Şimdi Ara

[ANA KONU] ASUS X550JX-XX171D - Oyun Bilgisayarı (2015-2016 F/P Kralı) (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.788
Cevap
34
Favori
67.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Onu etkileyen bir sey var. Alt ust komsu vs varsa onlarinkiyle kanal cakismasi da yapiyor olabilir.. herseyi denedim modemde sikinti yok diyorsan pc yi servise gondermen lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rcknrll

Benim makinenin temizlik ve macun degisimi vakti geldi sanirim. Oyunda ani fps dususleri yasamaya basladim. 60 dan

1 e gibi.

Tabi bunun yaninda hdd den kaynakli da olabilir. Surekli %100 de calisiyor. Diger bir dusuncem de ramdan kaynakli olabilecegi tabi. Hala ram takviyesi yapmadim. Hos autocad performansini da goz onune alirsam ram isi agir basiyor.

Aynı sorunlar bende de var hocam, GTA V'ı 800*600 çözünürlükte tüm ayarlar en düşükte oynarken fps bir anda 100 küsürden 1'e 2'ye düşüyor, rram bu sırada 99, 100e varıyor. Disk de sık sık 100e ulaşıyor, 8 GB Kingston HyperX ram siparişi verdim gelsin bi' deniycem GTA V'da. HDD de büyük ihtimal sıkıntılı ama ram takviyesi yapınca tahammül edilebilir seviyeye düşerse bir şey yapmıcam, yine devam ederse 250 gb ssd alıcam, ben böyle hdd görmedim, lanet olsun.

• Nvidianin son surumunu guncelleyin arkadaslar.. ciddi guzel olmus.. birde pc nizin ayarina bakin guc tasarrufunda olabilir cunku full cozunurluk ama full detay olmasada super akiyor

• Intelin sitesi bir acaip,yada ben beceremiyorum. 4. Nesil kartlar icin driver win 10 seciyorum. 203 mblik bir driver indiriyor. Kuruyorum,bu driver e uygun donaniminiz yok diyor.

Kendi bulup yukleyen bir uygulamasi var onu kuruyorum, intel grafik karti yok diyor. Boyle de bir acaip durum..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rcknrll kullanıcısına yanıt
    Kardesim 64bit icin uyumlu olani seciyorsun degil mi ? Oyleyse manuel kurulum yapman gerekiyor.. aygit yoneticiisnden intele karta sagtiklayip guncelle demen gerekiyor.. gerci 2 tip driver var biri .zip digeri .exe.. zip olansa manuel kurabiliyorsun ;)

• quote:

Intelin sitesi bir acaip,yada ben beceremiyorum. 4. Nesil kartlar icin driver win 10 seciyorum. 203 mblik bir driver indiriyor. Kuruyorum,bu driver e uygun donaniminiz yok diyor.

Kendi bulup yukleyen bir uygulamasi var onu kuruyorum, intel grafik karti yok diyor. Boyle de bir acaip durum..

Bu sorun bende de var. Intel kartı güncelleyemiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • HopeSlayer kullanıcısına yanıt
    gençler sizin için video çekip yutuba atıcam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: khytr89

gençler sizin için video çekip yutuba atıcam :)

Bekliyoruz hocam

Tamamdir bugun aticam dun pc ye dokunamadim yorgunluktan 😄

• quote:

Kardesim 64bit icin uyumlu olani seciyorsun degil mi ? Oyleyse manuel kurulum yapman gerekiyor.. aygit yoneticiisnden intele karta sagtiklayip guncelle demen gerekiyor.. gerci 2 tip driver var biri .zip digeri .exe.. zip olansa manuel kurabiliyorsun ;)

Onu da denedim. Zipli dosyayı açıp yolunu belirledikten sonra tamam dediğimde yine aynı şey. Sürücüm güncelmiş. :)
    Yüklü olan win 8 driver ı diyemi acaba ?
  • rcknrll kullanıcısına yanıt
    adil kullanım kotası dolduğu için net kağnı gibi o yüzen video çekemedim upload 1 saat sürecek deyince iptal etim. telefon gerçi 4k çekmiş 3-4 dk bile değil ama 2gb :D bendeki driverlar şu şekilde;

• quote:

adil kullanım kotası dolduğu için net kağnı gibi o yüzen video çekemedim upload 1 saat sürecek deyince iptal etim. telefon gerçi 4k çekmiş 3-4 dk bile değil ama 2gb :D bendeki driverlar şu şekilde;

Intel kartın benden 1 yıl kadar güncel

nasıl yapsak ki ?
    facebook kullanıyorsan pm den link at oradan adımları fotoğraf olarak atayım. forum çok kasıyor kaldı ki fotolarda 16mp olucak :D
  • quote:

nasıl yapsak ki ?
    facebook kullanıyorsan pm den link at oradan adımları fotoğraf olarak atayım. forum çok kasıyor kaldı ki fotolarda 16mp olucak :D

Zipten manuel kurmayı da denedim de olmuyor. Yapacak birşey yok hocam bir dahaki formata kadar böyle kullanayım.
    ne hatası veriyor ? az önce aynı ekran kartlı başka pc ye denedim oldu :\
  • quote:

ne hatası veriyor ? az önce aynı ekran kartlı başka pc ye denedim oldu :\

Zaten güncel diyor.
  • ama manuel kurunca öyle demiyor daha doğrusu diyemiyor :)
  • Manuel dediğimiz aygıt yöneticisinden sürücü yolu gösterme olayı değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HopeSlayer -- 28 Ekim 2016; 20:14:24 >
    Benimki de 2015. Sanirim sen de asus un sitesindeki indirip kurdun. Zaten oradaki surucu win 8 icin. Tahminimce bizim problem oradan kaynaklaniyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Benimki de 2015. Sanirim sen de asus un sitesindeki indirip kurdun. Zaten oradaki surucu win 8 icin. Tahminimce bizim problem oradan kaynaklaniyor.

Windows kendi kurmuştu benimkini. Dediğin gibi olabilir.

• 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.