Şimdi Ara

Amerika'dan Iphone 4S Getirtmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Amerika'dan Iphone 4S getirtmeyi düşünüyorum. Ben direk Apple Store'dan simfree bir telefon alıcam bana getirecek kişinin Amerika adresine yollatıcam o da bana birisiyle gönderticek. Bu şekilde olursa telefon geldikten sonra direkt pasaport kaydını yaptırsam sim kartımı taktığım gibi kullanmaya başlayabiliyor muyum yoksa herhangi başka bi kilit olacak mı telefon üzerinde uğraşmam gereken? Ya da başka ne gibi sıkıntılar çıkabilir ve bana daha + olarak ne kadara patlayabilir. Yardım ederseniz sevinirim.

Saygılarımla

• başka yapacağın birşey yok yeter ki kargoyla göndertmeye kalkma.
    bir de üstüne basa basa unlock olmasına dikkat etmelerini söyle.buraya geldiğinde pasaport kaydıyla cihazı kullanmaya başlarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weycell 61

Arkadaşlar Amerika'dan Iphone 4S getirtmeyi düşünüyorum. Ben direk Apple Store'dan simfree bir telefon alıcam bana getirecek kişinin Amerika adresine yollatıcam o da bana birisiyle gönderticek. Bu şekilde olursa telefon geldikten sonra direkt pasaport kaydını yaptırsam sim kartımı taktığım gibi kullanmaya başlayabiliyor muyum yoksa herhangi başka bi kilit olacak mı telefon üzerinde uğraşmam gereken? Ya da başka ne gibi sıkıntılar çıkabilir ve bana daha + olarak ne kadara patlayabilir. Yardım ederseniz sevinirim.

Saygılarımla

Sizin dediğiniz gibi, amerika Store dan kredi kartım ile unlocked iPhone 4 s aldım ve Amerika'daki arkadaşımın adresine kargolattım. Arkadasım gelirken yanında getirdi cihazı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedom77

quote:

Arkadaşlar Amerika'dan Iphone 4S getirtmeyi düşünüyorum. Ben direk Apple Store'dan simfree bir telefon alıcam bana getirecek kişinin Amerika adresine yollatıcam o da bana birisiyle gönderticek. Bu şekilde olursa telefon geldikten sonra direkt pasaport kaydını yaptırsam sim kartımı taktığım gibi kullanmaya başlayabiliyor muyum yoksa herhangi başka bi kilit olacak mı telefon üzerinde uğraşmam gereken? Ya da başka ne gibi sıkıntılar çıkabilir ve bana daha + olarak ne kadara patlayabilir. Yardım ederseniz sevinirim.

Saygılarımla

Sizin dediğiniz gibi, amerika Store dan kredi kartım ile unlocked iPhone 4 s aldım ve Amerika'daki arkadaşımın adresine kargolattım. Arkadasım gelirken yanında getirdi cihazı.
    AT&T kilidi gibi birşeyden bahsediliyor o yüzden sordum öyle bi sıkıntı yok yani. Apple Store'da direk simfree satılıyor unlocked ile aynı şey sanırım dimi?

• Telefonu kayit yaptirmadan 1 ay kullanabilrsin zaten yani alip 1-2 gun kayit edene kadar beklemene gerek yok kullanabilrsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D6EE0A332

Telefonu kayit yaptirmadan 1 ay kullanabilrsin zaten yani alip 1-2 gun kayit edene kadar beklemene gerek yok kullanabilrsin
    Anladım teşekkür ederim kur biraz daha düşsün alıcam Iphone 4S'i...Bence piyasadaki en iyi telefon daha iyisi şimdilik yok gibi çok araştırdım ama iyi bi karar verdiğimi düşünüyorum.
  • quote:

Anladım teşekkür ederim kur biraz daha düşsün alıcam Iphone 4S'i...Bence piyasadaki en iyi telefon daha iyisi şimdilik yok gibi çok araştırdım ama iyi bi karar verdiğimi düşünüyorum.

Kesinlikle super secim en iyi telefon tabikide
  • quote:

quote:

Kesinlikle super secim en iyi telefon tabikide

Alıntıları Göster
    hocam aman simfree olsun. apple storedan satılan sim kilitli cihazları duyuyoruz. hatta mümkünse ordaki arkadasın kendi kartı ile falan denesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Le_Penseur

hocam aman simfree olsun. apple storedan satılan sim kilitli cihazları duyuyoruz. hatta mümkünse ordaki arkadasın kendi kartı ile falan denesin.

Alıntıları Göster
    Dostum apple store'da gayet açık ve net bi şekilde simfree telefon seçip satın alabiliyorsunuz yani o konuda hata yapmam ama onlar kilitli telefon gönderirler onu bilemem öyle bi hata yapmazlar heralde. Bu arada Amerika'dan gelecek arkadaşımı beklemesem o bana kargolasa sorunsuz teslim alabilmem mümkün mü ya da nasıl mümkün ve ne kadara patlar?

• quote:

Dostum apple store'da gayet açık ve net bi şekilde simfree telefon seçip satın alabiliyorsunuz yani o konuda hata yapmam ama onlar kilitli telefon gönderirler onu bilemem öyle bi hata yapmazlar heralde. Bu arada Amerika'dan gelecek arkadaşımı beklemesem o bana kargolasa sorunsuz teslim alabilmem mümkün mü ya da nasıl mümkün ve ne kadara patlar?

Alıntıları Göster
    Amerikadan iphone elden satış başladı arkadaşlar.
    Sim free hemde.

2 tane washington dan aldırdım 4 gün önce geldi
    681 dolar sim free.

• quote:

Orijinalden alıntı: tcsayan

Sim free hemde.

681 dolar sim free.

Alıntıları Göster
    ben 707 dolardan aldırdım şehiri bilmiyorum.
  • quote:

Kargo yoluyla ülkeye telefon sokamazsınız maalesef.. Mecburen birisi getirmeli yoksa gümrükte kalır...
  • quote:

Sim free hemde.

681 dolar sim free.

Kaça veriyorsun arkadaşım uygun olursa alabilirim.
  • quote:

quote:

Sim free hemde.

681 dolar sim free.

Üzgünüm satmıyorum. Fiyat hakkında bilgi verdim sadece.
  • quote:

quote:

quote:

Sim free hemde.

681 dolar sim free.

Üzgünüm satmıyorum. Fiyat hakkında bilgi verdim sadece.

Alıntıları Göster
    Elden satış başladı yazmışsında ondan sordum...Neyse getirteceğim zaten inşallah.

• quote:

Elden satış başladı yazmışsında ondan sordum...Neyse getirteceğim zaten inşallah.

Alıntıları Göster
    Arkadaş 900 TL'ye simfree iphone 4 almış..Şaşırdım.Hemde beyaz renk..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mygokhan

Alıntıları Göster
    elden satış ne demek ?
  • quote:

4S değilse şaşılacak fiyat da değil.
  • quote:

hemde beyaz derken? sonuçta aynı fiyat (Türkiye dışında)
  • quote:

quote:

hemde beyaz derken? sonuçta aynı fiyat (Türkiye dışında)

Alıntıları Göster
    Forumda bu konu ile ilgili mevcut başlıklar altından devam ediniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.