Şimdi Ara

AMWAY e-spring SU ARITMA SİSTEMİ KULLANICILARI (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
292
Cevap
4
Favori
192.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar amway den memnun olmayanlara alıntı yaptım başımdan geçen bir olay var testler var onları en kısa sürede bu gece 12 - 1 gibi anlkatıcam uzun bir yazı olucak sağlığımız için lütfen konunun takip edilmesini istiyorum.... Hepiimiz için.... Saygılarımla
  • quote:

Orijinalden alıntı: PES_21_Murat

Arkadaşlar amway den memnun olmayanlara alıntı yaptım başımdan geçen bir olay var testler var onları en kısa sürede bu gece 12 - 1 gibi anlkatıcam uzun bir yazı olucak sağlığımız için lütfen konunun takip edilmesini istiyorum.... Hepiimiz için.... Saygılarımla

Anlat anlatki akla kara meydana cıksın yanlız unutmaki bu işi ciddi olarak üretimini yapan bu işe gönül vermiş üretici araştırmacıları satıcılarla karıştırma bu gün piyasa sattıgı malın nasıl calıştıgını bilmeyen elindeki broşürü okuyup uzman oldugunu sanan soytarılara ders olsun arıtma satıp ph ne oldugunu bilmeyenlere iyi anlat saygılarımla.
  • quote:

Arkadaşlar amway den memnun olmayanlara alıntı yaptım başımdan geçen bir olay var testler var onları en kısa sürede bu gece 12 - 1 gibi anlkatıcam uzun bir yazı olucak sağlığımız için lütfen konunun takip edilmesini istiyorum.... Hepiimiz için.... Saygılarımla

Hocam başınızdan geçeni anlatacaktınız 4 gün oldu bi şey yok su arıtma cihazı alacağım aydınlanmam lazım ya amway alacağım yada almayacağım cevap please
  • quote:

Orijinalden alıntı: leprechauntr

quote:

Hocam başınızdan geçeni anlatacaktınız 4 gün oldu bi şey yok su arıtma cihazı alacağım aydınlanmam lazım ya amway alacağım yada almayacağım cevap please

alma hocam cok yogun gectı 3 gunum bu aksam yazıcam yasadıgımı ....sora zaten almıcaksın
  • quote:

quote:

Selam arıtma almayı düşünüyorsanız izmir BMB firmasının internet sitesini iyi inceleyin sorular sorun canlı destek hattı var satan kişi bora bey su uzmanı almadan evvel iyi araştırmanı tavsiye ederim.saygılarımla

• Evet Arkadaşlar bir türlü kafamı veripte başımdan geçeni yazamadım şimdi yazdıklarımı bu işleri bilen eli vicdanında olan kişiler okuyup değerlendirsin ben sağlıksal olarak suyu hiç incelettirmedim ( yüksek bir meblağ 1500 tl mi ne ) o yüzden yazıyı okuyalım...

bundan 5 sene önce ihlasta çalışmaya başladım temizlik robotu ve sua arıtma sistemi var

ben robot bolumunda çalısıyordum tabi su içmek istediğimizde normal çeşmenin haricinde bir küçük çeşme vardı ondan suyu içmemiiz söylediler bende içmeye başladım ve çok daha akıcı lezzetli , kokusuz bi su içitim ilk içtiğimde acayip oldum sora bi kaç sefer daha içtim ve normal sudan çok farklıydı

zamanla içtikce sevmeye ve su içmeye daha da çok başladım yani su alışkanlığım artmıştı neyse
    devlet tarafından içilebilri su

0 - 25 1. sınıf su
    25 - 50 2. sınıf su
    50 - 110. 3 sınıf su
    110 - 200 4. sınıf su
    200 - 275 5. sınıf su

yanlsı olmadıysa değerler böyleydi

3 4 ay kadar da su artıma sistmerinde çalıstım ve ben bu sistemi benimsedikten sonra Evimize ve İş yerimize hemen su artıma sistemini taktırdım ve o gunden bugune beğenen bir çok insan ( akrabaları saymıyorum bile ) oldu beğenemeyen bir kişi bile olmadı ...

