Şimdi Ara

◙Amnesia - Outlast yayını yapıyorum [Offline]◙ (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
608
Cevap
23
Favori
21.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki

◙Amnesia - Outlast yayını yapıyorum [Offline]◙

(En Son Oy Tarihi: 9.8.2017)
Giriş
  • ilk defa izlicem bu gece inşallah güzel olur
  • Can test yayını yapıyor şu an, izlemek isteyenler xfire kanalına baksın. Sorun varsa halleder. İzleyemeyenler için dns ayarı gerekmektedir. 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 kullanabilirsiniz.

http://www.xfire.com/live_videos/tnamedra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Krauser DMC -- 8 Şubat 2013; 22:57:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: commodore34

Can test yayını yapıyor şu an, izlemek isteyenler xfire kanalına baksın. Sorun varsa halleder. İzleyemeyenler için dns ayarı gerekmektedir. 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 kullanabilirsiniz.

hocam siteye girdimde video açılmıyor nasıl açıcam ben bunu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serka.n

quote:

Can test yayını yapıyor şu an, izlemek isteyenler xfire kanalına baksın. Sorun varsa halleder. İzleyemeyenler için dns ayarı gerekmektedir. 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 kullanabilirsiniz.

23:30 da test yayını başlayacak

• Can reyiz geri döndü helal olsun be

Eski takipçilerinde seni bırakmıyor Can arkandayız şöyle güzel bir Amnesia keyfi istiyoruz
  • Arkadaşlar test yayınına gerek kalmadı ama yine de 00:00'dan önce yayına başlayabilirim bilginize, dediğim gibi tam saatinde başlamayı umuyorum. Tüm ayarlar hazır vaziyette bekliyor, sadece benim biraz bilgisayar başından kalkıp dinlenmem gerek.

Yayında muhabbet sırasında küfürlü konuşmalar olmasın diye bir kaç kişiye yetki vereceğim ona göre dikkatli olursanız sevinirim. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: nbn

quote:

Orijinalden alıntı: serka.n

quote:

23:30 da test yayını başlayacak

ha yani normalmi açılmaması ?

• BAŞLADI GEMİ SESİ GELİYO
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

Arkadaşlar test yayınına gerek kalmadı ama yine de 00:00'dan önce yayına başlayabilirim bilginize, dediğim gibi tam saatinde başlamayı umuyorum. Tüm ayarlar hazır vaziyette bekliyor, sadece benim biraz bilgisayar başından kalkıp dinlenmem gerek.

Yayında muhabbet sırasında küfürlü konuşmalar olmasın diye bir kaç kişiye yetki vereceğim ona göre dikkatli olursanız sevinirim. :)

Uyuya kalmada.
  • test yayını başladı
  • bende siyah ekran gözüküyo Hillhold peernet filan sohbet ediyolar. Ama görüntü yok bende.

• siteye kaydolduğum halde girmeye çalışırken kabul etmiyor bunun nedenini bilen varmı ?
  • Amedra bana benziyor lan oha ikizim gibi benim saçlar kıvırcık o kadar
  • 00:00'da başlıyor arkadaşlar, şimdilik yayın görünmeyebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

00:00'da başlıyor arkadaşlar, şimdilik yayın görünmeyebilir.

bekliyoruz
  • Yayını tam ekran yapamayan arkadaşlar explorer'dan girerseniz sorun çözülecektir
  • ne oyunu bu

edit:video varmış

yayın yok hala

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rubyyyy -- 9 Şubat 2013; 0:02:51 >
  • Takıpj
  • quote:

Orijinalden alıntı: rubyyyy

ne oyunu bu

edit:video varmış

yayın yok hala

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.