Şimdi Ara

AMWAY e-spring SU ARITMA SİSTEMİ KULLANICILARI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
292
Cevap
4
Favori
192.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zurrani

quote:

Orijinalden alıntı: kornakamil

arkadaşlar allah askına 10 liralık urunu 50 liraya satan bir anlayıs sadece amerikadaki baronları zengin ediyorsunuz

hocam böyle romantik çıkışlar boş ve gereksiz.

kullandığımız bir çok ürünün fabrika çıkış fiyatlarına bakmak lazım.
    bakalım bu ürünleri kaça maledip kaça rafa koyuyorlar.
    içtiğimiz 1 litre sütün kaç liradan alndığına bakmak lazım üreticiden,
    ve arada kaç el değiştirip kaç kuruma para kazandırdığına.

200 liraya da telefon var, 2000 liraya da telefon var,
    aynı işi yapan 500 liraya da telefon var, 1000 liraya da, 1500 liraya da.
    aynı işi yapan ürünlerin kaliteleri ve fiyatları değişebilir, değişiyor da.
    a ürününe bir şey demezken b ürününe demek çok dürüstçe olmuyor.

ha network satışı ekstra tartışılır.
    kiminin aklına yatar, kiminin yatmaz, kimi yapabilir, kimi yapamaz.

su arıtma cihazları bu ara benim tekrardan ilgimi çekti.
    başlığa denk geldim sonra.
    bu arıtma cihazı ne kadar? ürün bilgi sayfası varsa paylaşır mısınız?

Arkadaş az bile söylemiş..10 liralık ürün 50 ye değil 166 ya satılıyor yani 1.662 tl ve sadece 5.000 litrecik su geçişinden sonra 384 tl verip filtre değiştiriyorsunuz,olacak iş değil.Günde bir damacana kadar su arıtsanız 8-9 ay da bir filtre yani aylık 40 tl gibi dehşet bir rakam bu.Halbuki membranlı sistemlerde orjinal veya kaliteli filtreler kullanıldığında bile bu rakam 15 tl ye kadar düşmekte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertay07 -- 8 Şubat 2012; 15:36:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: waterboss

şimdi size piyasada muadili olmayan bir cihaz tavsiye edicem özelliklerini iyi okuyun çünku bu orumda ucuza aynı kalitede cihaz satıyorum diyenler pahalı bile muadilini bulamadı bu cihaz türkiyed üretiliyor ve dünyanın en akıllı cihazı
    dünyanın en akıllı %100 türk imalatı su raıtma cihazı
    bundan önce başka konularda yazdım muadilini getirin alma garantisi veriyorum

http://www.bmbsuaritma.com.tr/envy-su-aritma-cihazi.html

Ayni Urun. Asil uretici Kim acaba?

• quote:

quote:

arkadaşlar allah askına 10 liralık urunu 50 liraya satan bir anlayıs sadece amerikadaki baronları zengin ediyorsunuz

Bu konu hakkında bilgi alabildiniz mi?

• quote:

quote:

Konu ile ilgili link :http://www.amway.com.tr/our-brands/espring

Almayı düşünürseniz yardımcı oluruz.

Sağlıklı günler dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mbekin

quote:

quote:

Bu konu hakkında bilgi alabildiniz mi?

İlgili Linkten Bilgi Alabilirsiniz :http://www.amway.com.tr/our-brands/espring

Bu Linktende Benimle iletişime geçebilirsiniz :http://www.amway.com.tr/user/yeniyapan

Mutlu ve Sağlıklı günler dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakanyeniyapan

quote:

quote:

Konu ile ilgili link :http://www.amway.com.tr/our-brands/espring

Almayı düşünürseniz yardımcı oluruz.

Sağlıklı günler dilerim.

İletişim Linkim :http://www.amway.com.tr/user/yeniyapan

Sağlıklı Günler.

• Ok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LAZOYI -- 18 Kasım 2014; 0:20:05 >
  • 30 temmuz 2012 aksamı habertürk te prof.lar damacana meselesini konuşuyorlardı. bir ara konu su arıtma cihazlarına geldi.hocalardan biri artıma cihazları kullanılabilir ancak ters osmoz olmasın kesinlikle dedi. genelde söyledikleri çeşme suyu için şeklindeydi..
  • quote:

DÜNYANIN EN AKILLI SU ARITMA CİHAZI ENVY'DE 10-08-2012 TARİHİNE KADAR GEÇERLİ KAMPANYA 1860TL YERİNE SADECE 900TL
    ENVY SAĞLIK PINARINIZ

Yerli filtrelerin kalite durumu nedir, herhangi bir onayı var mı? Ayrıca hangi filtreyi ne sıklıkla değiştirmemiz gerekiyor ve bunların fiyat durumları nedir?
    Cihazda herhangi bir elektronik veya parça arızası çıkarsa bulunduğum yerde kim ilgilenecek, garanti süresi nedir ?