özellikel ben bu suya alıştıktan sonra hazır suları beğenmez ve çok zorda kalamdıkça içmez oldum beğendimğim ünye çataltepe , erikli , ve pınar vardı ama yine içmekte zorlanıyordum

ihlasın kendi testleri var birisi demir elektrikli iki çubugu iki farklı suyun içine koyup ekletriği veriyoruz ve suyun elektrolit düzeyi nedir bişeyi ölçüyoruz

burda sudaki demir . metal v.s tam terimleri açılklayamıcam ortaya cıkıyor

ama mantığı en pissular normal şebeke sularıdır evimize gelen bunlar devlet tarafından temizleniyor klor katılıyor v.s zararlarını az cok bilirsiniz

kireç v.s sağlığa zararlı etkenler ile de ne kadar temizleniyor onu ben bilemem ayrıca eve gelirken geçtiği borular alt yapı ne kadar temiz onu bilemem !!!

neyse bizde 2 çeşit test vardı birisi tds ile suyun sertliğini ölçüyoruz

tds metre ile suyu ölçtüğümzde değer ne kadar küçükse o kadar lezzzetli oluyor su örneğinn 05 gibi

değer ne kadar büyükse suda o kadar zararlı etken madde var demektir örneğin 45 - 90 - 170 gibi illaki faydalı maddeler de vardır suyun içinde

neyse sehir şebeke sualrı genellikel 150 170 civarı cıkıyor ki ben son 5 senedir çeşme suyu içmedim içtiysem de hatırlamıyorum en mecbur kaldıgımda hazır su alıyorum yada bir şekilde dayanıp susuz kalıyorum

biz tanıtımlardayken eve giderdik ve 1 bardak şebeke suyu evden isterdik ve biizm arıtma cihazımınız yanından taşınabilen modeli var ev suyun bağlardık ve hemen hazır olurdu

suyuların setliğini krilik oranını ölçtüğümüzde aynı evin şebeke suyu 170 çıkarken bizim o çeşmedne alıp cihazın verdiği su 07 civarı cıkıyordu

ve su çok lezzetli oluyordu ailedeki biraylere içirdiğimizde biraz önce sert klorlu ve acı bir su içerken şimdi arıytılmış temiz bi su içiyorlardı ve beğeniyorları

sonra elektrikli metal bir aleti 1 bardak sebeke suyuna diğer bucunuda evden arıttığmız bardaktaki suya koyuyorduk 2 dakka elektrikte kalıyordu

sonuc felaket oluyordu evdeki millet hayret ediyordu resmen çünkü aynı evden arıttgımız su çok açık sarı renk çıkarken diğer yandaki bardaktan resmen çamur çıkıyrdu su içi yosun bir hal alıyordu ve üst taraftada klor birikiyordu bu cihaz da bu sudakı zararlı maddeleri ortaya cıkartıyodu

ne gibi ? metal suda eiyemeeyen kimseyal maddeler ve belkide bizim için sağlığa faydalı maddelerin çok azı ( bunu bilimsel olarak ben açıklayamam )

GELELİM E - SPRİNG hikayesine yoruldum yarın devam edicem benim böyle uzun yazım hiç olmamıştır 3 yıllık dh Hayatımda !!

kafanıza takılan soruları beklıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PES_21_Murat -- 20 Ocak 2013; 4:40:22 >

• quote:

Evet Arkadaşlar bir türlü kafamı veripte başımdan geçeni yazamadım şimdi yazdıklarımı bu işleri bilen eli vicdanında olan kişiler okuyup değerlendirsin ben sağlıksal olarak suyu hiç incelettirmedim ( yüksek bir meblağ 1500 tl mi ne ) o yüzden yazıyı okuyalım...

