Şimdi Ara

Tüm konular (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
80
Favori
15.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dertliadamınkabusu D kullanıcısına yanıt
    2006'da üye olmuştum foruma.
  • Çok zor.Programlar bitince bir site hazırlayıp eklenecek.
    Rusça olarak da çıkarmayı düşünüyorum.
  • ..........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A61AAEA19 -- 8 Mayıs 2017; 12:36:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer Türkçe'lerini doğru şekilde yazdığınızdan eminseniz olur.Bu detay çok önemli.
    Çünkü deyim kitaplarında İngilizce-İngilizce anlatım dili var.Türkçe çeviri yok bunlarda.Sadece Fono kitabı var galiba.
    İşte açtığım o konuda gibi yapın.25 tane yapın.
    Örnek cümle içinde yazılışları isterseniz yazın.
    Ama burada bence önemli olan kelimelerin sesli telaffuzunu indirin bilgisayara(idm yardımıyla.)
    Bir dosyada toplayın.SÜrekli onları tekrar tekrar dinleyin.Defterden de tercümeleri ve cümle içinde kullanışını öğrenin.Bu iş böyle olur.İşin içine ses,telaffuz girmesi gerek.Sadece ezber olmaz.Cümle içinde de görmek gerek.
    Özellikle uyarayım;
    Bu yöntemi uygularken ilk haftalar size sıkıcı gelecek.
    Hatta bir şey öğrenmiyorum,ilerlemiyorum diye düşünüp,hatta kendimi gereksiz yere yoruyorum diye düşünüp yarım bırakmayı düşüneceksiniz.Kesinlikle bırakmayın.İlerledikçe ne kadar şey öğrendiğinizi anlayacaksınız.
    Çünkü her şeyi aynı anda öğreniyorsunuz,Sıfat,zarf,edat.Bu konuşmanıza ve diğer becerilere anında yansıyor.Bu şekilde beyin eksikleri daha hızlı kapatıyor.O dilde bir şeyler düşünürken daha hızlı doğru sonuca ulaşıyorsunuz çünkü zihninizde yeterli sayıda kelime mevcut oluyor.

• rat.planet kullanıcısına yanıt
    ...............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A61AAEA19 -- 8 Mayıs 2017; 12:36:12 >
  • Konu güncel.
  • Hocam muhteşem.
    Teşekkürler
  • DUYURU
    DUYURU
    DUYURU
    Arkadaşlar 1 tane konum kayıp.Konuyu detaylandırmak için düzeltecektim.Şimdi yoktur.
    Forumda aradım bir türlü bulamadım.
    Birçok öneri verdiğim temel bir konu vardı.
    Sanırım yönetim tarafından silinmiş.Bir türlü bulamadım.
    Neden silinmiş anlayamadım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rat.planet

DUYURU
    DUYURU
    DUYURU
    Arkadaşlar 1 tane konum kayıp.Konuyu detaylandırmak için düzeltecektim.Şimdi yoktur.
    Forumda aradım bir türlü bulamadım.
    Birçok öneri verdiğim temel bir konu vardı.
    Sanırım yönetim tarafından silinmiş.Bir türlü bulamadım.
    Neden silinmiş anlayamadım?

Dil Öğrenenlere Altın Öneriler konusu olabilir mi hocam?

https://forum.donanimhaber.com/dil-ogrenenlere-altin-oneriler--126143061#126167251

• Teşekkürler.Bir türlü bulamadım bunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rat.planet

Teşekkürler.Bir türlü bulamadım bunu.

Rica ederim hocam
  • güncellendi.
  • Mesajım bulunsun

• Ana konu güncellendi.
  • ana konu güncellendi.
  • O kadar çok emek veriyorsun ki, ne kadar teşekkür etsem az. Tekrar tekrar teşekkür ederim.
  • Merhaba bir sey sorucaktim

Suan kardesim gramere dersimizingilizceden calisiyo ve anlatiminin guzel olmadigini soyledi.bazi celiskili anlatimlarinin ve eksik bilgiler var dedi.

Ben de gramere baslicam ins. Onceden daylight setinde baya ilerledim.altyapim var yani murat kurtun kitabini omermissiniz internette baktim baslangic icin oneriliyo.ben de ordan mi calisayim hocam?

Tum gramer konulari icinde var mi kitap uzerinden calismak istiyorum cunku

• firari16 F kullanıcısına yanıt
    Dersimizİngilizce sitesinde eksik bilgi görmedim.
    Murat Kurt'un kitabı evet başlangıç için en uygun kitaplardan birisidir.Upper seviyesine kadar anlatır.İleri düzey için internetteki konulara bak ya da kitap al.
    Ben şu kitabı kullanmışım çok iyiydi;
    The Advanced Grammar Book
    Biraz pahalı ikinci elleri ucuz.Gerçekten ileri düzey konular var.
    Tüm konuları eksiksiz içeren bir kitap yoktur.Bazı konular sadece internette var.
  • Yıllardır bu forumu ayakta tutan koca yürekli rat.planet Bey'e selam olsun. Bize böyle fırsatlar sunduğunuz ve yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederiz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.