Şimdi Ara

Amköv AMK7000S 4K Ultra HD WiFi Aksiyon Kamera iNcelemesi (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
605
Cevap
20
Favori
19.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • su altı çekimi merak edenler için 1-2 ay önce çekmiş oldugum kapalı ortam havuz videosunu koyayım fikir için.
  • Güzel çekim hocam eline sağlık @RoyalSalute

Ben Aliexpress'ten aldım ama gearbestten alan arkadaşlarda var. Fiyatlara bak kampanya nerede varsa ona göre al hocam. @freedom058
  • quote:

Orijinalden alıntı: Musical Otopsi

Güzel çekim hocam eline sağlık @RoyalSalute

Ben Aliexpress'ten aldım ama gearbestten alan arkadaşlarda var. Fiyatlara bak kampanya nerede varsa ona göre al hocam. @freedom058

teşekkürler hocam ekranın ortasındaki fluluğu su kabındaki süngerleri yarıya keserek çözdüm olgu abinin sayesinde
  • Oda güzel bi yöntem
  • Gopro4 için aldığım aksesuarlar bu kameraya uyum sağlıyor bu özelliği beni çok mutlu etmeye başladı [:) Bu arada şu güncelleme çıksa artık rahat edecem]
  • Beşiktaş - Osmanlıspor şampiyonluk maçında çektiğim videolardan 2 tanesini buraya koymak istedim iyi seyirler

• RoyalSalute kullanıcısına yanıt
    Bir Fenerbahçeli olarak görüntüleri beğendim hocam Haftaya Fenerbahçe - Galatasaray Türkiye kupası final maçında bende bu şekilde çekim yapmayı düşünüyordum :) Umarım o zamana kadar bir güncelleme gelir çünkü adam akıllı kaydetmesini istiyorum.
  • bu gün uğraştım bende biraz 1.04 dönmek için dönderemedim cihazı
  • quote:

Bir Fenerbahçeli olarak görüntüleri beğendim hocam Haftaya Fenerbahçe - Galatasaray Türkiye kupası final maçında bende bu şekilde çekim yapmayı düşünüyordum :) Umarım o zamana kadar bir güncelleme gelir çünkü adam akıllı kaydetmesini istiyorum.

Ben herhangi bir güncelleme kullanmıyorum ne fark olacak hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoyalSalute

quote:

En son çıkardıkları 1.09 sürümünü yükledikten sonra video çekimlerinin bitrate kalitesi düştü ve görüntüler aşırı şekilde takılmaya başladı. Ayrıca kamerayı sağa sola çevirince karşındaki objeyi göremiyosun ghosting olayından. Defalarca mail attım yeni güncelleme çıkaracaklarını söylediler bekliyoruz. Son sürüm olan 1.09 versiyonunu siteden tekrar kaldırdılar zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: velovis_

bu gün uğraştım bende biraz 1.04 dönmek için dönderemedim cihazı

Sizde de son güncellemede sıkıntı var değil mi hocam ?
  • quote:

quote:

quote:

En son çıkardıkları 1.09 sürümünü yükledikten sonra video çekimlerinin bitrate kalitesi düştü ve görüntüler aşırı şekilde takılmaya başladı. Ayrıca kamerayı sağa sola çevirince karşındaki objeyi göremiyosun ghosting olayından. Defalarca mail attım yeni güncelleme çıkaracaklarını söylediler bekliyoruz. Son sürüm olan 1.09 versiyonunu siteden tekrar kaldırdılar zaten.

1.03 mü ne var bende ilk cıkan guncellemeyi yaptım sonra bu brake olaylarından ellemedim, memnunumda sıkıntı yok benim için suan

• quote:

quote:

quote:

quote:

1.03 mü ne var bende ilk cıkan guncellemeyi yaptım sonra bu brake olaylarından ellemedim, memnunumda sıkıntı yok benim için suan

Brick olayından korkma problem olmaz ama memnunsan şuanda dokunmanı tavsiye etmem. İyi bir güncelleme gelene kadar bekleyecem bende

• Arkadaşlar 1.09 yükleyip benim gibi memnun kalmayan varsa sürümü düşürmek için firmadan mail yoluyla dosya ve programını aldım. Brick olan arkadaşlar varsa aynı dosyalarla makineyi kurtarabilir. Elimde 1.03 - 1.04 - 1.05 ve 1.09 sürümü güncellemeler var. Hepsinde video çekimini tek tek test ettim ve en başarılı sonuç 1.03 versiyonuna ait çıktı.

