Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Amsterdam'dan Pancake getirmek

4
Cevap
1
Favori
491
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Gezi ve Turizm >> Gezi ve Turizm Genel >> Amsterdam'dan Pancake getirmek
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2329 Mesaj
    Arkadaşlar suan Amsterdam'dayım. Acaba Pancake alıp bavula koysam havaalinda ve Türkiye girişinde sorun yasarmiyim? Sonucta Amsterdam'da havaalanına giriste kontrol yok. Bavulları direkt havayollarina veriyorsunuz. Abartmadan 2 tane alsam ve getirsem, sorun olurm

|
    |
    İhbar veya şüphelenme olmadıktan sonra sorun yaşamazsın. Yakalanma şansın 1000'de 1... O da artık çölde bedevi misali olur. Ama eğer yakalanırsan ve pancake'ler yüklü miktarda olursa başın belaya girer. 3-4 tane için bişey olacağını sanmıyorum sadece elinden alırlar. Yine de yakalanma durumunda aptala yat.
    quote:

Orijinalden alıntı: Sebastianbjk

İhbar veya şüphelenme olmadıktan sonra sorun yaşamazsın. Yakalanma şansın 1000'de 1... O da artık çölde bedevi misali olur. Ama eğer yakalanırsan ve pancake'ler yüklü miktarda olursa başın belaya girer. 3-4 tane için bişey olacağını sanmıyorum sadece elinden alırlar. Yine de yakalanma durumunda aptala yat.

Eyvallah...
    |
    |
    |
    |
    hdblack35 merhaba
    Amsterdamda gezınırken akvaryumcu gorursen ısım ve adresını yazarsan çok sevınırım
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
e-ticaret
sohbet
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Blogio
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.