Şimdi Ara

amerikanın uçakları(google earth) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
10.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • müze olma olasılığı %99,9. çünkü pist yok. yoksa bunlar helikopterler gibi oldukları yerdenmi kalkıyor. yok buda mantıklı deil, çünkü ağır bombardıman uçakları gibi duran uçaklar var. yok yok burası kesin müze
  • aynı yerde sol tarafa doğru gidildiğinde bi tane pist var ve üzerinde de aynı uçaklardan var.
  • f-18 le f-14 ün orada işi olmaz. Ayrıca bu uçaklar eski falan değil ki müzelik olsun. Bana göre resimle oynanmış.
  • resimden anlamam ama photoshop olduğu belli
  • askeri bölgeler google earth de çıkmaz hele abd nin askeri bölgeleri hiç çıkmaz

belki müze falandır ya da eski uçakların durduğu bi yer

ya da fotoşap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marquin -- 29 Kasım 2005, 22:40:18 >
  • www.airliners.net e girin google ile araştırmaya gerek yok

resme bakın....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _yakari_ -- 29 Kasım 2005, 22:51:02 >
  • ulen daha nie iddaa ediyonuz fotoşop die koordinatlar var yapacağınız sadece koordinatları girip bakmak. araştırın bi iş olsun die mesaj yazıyonuz
  • quote:

Orjinalden alıntı: ensar

+1
  • uçak müzesi heralde arkadaşların dediği gibi fotoşap diyenlere bir resimde ben çektim elcağızımla :D

• ordan 1-2 tane bana verseler noolur ki.

Yanlız çok tırstım ben bu ne ya resmen göz korkutmak için yapılmış !!!
  • The largest collection of military planes anywhere, the AMARC (Aerospace Maintenance and Regenration Center) in Tucson, AZ houses roughly 8,000 planes, which are stored here in the dry desert climate awaiting use of some sort and ultimatively smelting and recycling.

----------------------------------------

Aircraft Maintenance and Regeneration Center in Tucson Arizona.

Here row upon row of aircraft, occupying 3,000 acres, make up part of the over 4,000 aircraft stored at the Aircraft Maintenance and Regeneration Center (AMARC). AMARC maintains surplus aircraft of the various military services. Parts are reclaimed and used to support active aircraft in flying status, and in some cases entire aircraft are reactvated.

Notice several aircraft with missing wings and tails which are in various stages of being disassembled or reconstructed. ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bal974 -- 30 Kasım 2005, 1:15:09 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: alfaturk

resimden anlamam ama photoshop olduğu belli

Bu nasıl bir cümledir....
  • yaw arkadaşlar googleeartı kullanmayı öğrenemedim
  • abi bu nedir ya oha beeeeeeeee...
    lan adamlar eski uçakları bizim memlekete atsalar savaşı kazanırlar yuh ya...
  • Bizde eskisehirde ucak muzesi war sanıyorduk ...
  • fotoşopla alakası yok uçak mezarlığı orası 3-4 ay önce bakmıştım ben bunlara o zaman da vardı siz daha yeni görüyonuz sözlüğü takip etmediğiniz belli

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=google+earth
  • quote:

Orjinalden alıntı: Zatara

Bizde eskisehirde ucak muzesi war sanıyorduk ...

bu iyiydi
  • 2.dünya savaşı ve sonrasında çok miktarda üretilmiş fakat bunlar uçabilecek olsa da ekonomik değil ve ayrıca eski teknoloji güvenilir de değil . ondan dolayı müzelik olmuşlar , bizim gemi söken elemanlar gibi uçak söken hurdacılara satsalardı keşke
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.