Şimdi Ara

Amrabat Galatasaray'da (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben Kayserispor yönetimini haklı buluyorum. Futbolcu köle değildir görüşüne de kesinlikle katılmıyorum, adamın kafasına silah dayamadılar sözleşme imzalaması için. Zamanında güle oynaya imzaladıysa, o sözleşmenin de gereklerini yerine getirecek. Sözleşmesi devam eden oyuncuyla görüşmek FIFA kurallarına göre suç. Önce klübünü ikna edeceksiniz, klübü satmıyorum diyorsa yapılacak tek şey sözleşmesinin bitmesini beklemek. Kayserili yöneticinin demecini de beğendim valla. Adam diyor ki satmıyoruz, o kadar istiyorsanız da bedeli Eboue+Elmander+5 milyon €, işinize geliyorsa alın, gelmiyorsa almayın. Chelsea bu yüzden ceza aldı. Ali Turan olayında Kayseri sizi şikayet ettiğinde neredeyse siz de ceza alacaktınız. Ali Turan size de yar olmadı, 2 ay sonra Antalya'ya yolladınız adamı.

GS bu zihniyetle devam ederse, ne Türk futbolu gelişebilir, ne GS ileri gidebilir. Anadolu klüpleri ne kadar güçlenirse, İstanbul takımları da o derecede güçlenecek ve Türk futbolu ilerleyecektir. Siz Anadolu klüplerini altyapınız gibi görecek, futbolcularını ayartıp ucuza kapatacaksanız, yarın aynı şeylere muhattap olursunuz.

• Ben bu adamın çok fazla büyütüldüğünü düşünüyorum. Kötü topçu demiyorum iyi topçu ama GS'lilerin istediği, abarttığı kadar iyi değil bence. Amrabat gibi topçu bulunamaz mı?
  • Adam köle değil ya bir kişi takımdan gitmek istiyorsa neden zorla tutulur hiç anlamış değilim.
  • Su kasimpasa tayti na cevap vermeyin COCUK sirf ortaligi kizistirmaya calisiyor!
    Adam yerine koymayin cocuklari
  • quote:

Orijinalden alıntı: gsgökhan1986

Su kasimpasa tayti na cevap vermeyin COCUK sirf ortaligi kizistirmaya calisiyor!
    Adam yerine koymayin cocuklari

Yönetimde halası amcası dayısımı var onuda anlamadım ne bölüm uzaklaştırması alıyor nede banlanıyor. Fanatik Galatasaraylıdan daha fazla Gs bölümünde takılıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheNorth

Geçen yıl emenike Fenerbahçe maçında sakat'ım diye oynamadı.Sebeb sezon sonu transfer olması idi..

Bunu şike olarak algılayan beyinler şimdi aynısını ambarat yapınca aslan parçasımı diyor?

Serdar Ortaçdan sizler için geliyor...

2 olayı aynı şekilde algılayabilmek gerçekten zeka ister ve yorumuna bakıyorum ki bu zeka sende var...

• quote:

Orijinalden alıntı: TheNorth

Geçen yıl emenike Fenerbahçe maçında sakat'ım diye oynamadı.Sebeb sezon sonu transfer olması idi..

Bunu şike olarak algılayan beyinler şimdi aynısını ambarat yapınca aslan parçasımı diyor?

Serdar Ortaçdan sizler için geliyor...

Bir yerde yanlışın var bu adam Galatasaray maçında oynadı hatta hatırladığım kadarıyla çok iyi oynadı.
  • sözleşmelerde tek taraflı fesih etme hakkın varmıdır? belirli bir tazminat karşılığında benim bildiğim sözleşme fesih bedeli var oda bonservis parası olarak adlanıyor.
  • ELİMİZDE PAT LA YA CAK!!!!!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: rhombeus

sözleşmelerde tek taraflı fesih etme hakkın varmıdır? belirli bir tazminat karşılığında benim bildiğim sözleşme fesih bedeli var oda bonservis parası olarak adlanıyor.

Bildiğim kadarıyla belirli bir sebep olmadan fesih etme gibi bir hak yok paranın geç yatması para yatmaması vs gibi sebeplerden fesh edebilirler aksi halde sebepsiz fesh ettim gittim diyen futbolcu cezalandırılıyor diye biliyorum.
  • Beyler o adam orada kalsa ne kadar oynayacak? Zaten şu andan sonrası Kayseri için zarar. Defansa yardım ayağına gelip kendi kalesine golü atar. İsteksiz oyuncudan hayır gelir mi? İnanmak başarmanın yarısıdır. Bu adam zaten oynadım demek için oynayacak Kayseri'de, o yüzden Kayseri satacaktır diye düşünüyorum.
  • Amrabat gelir bize tamamdır.Boşa bir transfer olmamasını ümit ediyorum
  • Ben rüyamda görmüştüm Amrabat 5milyon € ya Galatasaray'a geliyordu.. Doğru çıkarsa kendimden şüphelenicem
  • quote:

Orijinalden alıntı: alone61

Ben Kayserispor yönetimini haklı buluyorum. Futbolcu köle değildir görüşüne de kesinlikle katılmıyorum, adamın kafasına silah dayamadılar sözleşme imzalaması için. Zamanında güle oynaya imzaladıysa, o sözleşmenin de gereklerini yerine getirecek. Sözleşmesi devam eden oyuncuyla görüşmek FIFA kurallarına göre suç. Önce klübünü ikna edeceksiniz, klübü satmıyorum diyorsa yapılacak tek şey sözleşmesinin bitmesini beklemek. Kayserili yöneticinin demecini de beğendim valla. Adam diyor ki satmıyoruz, o kadar istiyorsanız da bedeli Eboue+Elmander+5 milyon €, işinize geliyorsa alın, gelmiyorsa almayın. Chelsea bu yüzden ceza aldı. Ali Turan olayında Kayseri sizi şikayet ettiğinde neredeyse siz de ceza alacaktınız. Ali Turan size de yar olmadı, 2 ay sonra Antalya'ya yolladınız adamı.

