Şimdi Ara

Amerikan kültür kur devretmek isteyen var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
1.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Amerikan kültürde mümkünse bakırköy şubesinde kurunu devretmek isteyen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bakırköy şubesinde değil ama taksim amerikan kültürdeki 1 kurumu devretmek istiyorum. Eğitiminden fazlaca memnun olmama rağmen şehir değiştirdiğim için devretmek durumundayım. İlgilenirsen özelden bekliyorum.
  • Gurnes G kullanıcısına yanıt
    ben bakırkoydekı kurumu devretmek istiyorum hala ilgileniyosanız
  • Merhaba Arkadaşlar,

İstanbul Bakırköy Amerikan Kültür Dil Okulundan 3 kur almıştım ve 1 kurunu gittim. Geriye 2 kurum kalıyor ve üniversite hayatımın sona ermesi ve Bursa'da iş bulmamdan dolayı kalan 2 kurumu devretmek istiyorum. Eğitimden memnundum ve Bursa'ya nakil yaptırmak istedim fakat böyle bir şansımız yokmuş, yalnızca Bakırköy'den, Beylikdüzü Şubesine nakil olabiliyormuş.

Benim başladığım dönemde fiyat bilgileri şöyle;

2+1 kur fiyatı benim aldığım: 2700 TL( Ama peşin öderseniz 2500 TL). Ödeme işlemi tarafıma yapılacaktır.
    Benim istediğim fiyat ise 1400 TL dir. Şuan için kuru dondurdum ve devrettikten sonra başlayan arkadaşlar Seviye Tespit Sınavına girip o seviyeye göre kur alıcaklar. Ayrıca- Latin Dans dersi veya Diksiyon derslerinden birine sahip olacaklardır.

İlgilen arkadaşlar Mesaj Atarsa Sevinirim.

ps: İngilizce olmadan iş hayatına atılmak çok zor biliyorsunuz arkadaşlar, bende 2 kuru devredebilirsem eğer Bursa'da tekrar kaldıgım yerden devam edeceğim.

• Merhabalar,

Baya bir zaman olmuş ama Amerikan Kültür Şişli şubesinde kurlarımı devretmek istiyorum. 4 Kurum var 2 / 2 olarak bölebilirim de... Yoğun iş tempomdan dolayı kursa gidemiyorum. Detay vermek gerekirse gideceğiniz günleri seçebilirsiniz. Lokasyon çok iyi ayrıca hocalardan da memnun kalırsınız. Sadece 4 kuru bitirebildim. Dediğim gibi yoğun tempodan dolayı devam edemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meg86 -- 3 Ocak 2017; 16:0:23 >
  • Kadıköy Amerikanda da kullanılabiliyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: xxxxpharma

Kadıköy Amerikanda da kullanılabiliyor mu?

merhaba
    Amerikan kültür Franchising sistemiyle işliyor bu yüzden kişiden değilde kuru almak istiyorsanız kuruma sormanızda fayda var, bilginize
  • quote:

Orijinalden alıntı: elifeylem

ben bakırkoydekı kurumu devretmek istiyorum hala ilgileniyosanız

devrettiniz mi

gerçi tarih çok olmuş ama sormak istedim
  • Selam ben kurumu devretmek isterim ilgilenirseniz biraaz geç oldu ama 😐

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.