bundan 5 sene önce ihlasta çalışmaya başladım temizlik robotu ve sua arıtma sistemi var

ben robot bolumunda çalısıyordum tabi su içmek istediğimizde normal çeşmenin haricinde bir küçük çeşme vardı ondan suyu içmemiiz söylediler bende içmeye başladım ve çok daha akıcı lezzetli , kokusuz bi su içitim ilk içtiğimde acayip oldum sora bi kaç sefer daha içtim ve normal sudan çok farklıydı

zamanla içtikce sevmeye ve su içmeye daha da çok başladım yani su alışkanlığım artmıştı neyse

0 - 25 1. sınıf su
    25 - 50 2. sınıf su
    50 - 110. 3 sınıf su
    110 - 200 4. sınıf su
    200 - 275 5. sınıf su

3 4 ay kadar da su artıma sistmerinde çalıstım ve ben bu sistemi benimsedikten sonra Evimize ve İş yerimize hemen su artıma sistemini taktırdım ve o gunden bugune beğenen bir çok insan ( akrabaları saymıyorum bile ) oldu beğenemeyen bir kişi bile olmadı ...

özellikel ben bu suya alıştıktan sonra hazır suları beğenmez ve çok zorda kalamdıkça içmez oldum beğendimğim ünye çataltepe , erikli , ve pınar vardı ama yine içmekte zorlanıyordum

ihlasın kendi testleri var birisi demir elektrikli iki çubugu iki farklı suyun içine koyup ekletriği veriyoruz ve suyun elektrolit düzeyi nedir bişeyi ölçüyoruz

ama mantığı en pissular normal şebeke sularıdır evimize gelen bunlar devlet tarafından temizleniyor klor katılıyor v.s zararlarını az cok bilirsiniz

kireç v.s sağlığa zararlı etkenler ile de ne kadar temizleniyor onu ben bilemem ayrıca eve gelirken geçtiği borular alt yapı ne kadar temiz onu bilemem !!!

tds metre ile suyu ölçtüğümzde değer ne kadar küçükse o kadar lezzzetli oluyor su örneğinn 05 gibi

değer ne kadar büyükse suda o kadar zararlı etken madde var demektir örneğin 45 - 90 - 170 gibi illaki faydalı maddeler de vardır suyun içinde

neyse sehir şebeke sualrı genellikel 150 170 civarı cıkıyor ki ben son 5 senedir çeşme suyu içmedim içtiysem de hatırlamıyorum en mecbur kaldıgımda hazır su alıyorum yada bir şekilde dayanıp susuz kalıyorum

biz tanıtımlardayken eve giderdik ve 1 bardak şebeke suyu evden isterdik ve biizm arıtma cihazımınız yanından taşınabilen modeli var ev suyun bağlardık ve hemen hazır olurdu

suyuların setliğini krilik oranını ölçtüğümüzde aynı evin şebeke suyu 170 çıkarken bizim o çeşmedne alıp cihazın verdiği su 07 civarı cıkıyordu

ve su çok lezzetli oluyordu ailedeki biraylere içirdiğimizde biraz önce sert klorlu ve acı bir su içerken şimdi arıytılmış temiz bi su içiyorlardı ve beğeniyorları

sonra elektrikli metal bir aleti 1 bardak sebeke suyuna diğer bucunuda evden arıttığmız bardaktaki suya koyuyorduk 2 dakka elektrikte kalıyordu

sonuc felaket oluyordu evdeki millet hayret ediyordu resmen çünkü aynı evden arıttgımız su çok açık sarı renk çıkarken diğer yandaki bardaktan resmen çamur çıkıyrdu su içi yosun bir hal alıyordu ve üst taraftada klor birikiyordu bu cihaz da bu sudakı zararlı maddeleri ortaya cıkartıyodu

ne gibi ? metal suda eiyemeeyen kimseyal maddeler ve belkide bizim için sağlığa faydalı maddelerin çok azı ( bunu bilimsel olarak ben açıklayamam )

GELELİM E - SPRİNG hikayesine yoruldum yarın devam edicem benim böyle uzun yazım hiç olmamıştır 3 yıllık dh Hayatımda !!

