Şimdi Ara

AMERIKA'DA LISE 3 MATEMATIK QUIZI SORULARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
25.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kaynak : 0.35-1.16 arasına bakın lise 3 te okuyor bu eleman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sancaryum -- 18 Mayıs 2016; 22:47:44 >

• başka ülkelerdeki müfredatın daha hafif olduğunu duymuştum ama bu kadarı pes. doğru mu bilmiyorum doğruysa bunlar bizim ülkeye gelip teoga girseler apışıp kalırlar herhalde.
  • kaynak ?
  • Bende izledim bu videoyu harbi boyle. Adamlar harbi çok sosyal eğitim goruyor. Ayda 5 saat sayısal derslere calışmakla harcıyorlar tıp puanları TR de 200k adamın rahatlıkla alacagı puanda vs.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amerika meslek lisesi heralde
  • Bizim temel liselerde de yazılılar böyle

• Imany kullanıcısına yanıt
    AMELE

• quote:

Orijinalden alıntı: Eren_SD

kaynak ?
    quote:

Orijinalden alynty: Eren_SD

kaynak ?

Konuya eklendi
  • benim bildiğim kadarıyla herkese aynı eğitimi vermiyorlar,aynı müfredat uygulanmıyor,inanın onların iyi olarak belirlediği lise öğrencilerinin müfredatı bizden daha zor,kapasiteye göre bilgi yüklüyorlar
  • onlarda eğitim sistemi çok farklı hocam sadece buna bakarak çok koly yada zor diyemeyiz yalnız ilk 2dkda gördüğüm gerçek adamlarda obezite almış başını gidiyor :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: IntZTü

onlarda eğitim sistemi çok farklı hocam sadece buna bakarak çok koly yada zor diyemeyiz yalnız ilk 2dkda gördüğüm gerçek adamlarda obezite almış başını gidiyor :D

homini gırtlak homini gırtlak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sancaryum -- 18 Mayıs 2016; 23:02:43 >
  • Amerika kumdan kale , en buyuk artisi popularitenin merkezi olmasi .
    Amerika da populer olan bisey kisa surede tum dunyaya yayilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bide rusyanın egitimine bakın ortaokulda ne isliyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Afrika sucugu

Amerika kumdan kale , en buyuk artisi popularitenin merkezi olmasi .
    Amerika da populer olan bisey kisa surede tum dunyaya yayilir

Farklı forum topraklarındasın

Bende uzaklaştırma aldım
  • Arkadaşlar bu sorular gerçek cidden böyle fakat şu var büyük ihtimal bu seviyesi düşük bi sınıf orda herkes aynı sınavı olmuyor seviyeye göre oluyor ve mühendislik tıp hukuk için ayrı ayrı sınıflar var hukuk isteyen bi adamı gidipte matematikte kasmıyolar tıp isteyen adamı biyolojiden zorluyolar yani alana göre ve üniversite okumak zor daha doğrusu burslu okumak zor okulla 5 bin dolat 10 bin dolar çok pahalı bizdeki özel okullar gibi resmen.Orda harç durumu var bi aralar bizde de vardı yani burslu üniversite okuma istiyorsanız çalışkan olmak zorundasınız ve cidden çok zorluyorlar böyle olduğuna bakmayın.Kaynak amerikada okuyan emmioğlu
  • sancaryum kullanıcısına yanıt
    ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3722845E6 -- 19 Mayıs 2016; 0:51:29 >
  • inanamiyorum yaew.yanlişiniz var bu abd de yapilan sinav olamaz.bak oraya belki anasinifi sorularidir.lise 3 olsa duramaz sorular öyle kagitta (abi integral çalişyorum yemin 6 soruyu 30 dk çözdm bu haksizlik yaw)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sEbAsTıaN2 -- 19 Mayıs 2016; 0:50:18 >
  •  AMERIKA'DA LISE 3 MATEMATIK QUIZI SORULARI bize de sınavda bunu sorsunlar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.