Şimdi Ara

AMERİKALI 28.000'E SEN 800.000-1.000.000'A ALIYORSUN (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
3.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Atanamayan Dr. Strange kullanıcısına yanıt
    Hamburgeri evde de yaparsın 2 si aynı katagori mi sence?

Tabiki üründen ürüne alım gücü açısından minimum 5-10 kat ile 50 kat arasında fakiriz o değişmiyor da bazı ürünlerde fark daha az diye eşit sayılmıyorsun. Mesela temel gıda su , makarna vs gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeguard -- 1 Temmuz 2020; 13:9:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Timeguard

Hamburgeri evde de yaparsın 2 si aynı katagori mi sence?

Tabiki üründen ürüne alım gücü açısından minimum 5-10 kat ile 50 kat arasında fakiriz o değişmiyor da bazı ürünlerde fark daha az diye eşit sayılmıyorsun. Mesela temel gıda su , makarna vs gibi.
    HAHAHAHHA ADAMA BAK 33 YILLIK BIG MAC İNDEKSİNİ EVDE HAMBURGER YAPARSIN DİYE ÇÜRÜTTÜ. DAHA LAF ANLATMIYORUM BU DAHA. HATTA GİT MAİL AT ECONOMIST DERGİSİNE DE Kİ. HAMBURGERİ EVDE YAPIYORUZ BİZ NE GEREK VAR BU HESAPLARA DE. BEN BİRİM KARŞILAŞTIRMASI BULDUM ŞAKKADANAK DİYE ÖLÇÜYORUM HER ŞEYİ DE NOBEL EKONOMİ ÖDÜLÜ ALIRSIN

Sorry block.

• YA YÜRÜ GİT ŞURADAN 13 YAŞINDA LAGA LUGA YAPIYOR HAHAH BLOCKMUŞ. CEVAP VEREMEYİNCE HEMEN BLOCK
  • Teşekkür etmek lazım AKP BÜYÜK İŞ BAŞARDI :))) YOL YAPTI - KÖPRÜ YAPTI NE YOLDAN KİMSE GEÇİYOR NE KÖPRÜDEN :D

Buda değil HAVALİMANI YAPTI :D ordan da UÇAN YOK - İSTESENDE UÇAMAZSIN AB YE YASAK :D

HASTANE YAPTIK DEDİLER GELİŞMİŞ BÜYÜK DEVLETLERİN TAMAMI TÜRKİYEYE GİTMEK RİSKLİ DİYE UYARIYOR Gitmeyin diye telkinde bulunuyor Oda ellerinde patladı :))

Ya kardeşim olmuyor, olmuyor günden güne fakirleşiyoruz.... ŞUAN İTİBARİ İLE ASGARİ ÜCRETİN TÜRKİYE DE 12 BİN TL nin üstünde olması gerekli ki İNSANLAR MİLLET RAHAT GEÇİNE BİLSİN...

Bu düzen değişecek değiştin de ise hiç birşey eskisi gibi olmayacak çünki gelen nesil, kıyaslıyor 1 dakika ben neden alman vatandaşı gibi veya avrupalı insanlar gibi yaşayamıyorum...

Online oyunlar revaçta yani bir türk genci online bir oyunda avrupalı ile karşılaşınca rakibine bakıyor şunu diyor POLONYALI hmm gerizekalı kesin WİN - Romanyalı yetenekleri yok kesin WİN - MACAR - AVUSTURYA beyinleri köşeli geç tepki veriyorlar kesin WİN SLOVAK - HIRVAT yetenek var ama cesaret yok kesin WİN ALMAN SADECE HAREKET EDER BEYİN YOK! KESİN WİN

ŞİMDİ TÜRK bu milletlere karşı kesin mutlak galibiyetleri bayraklardan tanırken şunu diyor 1 dakika ben bunlardan daha akıllıyım AMA BENİ YÖNETENLER BUNLARDAN DAHA MI BEYİNSİZ ACABA ? 1 TL 8 TL DİYE SORUYOR ?

HMMM OZAMAN BUNU DEĞİŞTİRMENİN VAKTİ GELDİ AKP Lİ BİR AİLE DE YENİ SEÇİMDE OY KULLANACAK GENÇLER ŞUNU DİYODUR ANNE BABA AKP OY VERİRSENİZ BENİ EVLATLIKTAN RED EDİN DİYODUR... Çünki çocuk üstüne dandik nike - adidas x markayı bile alıp giyemiyor yazık...

GİYECEGİ GEÇTİM MERAK EDİYORUM ASGARİ ÜCRETLİ AİLE HANGİ MEYVELERİ KİLOLARCA ALIP YİYOR... REZALET...

