Şimdi Ara

Amoi N820 & N821 // 4,5''qHD & IPS ekran,ÇİFT SİM,MTK6577 Çift Çekirdek İŞLEMCİ,1GB RAM,ANDROİD 4.0,3G,GPS,2050 mAH (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
3
Favori
3.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sezyumx

Elinize saglik rom gercekten cok iyi.mobileuncle ile kolayca imei atabilirsin.

hangi romdan bahsediyorsunhttps://dl.dropbox.com/u/72585471/N821_JB_HK_USER_2012_12_15.rar bu rom rotlu değil ben yükledim root da yapamadım hep tek resat yaptı kontrol ettim rot olmuyor senin değin rom hangisi link verir misin?
  • benim verdiğim rom dan bahsediyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bende telefondan sipariş verdim bugun tr ye giriş yaptı bakalım gümrüğü aşacakmı telefon
    size bir sualim olacaktı bugun işyerinde bir arkadaş onların imeisi kırılsa bile kısa surede sebeke tarafından tespıt edilince kapanacağını söyledi dogrumudur bu
  • tespiti nasıl yapacak? Telefon modeli imei e göre çıkıyor ama o modeli illa elinde tuttuğunu nasıl anlayacak şebeke :)

• Arkadaşlar ben Jiayu G4 bekliyordum. Amoi N821 indirime girmiş 171 USD tavsiye edermisiniz.
  • merhaba
    Amoi marka ürünlerin kalite durumu nedir?işçilik, malzeme, dayanıklılık olarak. Örneğin Huawei ye göre nasıl?
  • Newman N1 hakkında o kadar çok atılıp tutulduki size tek tavsiyem AMOI N821 dir... Görenlerin hepsi Samsung Galaxy zannediyor ve bir o kadarda kaliteli işçilikli tasarım yapılmış ve sorunsuz yazılım kullanıyorum.

Bir tane daha alsam bundan alırım yani ;)

NOT: Newman N1 de eşimde var... Sürekli gözü benim telefonumda :)

• bende sipariş verdim.
  • Arkadaşlar bugün ikinci amoi de geldi arkadaşıma aldım lightakeden 23gunde geldi China postla ama üstüne kocaman cellphone yazmışlar şansıma yine takılmadan geçti gumrukten, telefon gerçekten çok kaliteli alacak arkadaslara şiddetle önerilir çok fazla rom bulabiliyorsunuz şuan vivo x1 den port edilmiş bi rom kullanıyorum mükemmel ses özellikleri var bu romda kamera tam ekran kullanılıyor ve Sony Bravia görüntü motoru entegre edilmiş biraz ios tarzı bi rom rootlu geliyor tek sorun ingilizce

• quote:

Orijinalden alıntı: Soickan

Newman N1 hakkında o kadar çok atılıp tutulduki size tek tavsiyem AMOI N821 dir... Görenlerin hepsi Samsung Galaxy zannediyor ve bir o kadarda kaliteli işçilikli tasarım yapılmış ve sorunsuz yazılım kullanıyorum.

@Soickan benim sipariş bu gün geldi. Hemen senin birinci mesajda paylaştığın romu yükledim. ama simdi imei değiştiremiyorum.

Mobile Uncle Tools programında EngineerMode->Engineer Mode (MTK)-> girice CDS Information çıkmıyor. terminal emülatörün den denedim olmadı. * # * # 3646633 # * #* tuşlayınca da hareket yok.. nasıl yaparız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EveryDaySmoke

quote:

Newman N1 hakkında o kadar çok atılıp tutulduki size tek tavsiyem AMOI N821 dir... Görenlerin hepsi Samsung Galaxy zannediyor ve bir o kadarda kaliteli işçilikli tasarım yapılmış ve sorunsuz yazılım kullanıyorum.

@Soickan benim sipariş bu gün geldi. Hemen senin birinci mesajda paylaştığın romu yükledim. ama simdi imei değiştiremiyorum.

Mobile Uncle Tools programında EngineerMode->Engineer Mode (MTK)-> girice CDS Information çıkmıyor. terminal emülatörün den denedim olmadı. * # * # 3646633 # * #* tuşlayınca da hareket yok.. nasıl yaparız.

connectivity menüsü altında olacak orası.

• quote:

Orijinalden alıntı: die_caprio

quote:

quote:

connectivity menüsü altında olacak orası.

teşekkür ederim şimdi oldu

• Arkadaşlar death king romu veya lewaos'da türkçe var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EveryDaySmoke -- 24 Mart 2013; 19:14:32 >
  • quote:

Arkadaşlar death king romu veya lewaos'da türkçe var mı?

Death king son versiyonu turkce ama lewada yok hala

• quote:

Orijinalden alıntı: aresfatih

quote:

Death king türkçe son versiyon link verebilir misin indirmek için.
  • quote:

quote:

Bende @Soickan'ın romu yüklü Death king son versiyonun bir artısı var mı?
  • quote:

http://pan.baidu.com/share/link?shareid=356678&uk=3557040139 bu adreste dostum

Teşekkürler cwm'den mi yükleniyor

• quote:

quote:

flashtool kullanarak falashlaman gerekiyor
  • quote:

quote:

quote:

flashtool kullanarak falashlaman gerekiyor

dostum bu romu kurdum güzel hatta tel hafızası 2.7 gb tam aradığım gibi ama PlayStore'da sorun yaşıyorum. google uygulamalarının bazıları hiç çalışmıyor. bazıları yarım çalışıyor. sende de var aynı sorun veya çözümü nedir biliyormusun.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.