N e anlattınki soru soralım şimdi

• quote:

Orijinalden alıntı: taneresin

quote:

Evet Arkadaşlar bir türlü kafamı veripte başımdan geçeni yazamadım şimdi yazdıklarımı bu işleri bilen eli vicdanında olan kişiler okuyup değerlendirsin ben sağlıksal olarak suyu hiç incelettirmedim ( yüksek bir meblağ 1500 tl mi ne ) o yüzden yazıyı okuyalım...

0 - 25 1. sınıf su
    25 - 50 2. sınıf su
    50 - 110. 3 sınıf su
    110 - 200 4. sınıf su
    200 - 275 5. sınıf su

N e anlattınki soru soralım şimdi

doğru valla pek bisey anatmısım gibi görunmuyor ama bu gece spring olayını bitiricem

• 3 ay kullanılmış espring var elimde filtresiz sorunsuz cihaz 300 tl ye satıyorum
  • AKLI OLAN TERS OZMOZ SİSTEMLİ BİR ÜRÜN KULLANMAZ BEN YILLARDIR E SPRİNG KULLANICISIYIM VE ÇOK MEMNUNUM. NSF DEN ONAYLI AYRIYETTEN DÜNYA SAĞLIK ÖRGÜTÜ TARAFINDAN ONAYLANMIŞ OLMASI TERCİH SEBEBİ OLARAK YETER BENCE BEN BİR ÇEVRE MÜHENDİSİYİM VE E SPRİNG KADAR DOĞRU BİR TECİH OLAMAZ ÇOCUKLARIMIZIN BİZİM SAĞLIGIMIZ ICIN MİNERALLİ SUYA İHTİYAÇ DUYUYMAKTA VUCUDUMUZ PİYASADAKİ BİR ÇOK ÜRÜN İSE SUYUN MİNERALLERİNİ YOK ETMEKTE İNSANLARIN SAĞLIĞIYLA UZERİNE PARA ALARAK OYNAMAYIN.DÜRÜST TİCARET YAPIN.ÜRÜN SATMAK İÇİN DEĞERLERİNİZİ KAYBETMEYİN.

BEN VE AİLEM E SPRİNGTEN ÇOK MEMNUNUZ GÖNÜL RAHATLIGIYLA KULLANABİLİİRSİNİZ..SAĞLIKLI GÜNLER DİLİYORUM
  • SUYUN TADININ YUMUŞAK OLMASI TATLI OLMASI SUYUN İYİ OLMASI ANLAMINDA DEĞİLDİR LÜTFEN BU KAVRAMLARI KARIŞTIRMAYALIM KALSİYUMLU SU SERTTİR AMA MİNERALLİDİR.BAZI FİRMALAR ŞEKER FİLTRELER KULLANARAK SUYU YUMUŞATIR LÜTFEN BU KONULARDA UYANIK OLUN SUYUN İÇİNDE MİNERAL VARSA SUYA ELEKTROLİZ YAPTIGINIZDA TEPKİME VERİR SUYUN RENGİ DEGİSİR SUYUN KÖTÜ OLDUĞUNU KANITLAMAZ HATTA İYİ OLDUĞUNU KANITLAR ÇESME SUYU MİNARELLİDİR DOĞADAN GELEN SUDUR YALNIZ İÇİNE ARITMA PROSESLERİNDE KLOR BASARIZ ÇEVRE MÜHENDİSLERİ OLARAK ÇÜNKÜ HASTALIKLAR SUDAN YAYILIR VE ÇEŞMEMİZE GELEN SUYUN KLORUNU ARITMAKK İSTEMEMİZ NORMALDİR AMA MİNARELLERİNİ YOK ETMEK DEMEK SAĞLIGIMIZDAN OLMAK DEMEK VUCUDUMUZUN HER BİR HÜCRE FORMULUNDE COK KUCUK MİKTARDADA OLSA BİR DOLU ELEMENT VARDIR BU ELEMENTLERİDE SUDAN ALMAKTAYIZ SUYUN TERS OZMOZ VS YÖNTEMLERLE SAF SU HALİNE GETİRİRSEK ÇOCUGUMUZUN DİŞİDE ÇÜRÜR KEMİKLERİDE DÜZGÜN GELİŞMEZ...DÜŞÜNÜN BİRAZ HERKESİN HER DEDİĞİNE İNANMAYIN ARAŞTIRIN...

