Şimdi Ara

Amerikan - Klasik Oto Usta Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, Buick LeSabre 3.8 Limited araç sahibiyim. İstanbul Anadolu yakasında (bostancı civarında olursa daha da iyi olur) bu tarz araçlardan anlayan, işinin ehli, abartılı faturalar çıkarmayacak bir usta arıyorum. Bildiğiniz güvenilir bir yer varsa önerilerinizi bekliyorum.

• Ford mustang, ford capri ve jeep cj-5 için uygun yerler arıyorum ben de. İst - ankara. Takipteyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZeroSystem

Ford mustang, ford capri ve jeep cj-5 için uygun yerler arıyorum ben de. İst - ankara. Takipteyim.

Sizin koleksiyon daha genişmiş:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: [sharpshooter]

quote:

Orijinalden alıntı: ZeroSystem

Ford mustang, ford capri ve jeep cj-5 için uygun yerler arıyorum ben de. İst - ankara. Takipteyim.

Sizin koleksiyon daha genişmiş:)

sadece cj5 var, capri de almayı düşünüyorum da mustangle ilgilenen bunu da yapar dedim
  • Bir tane öneri gelmedi, ilginç. Hiç yok mu bu tarz araçlarla ilgilenen kullanan?

• Bursa'da olsa yardımcı olabilirdim

• Merhaba,

İst. Avrupa yakası Güngören'de "Garage 59" var. Mekan önünde sürekli çok güzel klasik araçlar görüyorum, bir görüşün isterseniz.

https://www.google.com/maps/@41.0108324,28.875866,3a,75y,314.25h,74.42t/data=!3m6!1e1!3m4!1sbSyIUaWrqcjvdQqqoZ8Jfg!2e0!7i13312!8i6656
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.