YA GEÇEN BİR VİDEO İZLEDİM DEMİRÖREN HABER AJANSI YOUTUBE KANALINDA 20 YAŞINDA GENÇ EHLİYETİ VAR BABASINDAN İZİNLE ARABAYI ALIYOR İZİN VERİLMİŞ ŞEKİLDE - KAZA YAPIYOR YANINDA ARKADAŞI VAR O NA VERMİŞ DİREKSİYONU :))) ÖGRENSİN DİYE EHLİYETİ VARMIŞ AMA DİREKSİYONU ZAYIF MIŞ... VEL HASIM ARABA SON MODEL DEGİL YANİ ALMANYADA AYNI ARABANIN ÜST MODELLERİNİ 5-6 BİN TL YE ALIRSIN AMA ARABA TÜRKİYEDE 120 BİN TL YUHHH VE ADAM ÇOCUGUNU DÖVDÜ KAMERALAR ÖNÜNDE... YAZIK... POLİSLER ZOR TUTTU BIRAKSALAR ÖLDÜRCEK O DERECE... HALBU Kİ EKONOMİK ŞARTLAR GERÇEKTEN İYİ OLSA O ARABAYI ALMANLAR GİBİ 5-6 BİN TL YE ALABİLSEK BELKİ ADAM DİYECEKTİ CANINIZA BİŞEY OLMADI YA OGLUM DER GEÇERDİ BELKİDE...

İNŞALLAH ERKEN SEÇİM OLUR GELDİKLERİ GİBİ GİDERLER VE ONLARA TEK UTANÇ KALICAK EKONOMİYİ BAHANE EDİP GELDİLER YA ŞİMDİ ŞUAN OZAMANIN 1000000 KATI HALDE BIRAKICAKLAR YAZIK...

ECEVİT E KASA ATAN ABİ MUTLUMUSUN ? HE MUTLU DEĞİLSEN ŞİMDİ SÖYLÜYORUM SENİN MUTSUZLUGUN BENİM MUTLULUGUM ABİ İŞTE OKADAR!!!

• Fade to Black kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rahat_lnsan -- 1 Temmuz 2020; 16:17:37 >
  • Rahat_lnsan R kullanıcısına yanıt
    28.000 koyun cebinize gelin size birtane mat siyah ayarlayalım hemen teslim.

Adres : Newyork

• Timeguard T kullanıcısına yanıt
    Tamamdır union square'de barnes önünde ekliyor olacağım

• Rahat_lnsan R kullanıcısına yanıt
    28.000 e bizde ne var diye baktımda en iyi bu araba alınıyor oda fena değil aynı dodge.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-hyundai-atos-833999558/detay
  • Forza Horizon 4 indirimde. Ağzınızın suyu akarak baktığınız bütün arabalar var. Yollar kaymak gibi duble yol. Grafikler sesler güzel.

istediğinizi doya doya kullanın. Bi de İbo patlatın. Hep hayalini kurduğunuz arabaların, yaşayamadığınız zamanın yada geçmişin melankolisini yaşayın.

Bu ülkede en az 2 kuşağın gençliği, hayalleri ve geleceği diğer herşeyle beraber çalındı. Dönüşü de yok!
    Caps lock açık yazınca haklı olmuyorsun Aynı haksız olup da avazı çıktığı kadar bağıranlar gibi...

• quote:

Orijinalden alıntı: Veronicaa

Caps lock açık yazınca haklı olmuyorsun Aynı haksız olup da avazı çıktığı kadar bağıranlar gibi...
    Caps Lock açık yazmak hoşuma gidiyor. Genelde tüm mesajlarım böyle. Bakabilirsin. Stres atmak gibi geliyor. Konuya dönersek. Ortada haklı haksızlık bir durum yok. Ben sadece bu olayın bakkal hesabından farksız olup hiçbir şey yansıtmadığını anlatmaya çalışıyorum.

Neyse reis interneti kapamadan son birim konuları açıp birim mastürbasyonuna devam edin. Ne diyeyim. Adam bana gelmiş Norveç bizden 42 kat güçlü diyor ben daha ne diyeyim. Bütün ekonomik hesaplamaları çökertiyorsunuz siz zaten birim hesabı ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atanamayan Dr. Strange -- 1 Temmuz 2020; 16:53:51 >

• quote:

Mcdonalds yiyorsun sen zenginsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeguard -- 1 Temmuz 2020; 17:10:22 >
    Bir durumun abartılarak ortaya koyulması yanlış olduğu anlamına gelmez. Sonuç olarak alım gücümüz kötü mü kötü.

• quote:

Bir durumun abartılarak ortaya koyulması yanlış olduğu anlamına gelmez. Sonuç olarak alım gücümüz kötü mü kötü.
    Kafalara gel. Hepsinin bahaneleri de hazır. Lafa bak "Bir durumun abartılarak ortaya koyulması yanlış olduğu anlamına gelmez"miş Oturdukları yerden ekonomi uzmanı olmuş hepsi. Artık adamların yıllarını verdikleri hesaplamalara da burun kıvırıyorlar. Şu üstün birim karşılaştırma hesaplamanızı tüm dünyaya duyurun bari adamlar yıllarını verip araştırma yapıyorlar o kadar uğraşmasınlar.

Ben adama 33 yıllık Big Mac İndeksi diyorum adam bana ben hamburgeri evde yaparım diyor. Ben size daha ne anlatayım ki.

Hadi gidin şimdi birim karşılaştırın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atanamayan Dr. Strange -- 1 Temmuz 2020; 17:51:46 >

• Timeguard T kullanıcısına yanıt
    Hocam biz bunları

anlatıyoruz ama anlamak istemeyen o kadar çok ki adam hep 50 liralık aldığı için ben memnum diyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rahat_lnsan -- 1 Temmuz 2020; 21:2:4 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.