• Ben amway e-spring cihaz sipariş ettim için tabi biraz araştırdım ve fiyatta uygun olunca aldım

Ama şunu da belirteyim. Tamam espring alıyorum ama sadece espring'i övmek için bi kaç satır yazacağım diye foruma da bağımsız bir kişi gibi üye olup ilk mesaj olarak da buraya yazandan da art niyet ararım anlayan anlamıştır.

Bi su konusu varsa satanda araştıran da bildiklerini yazacak ama satış yapacağım diye de gidip sanki kullanıcıymış gibide yorum yazıp insanları kandırmaya çalışmayacaksın. insanlar araştırsın baksın gerçek kullanıcı yorumlarını incelesin herkes beğenecek diye bi şey yok. Tadını beğenmeye bilirim ama sağlıklı olduğunu düşündüğüm için içerim. bu benim tercihim olur piyasada doğal kaynak suyu içen birisi mineralli su sert gelir beğenmez ama kötü su diyemezsiniz. onun tadı farklıdır. iş yerimde mecbur olarak Saka içiyorum evde Kayınpeder'den arıtma su almadıysam (RO BMS) abant,güzelpınar,sırma artık ne varsa markette. Damak tadı olarak hayat meselesi değil. Önemli olan Temiz su içmektir

• quote:

Ben amway e-spring cihaz sipariş ettim için tabi biraz araştırdım ve fiyatta uygun olunca aldım

Ama şunu da belirteyim. Tamam espring alıyorum ama sadece espring'i övmek için bi kaç satır yazacağım diye foruma da bağımsız bir kişi gibi üye olup ilk mesaj olarak da buraya yazandan da art niyet ararım anlayan anlamıştır.

Bi su konusu varsa satanda araştıran da bildiklerini yazacak ama satış yapacağım diye de gidip sanki kullanıcıymış gibide yorum yazıp insanları kandırmaya çalışmayacaksın. insanlar araştırsın baksın gerçek kullanıcı yorumlarını incelesin herkes beğenecek diye bi şey yok. Tadını beğenmeye bilirim ama sağlıklı olduğunu düşündüğüm için içerim. bu benim tercihim olur piyasada doğal kaynak suyu içen birisi mineralli su sert gelir beğenmez ama kötü su diyemezsiniz. onun tadı farklıdır. iş yerimde mecbur olarak Saka içiyorum evde Kayınpeder'den arıtma su almadıysam (RO BMS) abant,güzelpınar,sırma artık ne varsa markette. Damak tadı olarak hayat meselesi değil. Önemli olan Temiz su içmektir

Selam bende arıtma kullanıyorum ve tartışıyorum aldıgınız arıtmadan su numunesi alarak analiz yaptırdınızmı hic yani ne ictiginizi iyi biliyormusunuz .şise sular maalesef plastik ve kesinlikle agzınıza koymayın diye söylüyorlar .su membagında saglıklı taşınırken plastikteki kimyasallar suya geciyor ve zaralı hale geliyor.dünyanın en iyi arıtmasıda olsa su test edilmeli zaman zaman .

• quote:

quote:

Ben amway e-spring cihaz sipariş ettim için tabi biraz araştırdım ve fiyatta uygun olunca aldım

Selam bende arıtma kullanıyorum ve tartışıyorum aldıgınız arıtmadan su numunesi alarak analiz yaptırdınızmı hic yani ne ictiginizi iyi biliyormusunuz .şise sular maalesef plastik ve kesinlikle agzınıza koymayın diye söylüyorlar .su membagında saglıklı taşınırken plastikteki kimyasallar suya geciyor ve zaralı hale geliyor.dünyanın en iyi arıtmasıda olsa su test edilmeli zaman zaman .

