Şimdi Ara

(ANA KONU) HAZIRMISIN İSTANBUL?EFSANEVİ KAR YAĞIŞINA ADIM ADIM.[ EFSANE BİTTİ] (866. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.750
Cevap
198
Favori
428.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
868 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 864865866867868
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu gidişle yarın tatil olmaz. 16.00-18.00 arası önemli diyolar.Bekleyip görücez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • avcılar için durum guncellemesi yaparmısın nallart
  • Konu resmen ulkenin halini yansitiyor he rezillik

• adam tpaso sallıyor ama bir fotoğraf göremedik dğru düzgün kıyıya yakın yerlerden. Hep yüksek kesimlerden bir iki foto gördük. Onlar da istanbul için olağan yağışlar zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sempoz34

quote:

Orijinalden alıntı: nallart

kar mar yok diyorsunuzda ümraniye kartal pendik tuzla gebze maltepe hadımköy b.çekmece çatala kurtköy 20 cm üzeri aldı ve şu anda tuzlada inanılmaz bir tipi var. çatıda yaklaşık 25 30 cm kar var

pendikte bitiyor gibi sence ne olur akşam artar mı?

Adami resmen karin Ahmet Mete İşikara'sı yaptiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salimania

Güneş açınca kar toplanır yalnız :)

Kendini kandırma :D Yarın okul var. Kar yağışı bitti.
  • Açıklamayı erken saatte niye yapmıyosun.21.00 da olan olmuş olcak zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: OLMNBJK

quote:

Orijinalden alıntı: Salimania

Güneş açınca kar toplanır yalnız :)

Kendini kandırma :D Yarın okul var. Kar yağışı bitti.

Pendik deli gibi yağıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Vustic

quote:

Orijinalden alıntı: OLMNBJK

Bundan sonra daha ya?maz. Güne? açty.

Liselilere kötü haber "Yaryn Okul Var."

Deme oyle yazik cocuklara , kar topluyor kar.

• avrupa yakası kar alamadı diye niye bu kadar adamın üstüne gittiniz , anadolu yakasına gelin de kar görün
  • kar yok tatilde yok istanbuldaki liseliler okula
  • Trabzon'da sahilde 25-30cm arası kar var. Köyleri siz düşünün. Ayrıca kar hala yağıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: halukbey34

Artı eksi olayı geri gelmiş neden kendinize bir iyilik yapıp şu mesaji artilamiyorsunuz

Beni kimse artılayamaz. Sıkıysa artılasınlar.

Demedim mi bak, geldi eksiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 8 Ocak 2015; 15:01:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MağaraAdam

avrupa yakası kar alamadı diye niye bu kadar adamın üstüne gittiniz , anadolu yakasına gelin de kar görün

Hadi bakalım

• ibb den don uyarısı gelmiş dışarısı şu an -3 gösteriyor dudullu da. Yarın öğrencilere yine kar olmazsa da "don ve buzlanma" ile ilintili tatil haberi gelebilir. Zaten 1 gün içinde başlamak bazı bölgeler için baya sıkıntılı olacak. Yine de valinin 21.00 a kadar beklemesi doğru. Biz eskiden sabah haberleri dinlerdik ki tatilse çıkmayalım diye hep yağan kara göre karar verilirdi meteorolojiye göre değil.

artık şunu da belirtmek gerekir ki zaten kendisi de biliyordur bu başlık artık geyiğe bağladı; başlığı açan arkadaşın verilerinin hiçbirisi tutmadı tutanları da zaten hepimizin hava durumundan duyduğu şeylerdi. Tatil olacağını söylemek de kehanet değil kime sorarsan sor zaten tatil olacak diyordu. Yine de çabasını tebrik edelim bu kadar insana umut aşıladı. İstanbul geç de olsa iyi bir yağış aldı bazı bölgeler hariç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trasher -- 8 Ocak 2015; 15:03:03 >
  • Dün ve öbürsü günde güneş açtı. KAR TOPLAMAK için. Siz yine bitti, bu mu efsane? dediniz... Ama cevabınızı aldınız. Allahın izniyle nallart hz'nin doğru tahminleriyle yarında okullar tatil edilecek. Godzilla' nın kuyruğu göründü!! Yeni sistem geliyor!; ve şimdiki hepsinden büyük!! Evet o GODZİLLA!!!
  • Beykoz/Paşabahçe de gerçekten efsane yağıyor şuan

• Arkadaşlar şimdi ben bir yardım isticem. yardım edermisiniz.

Son günlerde milletin çok dinlediği yabancı bir şarkı var. hint şarkısına benziyor adını bulamadım . bilen varmı acaba?

• 
Sayfa: önceki 864865866867868
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.