• Hangi filtreyi ne sıklıkla değiştirmemiz gerekiyor ve bunların fiyat durumları nedir?
    Cihazda herhangi bir elektronik veya parça arızası çıkarsa bulunduğum yerde kim ilgilenecek ?
  • cihaz araştırıyoruz heryerde aynı yazılar sıra sıra ..
  • Evet bu ürünü ben de almayı düşünüyorum
  • konuyla ılgılı arkadasları bu forumda bulunca burdan sormak ıstedım.

damacana sularla ılgılı haberlerın ustune ayda 60-80 tl su parası verdıgımı farkedınce bu konuyu arastırmaya basladım.

bırcok alternatıfın ıcınden

Model: RO-10 +Alkalin +Detox Su Arıtma Cihazı nda karar kıldım. Fıyat 715 tl standart olanlardan farkı mıneral ve detox fıltrelerını ıcermesı

http://www.bmbsuaritma.com.tr/ro-10-alkalin-detox-su-aritma-cihazi.html

bu modelın dısında detox ve mıneral fıltrelerı ayrı ayrı ıceren urunlerın fıyatları ise

Bmb Ro-10 + Mineral Su Arıtma Cihazı hepsıburada da 338 tl

http://www.hepsiburada.com/liste/bmb-ro-10-mineral-su-aritma-cihazi/productDetails.aspx?productId=hrbmbro-10msac&categoryId=13003364

Model: RO-10 +Detox Su Arıtma Cihazı buda sadece detox olan fıyat 450 tl

http://www.bmbsuaritma.com.tr/ro-10-alkalin-detox-su-aritma-cihazi.html

sorum su

hepsıburada dan mıneral fıltrelı olanı alıp detox fıltreyı de ılave olarak fırmadan alsam

ıllakı 715 den baya asagıda olacak.

Bu mumkunmudur ?

Bu konuya vakıf olan varsa yanıtını bekleyecegım

• Burada çok defa yazdım..Suyun içerisindeki çamuru, pisliği, tortuyu süzen her filtre iyi demek değil..Suyun içerisinde erimiş halde bir çok ağır metaller var.Kurşun, kobalt, kadmium, arsenik, v.s..Yukarıda çok geniş yazdım..Filtre bunları tutacak ve faydalı olanları kalsiyum, çinko, demir gibi geçirecek..Sudaki bütün mineralleri almayacak...Bu konu BİR... Diğer konu kimyasal filtreleme yanında karbon filtre ile mekanik temizleme yapılacak...Bu İKİ..En son yazacağım ise bu filtrelerden geçen suyun içerisinde mikrop kaldıysa ULTRAVİOLE lambasından geçirip hepsini yok edecek..İşte tertemiz içme suyu diyeceksiniz..Bu üç konuyu bir arada sağlayan tek filtre şu an ESPRİNG . Pahalı diyenler bu özelliklerinden habersizler..Gidip 100 Liralık kartuş filtrelerle mukayese yapıyorlar..İyi araştırın..Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taşkafa -- 5 Ağustos 2012; 15:40:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hypericum

Hangi filtreyi ne sıklıkla değiştirmemiz gerekiyor ve bunların fiyat durumları nedir?
    Cihazda herhangi bir elektronik veya parça arızası çıkarsa bulunduğum yerde kim ilgilenecek ?

Halen bir cevap alabilmiş değilim ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: taşkafa

Burada çok defa yazdım..Suyun içerisindeki çamuru, pisliği, tortuyu süzen her filtre iyi demek değil..Suyun içerisinde erimiş halde bir çok ağır metaller var.Kurşun, kobalt, kadmium, arsenik, v.s..Yukarıda çok geniş yazdım..Filtre bunları tutacak ve faydalı olanları kalsiyum, çinko, demir gibi geçirecek..Sudaki bütün mineralleri almayacak...Bu konu BİR... Diğer konu kimyasal filtreleme yanında karbon filtre ile mekanik temizleme yapılacak...Bu İKİ..En son yazacağım ise bu filtrelerden geçen suyun içerisinde mikrop kaldıysa ULTRAVİOLE lambasından geçirip hepsini yok edecek..İşte tertemiz içme suyu diyeceksiniz..Bu üç konuyu bir arada sağlayan tek filtre şu an ESPRİNG . Pahalı diyenler bu özelliklerinden habersizler..Gidip 100 Liralık kartuş filtrelerle mukayese yapıyorlar..İyi araştırın..Saygılarımla...

