Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Amfiden Kulaklıkla Ses Çıkıyor, Kulaklığı Çıkarınca Ses Çıkmıyor!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
808
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Müzik >> Müzik Enstrümanları >> Amfiden Kulaklıkla Ses Çıkıyor, Kulaklığı Çıkarınca Ses Çıkmıyor!!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    204 Mesaj
    Arkadaşlar ben samson sr850 kulaklık aldım amfi için. Head phones' a taktım. Kulaklıktan ses geliyor ama kulaklığı çıkartınca amfiden ses gelmiyor.Acaba jakı sokarken zarar felan mı gördü içerden ?

|
    |

Orijinalden alıntı: Çikolota

Arkadaşlar ben samson sr850 kulaklık aldım amfi için. Head phones' a taktım. Kulaklıktan ses geliyor ama kulaklığı çıkartınca amfiden ses gelmiyor.Acaba jakı sokarken zarar felan mı gördü içerden ?

Sanırım bir yanlış anlama olmuş. Amfi zaten ses vermez. Sesi güçlendirir. Kulaklığı çıkardığın yere başka bir hoparlör takman lazım ki ses versin.

Sırasıyla

Müzik çalardan ses çıkar > Amfi'ye varır ve Amfi'den çıkar > Hoparlör veya Kulaklık'a gider.

Müzik aletinin OUT kısmından Amfinin IN kısmına

Amfi'nin Out kısmına da Kulaklık Hoparlör bağla.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Çikolota

amfinin markası modeli nedir
    |
    |
    3570K @4.4Ghz || GTX660 Ti Power Edition || MSI Z77A-G45 || 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1600MHz CL9 || 120GB Force 3 GT SSD || 1TB + 500GB Seagate NCQ Sata2 || Feel hurricane II 550midt || Tagan Force 2 700W || Cooler Master Hyper 612S Cpu Cooler || LG E2360 23" || Logitech Z-523 2+1 || Snopy V5H || Jwin 7000 Joypad || Ibanez GRG170DX || Roland Mıcro Cube 15w
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
google reklamları
son dakika
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.