Şimdi Ara

(ANA KONU) HAZIRMISIN İSTANBUL?EFSANEVİ KAR YAĞIŞINA ADIM ADIM.[ EFSANE BİTTİ] (938. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.751
Cevap
198
Favori
428.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
868 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 934935936937938
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1000 e tamamliyaydik su konuyu

• konu hızlı pARLADI fakat çabuk söndü fıssss
  • Kar geliyo diyolar ne düşünüyorsun @nallart

• Sensei @nallart i ayarlayın yeni sistemler geliyor ayağına, @nallart önderliğinde tekrar yeni bir konuda toplanalım, adamın ayağı uğurlu geldi, çocuklar 3 gün tatil yaptı.
    @nallart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GulfStream -- 11 Ocak 2015; 0:07:34 >
  • Batıya 5-6 saatlik, iç bölgelerimize ise 24 saatlik kar geliyor...
    Pazar gecesinden itibaren lodos Marmara’da saatte 50-70 kilometre, Ege’de 70-90 kilometre hızla esecek. Karadeniz genelinde de 60-80 kilometre hızla rüzgar bekleniyor. Pazartesi sabah saatlerinden itibaren rüzgar kuzeye dönmeye başlayacak.
    http://havaforum.com/anasayfa/batiya-5-6-saatlik-ic-bolgelere-24-saatlik-kar-geliyor/

• Forumu açtım konuyu açmak için en popüler konunun başına tıklayacağım sırada büyük bir şok geçirdim
  • Ankara da kar yağışı tekrar başladı beraberinde sis de bastırdı resmen company of heroes 2 haritası oldu resmen
  • Arkadaş efsane konuya bak,millet aynı saniyede mesaj atardı,şimdi saat farkıyla mesaj atıyor.

• İnsanlar sohbet etsin, eğlensin diyerekten konuya müdahale etmemek için günlerdir sonuna kadar taviz gösterdik, kural dışı mesajları silip; konuya dokunmadık lakin konudan son 5 günde 232, toplamda 313 şikayet aldık.

Konu, sohbet konusu olmaktan ziyade karşılıklı hakaret, aşağılama konusuna dönüştü. Mesele de kapandığına göre, konunun artık kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar;
  • 
Sayfa: önceki 934935936937938
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.