Şimdi Ara

Amerikadan Xbox ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar durum su 299 dolara elite xbox jesper alicam 60tl ye fw yaptiricam 505tl ye geliyo toplam atikte ise 689tl
    arada 185 tl fark var. atikten alip 1 sene garanti ile alsam aradaki fark 285 milyona cikiyor.
    xbox umun 1 seneden fazla dayanicagni sanmiyorum jasper olsa bile fw yaptirdigim icin amerikadan garantisi yaniyor diyelimki bozuldu 150 milyona tamir ettirsem yine ucuza geliyor
    siz nediyosunuz sizce nereden alayim ?

• 3 ü 5 i bu kadar hesaplıyorsanız bir tane arcade jasper alın gitsin 450 lira 20 gb hdd alın ikinci el oldumu sana 500 5 lira kar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atl@s -- 23 Eylül 2009; 17:33:57 >
  • 60 tl fw abartı olmus biraz 20 liraya yapıolar ankarada
  • 60 lira fw'mi
    öeeh be
    ne yapıyor yeni programmı yazıyormuş eleman
  • 60 litaya heralde 1 sene banlanmama garantiside dahil değil mi??
  • bnce yenı jasper elıte al gunde 12 saat falan oynamadıkca bıse olcagnı sanmıorum ısı işini cozmuzler cunku
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurkanbesyo

bnce yenı jasper elıte al gunde 12 saat falan oynamadıkca bıse olcagnı sanmıorum ısı işini cozmuzler cunku

Tabii tabii MS cozecekte bende su kısa omrumde gorecem.
  • dostum düşünme direk jasper elite al.hiçbişey olmaz kafana takma.Olsa bile 5 tane oyun oynasan maliyetini zaten çıkarıyosun :))
  • her zamanki gibi küçük ayrıntılar unutulmuş:

220 volt dönüştürücü ya da yeni adaptör parasını da ekle...

cihazın ntsc olacağını da hatırlatmak isterim. Atik'ten alsan pal olacak...
  • ps3 umde amerıkadan o yuzden donusturucu aldım zaten ntsc oyunlarda pal oyunlara gore daha cabuk cıkıyomus aslında benım derdım atıke fw yaptırmaya gıdıcegım zaman nasıl calıstırıcaklar makıneyı adaptorsuz
  • quote:

ps3 umde amerıkadan o yuzden donusturucu aldım zaten ntsc oyunlarda pal oyunlara gore daha cabuk cıkıyomus aslında benım derdım atıke fw yaptırmaya gıdıcegım zaman nasıl calıstırıcaklar makıneyı adaptorsuz

PS3'ün elektrik giriş voltajının 100-240 arası olduğunu biliyorum (Eğer yeni çıkan bir versiyonu vs yoksa)
    Ben üzerinde bu şekilde bilgi olan cihazlarımı hem Türkiye'de, hem de USA ve Japonya gibi 110 V şebeke gerilimi olan ülkelerde herhangi bir sıkıntı yaşamadan kullanıyorum (Laptop, Harici HDD, projeksiyon gibi)

Sevgili pepe.kor,
    cihazınızın etiket bilgilerindeki voltaj değerlerini bizimle paylaşır mısınız?
    Sevgiler...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.