GS bu zihniyetle devam ederse, ne Türk futbolu gelişebilir, ne GS ileri gidebilir. Anadolu klüpleri ne kadar güçlenirse, İstanbul takımları da o derecede güçlenecek ve Türk futbolu ilerleyecektir. Siz Anadolu klüplerini altyapınız gibi görecek, futbolcularını ayartıp ucuza kapatacaksanız, yarın aynı şeylere muhattap olursunuz.

peki fb ve bjk nin yaptigi gibi oyunculara degerinin cok ustunde fiyatlar verilince turk futbolu gelisir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dothraki

quote:

Ben Kayserispor yönetimini haklı buluyorum. Futbolcu köle değildir görüşüne de kesinlikle katılmıyorum, adamın kafasına silah dayamadılar sözleşme imzalaması için. Zamanında güle oynaya imzaladıysa, o sözleşmenin de gereklerini yerine getirecek. Sözleşmesi devam eden oyuncuyla görüşmek FIFA kurallarına göre suç. Önce klübünü ikna edeceksiniz, klübü satmıyorum diyorsa yapılacak tek şey sözleşmesinin bitmesini beklemek. Kayserili yöneticinin demecini de beğendim valla. Adam diyor ki satmıyoruz, o kadar istiyorsanız da bedeli Eboue+Elmander+5 milyon €, işinize geliyorsa alın, gelmiyorsa almayın. Chelsea bu yüzden ceza aldı. Ali Turan olayında Kayseri sizi şikayet ettiğinde neredeyse siz de ceza alacaktınız. Ali Turan size de yar olmadı, 2 ay sonra Antalya'ya yolladınız adamı.

peki fb ve bjk nin yaptigi gibi oyunculara degerinin cok ustunde fiyatlar verilince turk futbolu gelisir mi?

Beleşe almaktan çok daha fazla gelişir bence.Aldığın kulübün kasasına para giriyor sonuçta.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dothraki

quote:

Değerinin üstünde olduğuna inanıyorsan almazsın, gider değerinde futbolcu alırsın olur biter. Değerinin üstünde olduğuna inandığın oyuncuyu yüksek bedelle transfer edip neden klübünü zarara sokuyorsun ki?

• amrabat ı farz-ı misal kayseri gs ye verdi diyelim. Amrabat icin isteyecekleri en az rakam 5 milyon olur. Bu parayı bu adama verecegimize az biraz daha verip 19 yasindaki gokhan toreyi almak icin cabalasak olmazmi?

nedir bu amrabat israri anlamis degilim. gokhan torede bu kadar israrci olsak kesin aliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pape

amrabat ı farz-ı misal kayseri gs ye verdi diyelim. Amrabat icin isteyecekleri en az rakam 5 milyon olur. Bu parayı bu adama verecegimize az biraz daha verip 19 yasindaki gokhan toreyi almak icin cabalasak olmazmi?

nedir bu amrabat israri anlamis degilim. gokhan torede bu kadar israrci olsak kesin aliriz.

Fatih Terim'in Amrabat hakkında planları var bence. Bu yüzden Amrabat'ta ısrar ediyor.
    Gökhan Töre konusunda da katılıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aimar

quote:

Orijinalden alıntı: Barbar

quote:

kayseri o kadar açıklama yaptı satmayacağını söyledi, hiç sanmıyorum amrabatın gsye gelceğini

M.Topuz : Satmıyoruzzzzz! Oynadığı kulüp : FB
    Gökhan Ünal : Satmıyoruzzzzz! Oynadığı kulüp : FB - TS
    Ali Turan : Satmıyoruzzzzz! Oynadığı kulüp : GS

Geçelim bunları. Futbolcu mal değildir. Nerede istiyorsa orada oynar.

sen o oyuncular kaç yıl bekledi transferi için hatırlamıyo musun?

12,5 falan herhalde.Görende hücrede çile doldurdu sanacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Barbar

quote:

kayseri o kadar açıklama yaptı satmayacağını söyledi, hiç sanmıyorum amrabatın gsye gelceğini

M.Topuz : Satmıyoruzzzzz! Oynadığı kulüp : FB
    Gökhan Ünal : Satmıyoruzzzzz! Oynadığı kulüp : FB - TS
    Ali Turan : Satmıyoruzzzzz! Oynadığı kulüp : GS

Geçelim bunları. Futbolcu mal değildir. Nerede istiyorsa orada oynar.

sen o oyuncular kaç yıl bekledi transferi için hatırlamıyo musun?

12,5 falan herhalde.Görende hücrede çile doldurdu sanacak.

tamam kardeşim, mehmet topuz ve gökhan ünal parladığı anda verdik parasını çatır çatır aldık, şimdi yine benzeri bi durumu yaşıyoruz ve aynı sonla bitecek. düşüncen bu sanıyorum, bozmim ben.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.