Merhaba Ben daha espring alıp kullanmadım sadece sipariş verdim cihaz geldi musluk ve filtre alacağım Çalıştığım üniversitede mühendislikte lab. larda su analizi yapabilecek bi bölüm varsa yaptırmak isterim .Ama seçerken cihazın onay belgeleri üretim yeri satış rakamları vs.. kriterlere göre değerlendirdim. Bu belgeler heralde yurtdışında kolay alınmıyordur tabi bizde eskiden iso su olan parmakla gösteririlirdi şimdi her önüne gelen veriyorlar .

Bundan önce dediğim gibi herkes araştırır imkanı varsa test eder parası varsa analiz ettirir vs.. gider bi arıtma alır kafası yatmaz gider şişe alır şişe plastik diye almaz gider bpa damacanı alır ee damacana hijyenik mi diye kafayı yorar yorar sonunda dağında başında bi yere taşınır kaynağı ağzını dayayıp öyle içer. Biz bi kimyasal alacaksak sudan almak için sakınırız başka bi şeyde kat ve kat fazlasını alırız. Ben çok kafama takmıyorum

tabi dediğim gibi herkesin tercihi kendisine aman şunu alma aman bunu yapma diye insanlara kafa yorarsam sonunda alabileceğim hava gazı olur tabi burda bi iki yorum görmek isterdik inşallah siz aldıgınız ürünü test ettirmişsinizdir Bu arada ne kullanıyorsunuz?

Teşekkürler

• quote:

quote:

quote:

Merhaba Ben daha espring alıp kullanmadım sadece sipariş verdim cihaz geldi musluk ve filtre alacağım Çalıştığım üniversitede mühendislikte lab. larda su analizi yapabilecek bi bölüm varsa yaptırmak isterim .Ama seçerken cihazın onay belgeleri üretim yeri satış rakamları vs.. kriterlere göre değerlendirdim. Bu belgeler heralde yurtdışında kolay alınmıyordur tabi bizde eskiden iso su olan parmakla gösteririlirdi şimdi her önüne gelen veriyorlar .

Bundan önce dediğim gibi herkes araştırır imkanı varsa test eder parası varsa analiz ettirir vs.. gider bi arıtma alır kafası yatmaz gider şişe alır şişe plastik diye almaz gider bpa damacanı alır ee damacana hijyenik mi diye kafayı yorar yorar sonunda dağında başında bi yere taşınır kaynağı ağzını dayayıp öyle içer. Biz bi kimyasal alacaksak sudan almak için sakınırız başka bi şeyde kat ve kat fazlasını alırız. Ben çok kafama takmıyorum

tabi dediğim gibi herkesin tercihi kendisine aman şunu alma aman bunu yapma diye insanlara kafa yorarsam sonunda alabileceğim hava gazı olur tabi burda bi iki yorum görmek isterdik inşallah siz aldıgınız ürünü test ettirmişsinizdir Bu arada ne kullanıyorsunuz?

Teşekkürler

Selam ben size marka yazmadım kafanız karışmasın diye ben 4 aydır izmir firması BMB ürünü olan ENVY 8 filitreli modelini kullanıyorum canlı destek hattı var sahibi bora bey inceleyin onların sattıgı tersosmos modeli aradaki farkı kendisine sorabilirsiniz size cevap verecektir profilini inceleyin dediginiz gibi minerallerin cogunu yiyecek sebze ve meyvalardan alıyoruz ben kullandıgım suyun analizinde ph 7.80 tds 50 calsıyum karbonat 40 degerler aldım .tersosmos modelinin nasıl calıştıgını biliyormusunuz piyasada arıtma bakımından en iyisi ama suyu saf hale getirdigini söylüyorlar .aldıgınız arıtmada tek filitre var ve atık suyu yok.neyse fazla kafa karıştırmayayım .

