Şimdi Ara

Amerikan Futbolu NFL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Forumda gördüğüm NFL’e dair tek şey 2015 yılındaki birkaç cevaptan ibaretti bende belki ilgi olur biraz canlansın diye böyle bir konu açma ihtiyacı duydum. Forumda var mıdır takip eden kim hangi takımlı biraz konuşulsun istedim.

2017 sezonundan beri takip etmekteyim. Minnesota Vikings ve New York Jets taraftarıyım. 2019 yılından itibaren de az buz College Football takip ediyorum. Kolejde de Oklahoma Sooners takımım Big12 konferansı dısında diğer konferansları çok bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• amerikan futboluyla tek alakam "nfl street 3" oyunudur. lan çok güzel oyundu bea. Amerikan Futbolu NFL 

Amerikan Futbolu NFL
  • Bende küçükken cdciden oyun alırken amerikan güreşi ve futbol demiştim adam nedense amerikan parantezine alıp amerikan futbolu ve amerkan güreşi verdi. Nryin ne olduğunu bilmeden random oynuyordum. Neyin ne olduğunu bilince daha da bir sardı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TurkishNFLForum T kullanıcısına yanıt

hahaha! adam güzel aşılamış zehri.

ben de tenise olan ilgimi tamamen "top spin 1" oyununa borçluyum mesela. Amerikan Futbolu NFL 

• Bir insan neden ny jets taraftarı olur ki. Çok merak ettim ne çekti kendine seni. Bu arada go pack go !! Amerikan Futbolu NFL 

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.