İyide Taşkafa bu arıtma cihazları suyun içinde ne var ne yok hepsini arıtmıyormu yani yararlı olanda filtrede zararlı olanda .......yanlışmıyım bilgisayar sistemi değilki sen yararlısın geç şu tarafa sen zararlısın geç şu tarafa ayrıca şirkette artılmış su içtik bir sene hiç tat olmuyor maaalesef

• 36 çeşit su varmış demek.
    Daha neler duyacağız bakalım?
  • Klimt kardeş yeni bir cihaz da ben aldım. cihazı bağladım orta bölümden su kaçırdı. hemen aklıma senin şikayetin geldi. sonra bağlantıları kontrol ettim.ince boru artıcıya tam oturmamış. mavi M harfi gibi olan ek plastik aparatla cihazın girişindeki ikili yere uygun kalınlıkları denk getirerek hortumların üzerine oturttum. sonra filitreye doğru ve çok az bir hareket alanı olan ve hortumları içinden geçirdiğim pimleri çektim. çıkardım baktım olması gerekenden geride kalmış. onuda zaten gelen kitapçıkta ölçü olarak gelen iki küçücük sert plastik parçalar var onları ölçü alıp hortumun üzerine işaret koyup daha sonrada plastik parçaları hortumların içine taktım. ve ölçü alarak işeretlediğim yere kadar dikkatli bir şekilde hortumu katlatmamaya özel göstererek taktım. sorun direkt çözüldü. bi dene çok basit bir işlemi var. ama dikkat sökerken sakın geriye pimleri bastırmadan hortumları çekme bağlantı yerine zarar verebilirsin.

• quote:

DÜNYANIN EN AKILLI SU ARITMA CİHAZI ENVY'DE 10-08-2012 TARİHİNE KADAR GEÇERLİ KAMPANYA 1860TL YERİNE SADECE 900TL
    ENVY SAĞLIK PINARINIZ

reklam yapmadan,insanlara yardımcı olmak gibi bir amacın var mı ? senin
  • bu e spring denen aleti ,alma hatasına düştüm malesef.... satarken güzel ama sorun çıktığında ....... bu üründe malesef öyle. ürün kreci kesinlikle arıtmıyor. arıtılan suyun içimi çok sert. 3 ay kadar bir süre kullandım. şebeke suyumuz çok pisti. allah var gözle görülebilen bu pislikler arıtma cıhazını taktıktan sonra gözle görünmez oldular:)) ama suyun kireci engellenmediğinden midir nedir bilinmez içimi gerçekten çok sertti. ancak buzdolabinda soğutarak içebildim. 3 ayın sonunda ise musluktan pislik gelmeye başladı. firmayla yada titan zinciri üyeleri ilemi demeliyim irtibata geçtim ve ürünü iade etmek istedimi söyledim. bu vesile ile ürünü söktük. içini açtık. aman allahım içini görmeliydiniz.. koku ve pislikten geçilmiyordu. alırken oysaki sormuştum. temziliği falan yapılacakmı diye. yok öyle bir şey dediler. 5000 metre küp ömrü var filitrenin gönül rahatlığı ile kullanın demişlerdi, üç aydda kokmuş yumurta kokusu hakim bir ürün oluvermişti. diğer arıtma cıhazlarında arıtılan su atık su oluyor. bu üründe bu yok????

iade sürecinde öğrendimki ben bu titan zincirinden ürün almamışım meğerse bu satış ağına üye olmuşmuşum. satarken satıcı bana böyle bir üyelikten bahsetmemişti. ben sadece bir ürün almak istemiştim o kadar. adamlar bizi satış ağına üye etmişlermiş...... yıllık aidatları varmışmışşş 60 tl imiş miş......miş te mişşş. üç ay iiçerisinde ürün iade hakkı tanıyor arkadaşlar. bizimki son deminde su koyverdi. ama oyalama taktikleri ile 3 ay dolduruldu.... süresi geçtiğinden ürün iadesi olmazmışa durum geldi dayandı, bunun üzerine bende durumu tüketici haklarına taşıcağımı beyan eden bir mail gönderdim kendilerine...bunun etkisimidir yada satan arkadaşın firmayla görüşmelerinin bir etkisimidir ( ki iyi niyetli aracının adıma firmayla görüştüğünü biliyorum) bilemicem iade kabul oldu ve ürünü iade ettim. ürünün parasını hesabıma geçirdiler.. üyelik aidati v.s gibi bir miktar kesintiyi düştükten sonra.. üyelikten istifa için faturaya istifa etttiğnize dair bir beyanda bulunup firmayla yazışmanız gerekiyor. v.s. .vs. vs... sözün özü baş ağrısı çekmek istiyosanız, satan aracı arkadaşınız ve aranız bozulsun istiyosanız böyle bir maceraya girin derim.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metelik -- 26 Eylül 2012; 21:04:52 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.