• quote:

Orijinalden alıntı: LAZOYI

quote:

quote:

quote:

Teşekkürler

Merhabalar
    eSpring ürün sipariş vermişsiniz hayırlı olsun. Emin olun çok doğru karar vermişsiniz.
    Yalnız sanırım ikinci el aldınız, zira Amway ASG den aldıysanız musluğu, filitresi ve garanti belgesiyle birlikte kutu içinde gelmektedir. Bilginiz olsun

Aynen dediginiz gibi aldim ama sifir kutusunda cihaz. icinde garanti belgesi var 2009 sonu oldugu icin garantisi bitmis satan arkadas musluk ve filtreyi kullandigi icin sadece cihazi satti bende 235tl ye aldim. Yaklasik 440 tl odeyip filtre ve muslugu alacagim maliyetim 685 olacak sorun cikarmayan bi urun oldugu yaklasik %50 daha dusuk fiyata mal etmis olurum umarim memnun kalirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• vay be bakıyorumda şıracının şaidi bozacı cin çalar çingene oynar arkadaşlar internette amway yazın araştırın bu firma hakkında çok ilginç bilgillere ulaşacaksınız madem bukadar kaliteli ürünler üretiyor neden büyük marketlerde yok el altından satılıyor
  • bırakın bu ayakları masonlara hizmet ediyorsunuz israil lobisine hizmet ediyorsunuz

http://www.amquix.info/pdfs/turkey_eric_interview.pdf

biz yazmadık yazan amerikalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: LAZOYI

Yazan önemli değil yazılan önemli. Üstelik yazıyı da okumaşsın yazan türk
    Sen hangi ürünleri kullanıyorsun hangi araba hangi benzini hangi temizlik ürünü bir bunlarıda araştır bakalım arkasında kimler var. Çok mu dikkat ediyorsun kullandığın ürünlere Fransa ermeni meselesi gündeme geldi Fransa ürünleri boykot edelim dendi herkes carfeordan çıkmıyor reno pejo kapış kapış iPhone şirketi içinde İsrail dedikoduları var ama herkesin elinde ariel İsrail malı dendi arielin firması p&g ürünleri nerdeyse Türkiye'nin tüm temizlik ürünlerini satıyor. Liste o kadar ızunki yaz yaz bitmez. Halbuki Amway I'n kurucuları belli iki Hollandalı kimyager şu anki sahipleri onların çocukları. Ürünleri dunyanın her yerinde üretiliyor örn: ağız sağlığı Alman kozmetik Fransız tencere biçak Alman makarna İtalyan su artırıcı ABD vb. Vergi yönünden ve her türlü yönden şirketin sicili çok temiz çamur at izi kalsın

Üstelik burda Amway markasını konuşmuyoruz esprin ürün hakkında yorum yapıyoruz bu ürünü kullandınız bilgi sahibi iseniz olumlu olumsuz yorum yapasınız kı bu ürünü almak isteyen kafasında soru işaretleri kalksın kullanmadıysanız yanlış konudasınız. Burda marka değil ürün konuşuluyor.

tercumeyi yapan türk kitabı yazan amerikalı müfettiş

ben artık başka birşey demiyorum size siz hala amway bizi zengin edecek diye kovalamaya devam edin

• e spring sayesinde çocuklarım dizanteriden kurtuldu.ultraviole sistem olmayan arıtma cihazlarında canlı zararlıların yok olması mümkün değil.ayrıca carbon doğadaki minaralleri tutmayan tek madde.e spring de bu yüzden iki sistem bilim adamlarının 20 yıllık araştırmaları sonucunda onlarca patent ile birleştirilmiş. öyle basit bir şey değil.peygamberimin faydalı bir şey gördüğünüzde yere düşürdüğünüz kendi malınız gibi alıp cebinize koyun, hadisi varken bunu kim yapmış, kim kazanıyor derdine düşmek çok garip.acaba yerli sandığımız firmalar ve kişiler kim .ayrıca fizik konusunda uzmanım.almadan önce ayrıntılı şekilde araştırdım.en ufak bir tereddüt duymadan aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ua_mstf -- 27 Ocak 2013; 23:42:17 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.