Zorundayım diye birşey yok öyle bi zorunlulukta yok. Tarifelerde teledünya + uydunet modem hediyeli diye bir tarife yok. sadece teledünya uydu alıcısını veriyorlar. Modemi sen alıyorsun ben aldığımda modem 150 lira üzerindeydi. + modemin yanında kablosuz yapan routeride var onuda 70 veya 80 liraya almıştım.

• quote:

quote:

quote:

Zorundayım diye birşey yok öyle bi zorunlulukta yok. Tarifelerde teledünya + uydunet modem hediyeli diye bir tarife yok. sadece teledünya uydu alıcısını veriyorlar. Modemi sen alıyorsun ben aldığımda modem 150 lira üzerindeydi. + modemin yanında kablosuz yapan routeride var onuda 70 veya 80 liraya almıştım.

Alıntıları Göster

http://turksatkablo.com.tr/tv-kampanyalar-detay.aspx?ID=168
    Şansa gördüm de bilginiz yanlış. Hepsini veren kampanyaları mevcut.
    Tabi siz o taahhütle o modemi almadıysanız vermek zorunda değilsiniz orada haklısınız.

• Kablosuz modem 175 lira yazio 24 ay tahahhtle tarifene ayda para alio iste

• İzmir EVKA 4 teyim. Teledünya + uydunet devralmak istiyorum
  • quote:

Kablosuz modem 175 lira yazio 24 ay tahahhtle tarifene ayda para alio iste

İnsaf. Verdiğim linkte ücretsiz diye kocaman yazıyor ;)
    Okuyun iyice ondan sonra yazın.
  • hmm telefondan baktımda ben sayfa acılmadı yeni bir sayfadan baktım bende.

kaç para olduğu yazmıyo ne kadarmış ?
  • Izmir'de uydunet devralmak istiyorum istedigim hiz 3mbit tekliflerinizi bekliyorum.

• istanbulda uydunet 1Mbit sınırsız internet + HD kutu ek ödemesiz + teledünya paketi aylık 47 tl devir etmek istiyorum.Talipli varsa bekliyorum.
  • Arkadaşlar devir konusunda pek bi bilgim yok ama Kablosuz modemi, hd kutusu ve maksimum 10-11 ayı kalmış uyduneti devralabilirim.

İstanbul-Mecidiyeköydeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasan.nuhoglu

istanbulda uydunet 1Mbit sınırsız internet + HD kutu ek ödemesiz + teledünya paketi aylık 47 tl devir etmek istiyorum.Talipli varsa bekliyorum.

Hocam pm attım.

• bursa yada eskişehirde devretmek isteyen varsa pm atsın....
  • quote:

quote:

Vermek zorunda? Verebilir arkadaşım. Siz sanırım Teledünya kampanyalarını yanlış biliyorsunuz; her kampanya cihazlı değil. Ben de devretmek istiyorum ama Teledünya cihazım zaten yok cihaz kampanyasına girmedim ve Teledünya'dan cihaz da almadım. Modüllü üyelik içinde modülü dışarıdan aldım. Aynı şekilde modem de dışarıdan alınma. Modemi hizmetten yararlanma adına devir etmem lazım ama teledünya konusunda cihaz veremem. Zaten Teledünya'da taahhütüm yok; devir alan arkadaş dilerse teledünyayı kapatabilir ya da cihaz kampanyalı hale getirebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engunaydin -- 28 Ağustos 2012; 13:15:01 >

• TTnet'ten bıktığım ve Digiturk Play aboneliği aldığım için Uydunet'in limitsiz tarifelerinden birine (1-3 Mbit Limitsiz) geçmek istiyorum.
    Uydunet'in sitesinden anladığım kadarıyla Devir ücreti yok, Nakil'de 10 TL.

İstanbul Avrupa Yakası'ndan "limitsiz uydunet + standart kablotv" abneliğini devretmek isteyen arkadaşlar mesaj atabilirler. Evde uydu bulunduğu için kablotv izlenmeyecek o yüzden HD kutu olması çok da gerekmiyor. Taahhüt süresinin bitmesine birkaç ay kalan arkadaşlara modem için ekstra ücret ödeyebilirim.

• adana da devir edecek varsa alabilirim

• Istanbul
    Teledunya hd
    Uydunet
    Devir alinacaktir
    Pm

• Ankaradan uydunet+hd settop box devrediyorum. 11 aylık abonelik tahhütü kalmıştır.
  • istanbul m.koydeyım devir alınır ilgilenenler pm atsın
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.