1.03 Sürümünde videonun akışı çok iyi kusursuz bence.
    1.04 Sürümünde bir önceki sürümle pek bir fark yok gibi ama 1.04'de bitrate az daha düşük.
    1.05 Sürümünde Isoyu çok açmışlar karanlık alanlarda iyi sonuç verebilir ama videonun bitrate değeri düşük ve görüntü akışkan değil.
    1.09 Sürümünde video çekmek rezalet ötesi o yüzden hiç bulaşmayın, zaten siteden kaldırılmış güncelleme.

Video konusunda başarı açısından 1.03 versiyonu en iyisi olduğu için diğer sürümlere şimdilik bulaşmayın derim. Sürüm düşürmek isteyenler için gerekli bütün dosyalar burada Yapamayan olursa yardımcı olurum.

AMKOV AMK7000S HARD FORMAT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Musical Otopsi -- 21 Mayıs 2016; 11:07:06 >

• Bu amkov yazılım konusunda gerçekten sıkıntılı elimdeki patlak makinadan sonra bugün yenisi geldi şuan için sorun yok ama tırsıyorum.
    Size de tavsiyem makina çalışıyorsa ellemeyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Musical Otopsi kullanıcısına yanıt
    dostum hangi adımlarla yapacagimizi resimli yada youtube'Da video cekerek aktarirsaniz sevinirim keza bende siparis gecicem kesin 1.08 yada 09 ile gelecek alet ki downgrade gerekecek zannedersem :(
  • Ben Musical Otopsi'nin paylaştığı dökümanla 1.03'e döndüm. 6 saat olan çekim süresi 4 saate düştü. Bu da demek oluyor ki bitrate yüksek ve timelapse çalışıyor. 2 hafta dedikleri yeni sürüm hala yok ortalıkta. Verim almak için bu konuyu takip edenler olarak e-posta atmaya devam edelim ki işlerini düzgün yapmak zorunda hissetsinler.
  • o dokumanla tum gun ugrastim fakat frm.exe hata verdi cihazi tanimadi, yani google drive'dan tum dosya klasorleri indiremeden belli dosyalar ile denedim olmadi,

gerekli tum dosyalarin klasorlerin oldugu pakedi zipleyip upload edebilir misiniz; ornek zippyshare'a (yani frm.exe yi calistirinca hemen pdf deki gibi islemlere gecebilecek)
    dediginiz gibi ben de mail attim 15 gune dediler ama halaa yeni firmware yok, ciksa bile kuranlardan olumlu izlenim almadan yukseltmek hata olacak, 1.04 e donsem yeterli
    tesekkurler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhanamca -- 21 Mayıs 2016; 21:49:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: streamin

dostum hangi adımlarla yapacagimizi resimli yada youtube'Da video cekerek aktarirsaniz sevinirim keza bende siparis gecicem kesin 1.08 yada 09 ile gelecek alet ki downgrade gerekecek zannedersem :(

Hocam 1.04 güncellemesiyle gelecek büyük ihtimal. 1.08 sürümü yok zaten, 1.04 sürümünden sonra 1.09v çıkardılar ama onuda olumsuz maillar karşılığında kaldırdılar. Yakın zamanda bir video ile detaylı anlatım yaparım. Sen siparişini verebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhanamca

o dokumanla tum gun ugrastim fakat frm.exe hata verdi cihazi tanimadi, yani google drive'dan tum dosya klasorleri indiremeden belli dosyalar ile denedim olmadi,

gerekli tum dosyalarin klasorlerin oldugu pakedi zipleyip upload edebilir misiniz; ornek zippyshare'a (yani frm.exe yi calistirinca hemen pdf deki gibi islemlere gecebilecek)
    dediginiz gibi ben de mail attim 15 gune dediler ama halaa yeni firmware yok, ciksa bile kuranlardan olumlu izlenim almadan yukseltmek hata olacak, 1.04 e donsem yeterli
    tesekkurler...

Dosyaları toplu olarak >> BURAYA << yükledim. Ben ilk başta Windows 10'da yapmayı denedim ama driver tanımadığı için başaramadım. Win8 veya daha alt bi sistemde yaparsanız daha iyi olur. Pdf dosyasındaki işlemleri yapınca 1.03 sürümüne dönüş yapacak daha sonra isterseniz 1.04 sürümünü eski şekilde üzerine yüklersiniz.

İşlem sırası pdf dosyasında fotoğraflı olarak sırasıyla anlatışmış zaten.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.