Şimdi Ara

Amfi yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar epiphone les paul standard elektro gitar almayı planlıyorum yanına amfi olarak 600 tl civarını geçmeyen ne önerirsiniz? Genel olarak ev içinde kullanılacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• stoch32 S kullanıcısına yanıt
    blackstar id core 40

line 6 spider 30 (ikinci el)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Calistopace

blackstar id core 40

line 6 spider 30 (ikinci el)

Line 6 spider 15 bakmıştım da ben 30 ile ne farkı var hocam?Diğer amfinin de methedildiğini duydum araştıracağım teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    daha iyi ses alırsınız spider15 ten çok daha güçlü ses kalitesi daha iyi daha fazla mod u ve efekti var bu yüzden pedal e hatta prossesör e bile ihtiyacınız kalmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Calistopace

daha iyi ses alırsınız spider15 ten çok daha güçlü ses kalitesi daha iyi daha fazla mod u ve efekti var bu yüzden pedal e hatta prossesör e bile ihtiyacınız kalmaz

Hmm peki teşekkürler bide bulmuşken bilen birini sizce gitar nasıl? Rock blues tarzı çalacağım hard metal falan işim olmaz bu tarz başka öneriniz var mı?

• Metal vs gibi ağır müzikler yapmayacaksanız Blackstar HT1R modeli hybrid yani yarı lambalı bir amfi olmasından dolayı diğer transistörlü amfilerden çok daha sıcak blues classic rock tonları verecektir...
    gitar gayet iyi özellikle ikinci el temizini bulmuşsanız orta seviye için gayet tatmin edici bir gitar. bu arada @VendettA hocamın bahsettiği amfiye de bi bakın bence kendisi bana göre forumdaki müzik ensturmanları hakkında en bilgili kişilerden birisidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: VendettA

Metal vs gibi ağır müzikler yapmayacaksanız Blackstar HT1R modeli hybrid yani yarı lambalı bir amfi olmasından dolayı diğer transistörlü amfilerden çok daha sıcak blues classic rock tonları verecektir...

Sağolun hocam bu amfiyi alırım büyük ihtimalle yanına da epiphone les paul

Hayırlı olsun şimdiden. Epi LP alacaksanız Plus Top Pro modelini alın mutlaka. Burstbucker manyetikli coil taplıolsun son çıkan modeli olsun mutalaka. Yeni modellerde coil tap özelliği var humbucker manyetiği single manyetik gibide kullanbiliyorusnuz. Dolayısı ile ton yelpazesi çok daha geniş oluyor. Ekli plus top prolarda bu özellik ve burstbucker manyetikler yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VendettA

Hayırlı olsun şimdiden. Epi LP alacaksanız Plus Top Pro modelini alın mutlaka. Burstbucker manyetikli coil taplıolsun son çıkan modeli olsun mutalaka. Yeni modellerde coil tap özelliği var humbucker manyetiği single manyetik gibide kullanbiliyorusnuz. Dolayısı ile ton yelpazesi çok daha geniş oluyor. Ekli plus top prolarda bu özellik ve burstbucker manyetikler yok.

Anladım hocam sizin gibiler olmasa şu foruma girilmez zaten

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.