Şimdi Ara

American Truck Simulator (2016) [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
2.583
Cevap
74
Favori
94.578
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Simulasyon >> American Truck Simulator (2016) [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    846 Mesaj

Sanirim laptop kullaniyorsunuz fakat bu oyunda ram ve işlemci o kadarda önplanda degil laptoplarda genelde işlemci ve rami şişirip ekran kartından kısarlar o yuzden aldiginiz fps gayet normal kartta 2gb yazdigina aldanmayin bit degerleri ve saat hızları genelde yetersiz oluyor oyunlar için.
    Intel dual core 2.6 ghz islemci 2 gb ram 1 gb 9800gt ekran karti olan masaustu pc'mde yuksek ayarlarda 25-30 arasi fps aliyordum, düşünün laptoplar ne kadar içi boş bende şahsen laptop kullaniyorum mecburiyetten ama oyun zevki 0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6047038AC -- 14 Şubat 2016; 20:54:53 >
    |
    |
    yekilord kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Trol görmedim hiç. Yalnız bazı çok aceleci tipler de var. Kaza yapıp havada uçan tır filan da gördüm. Saatlerce oynadım. Çok keyifliydi.

Yalnız oyunla ilgili çok şikayetlerim var. Grafikler çok kötü bana göre. Tırların renk ve detayları uzaktan iyi görünmüyor.
    Sadece 2 marka olması da çok sıkıcı.

2016'da dx9 ile oyun çıkarmaları büyük hata ama grafiklerin "çok" kötü olduğuna hiç katılmıyorum, özellikle güneş batarken ve doğarken oyun çok güzel gözüküyor, yollar ve asfaltta gayet güzel yapılmış en zayıf noktası ağaçlar ve bitkiler. Kağıttan yapılmış gibi duruyorlar
    |
    |
    freqX kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kenworth da I tuşuna basınca mazot göstergesini görüyorsun
    |
    |
    isbara alp kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1899 Mesaj

Anlık göstermiyor sadece ortalama gösteriyor diye hatırlıyorum ben
    |
    |
    nooxn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    731 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Bandidas22

Sanirim laptop kullaniyorsunuz fakat bu oyunda ram ve işlemci o kadarda önplanda degil laptoplarda genelde işlemci ve rami şişirip ekran kartından kısarlar o yuzden aldiginiz fps gayet normal kartta 2gb yazdigina aldanmayin bit degerleri ve saat hızları genelde yetersiz oluyor oyunlar için.
    Intel dual core 2.6 ghz islemci 2 gb ram 1 gb 9800gt ekran karti olan masaustu pc'mde yuksek ayarlarda 25-30 arasi fps aliyordum, düşünün laptoplar ne kadar içi boş bende şahsen laptop kullaniyorum mecburiyetten ama oyun zevki 0

Hocam ekran kartı 128 bit diğerleri gibi değil 840m veya 940m deki olduğu gibi. Acaba driver falan o tarz şeylerden mi kaynaklanıyor

• Binbaşı
    1899 Mesaj

Dostum ben yakıt tüketiminden bahsediyorum depoda ne kadar kaldığından değil
    |
    |
    nooxn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ha ustat pardon yanlis anlamisim :D

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3861 Mesaj

Grafikler o kadar kötü diil .sisteminiz nedir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    AMD Ryzen 7 2700X 4.3Ghz İŞLEMCİ //AMD RGB WRİTH CPU COOLER//GIGABYTE AORUS X470 ULTRA ANAKART//(2*8GB) 16GB CORSAIR VENGEANGE DUAL DDR4 3000 Mhz RAM//11GB ZOTAC RTX 2080Ti TWIN FORCE EKRAN KARTI //LOGITECH Z906 5.1 THX DTS THEATER//SHARKOON 750WATT Series 80+ Bronze PSU//SANDISK ULTRA-II 480GB SATAIII 2.5" SSD// 500GB SEAGATE SATAII HDD//LOGITECH G502 RGB OPTIC GAMING MOUSE//MICROSOFT WIFI Gaming Mouse//FRISBY GAMEMAX FULL ALUMINYUM KASA//XBOX ONE WIRELESS CONTROLLER //SAMSUNG 65'' 65Q7C Series 4K QLED CURVED TV
  • Yüzbaşı
    846 Mesaj

Driver güncellemeniz varsa yapin hocam bnmde 128bit guncelleyin öyle deneyin duzelmezse malesef kart yetersizdir, ben verdiginiz ozelliktekinden daha üstün bir laptop'tada denedim malesef ekran kartlari genelde yetersiz oluyor ve birlesik oldugundan cogu degistirilemiyorda laptopu satmayi dusunuyorum 2 bin tl'ye toplanicak orta duzeye yakin bir masaustu sistem bile laptoptan daha mantikli geliyor bana artik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    yekilord kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Henuz multi oynayamadim ama multi vidyolarini surekli izliyorum ortam harika ya ets2'de ki gibi hayalet bir harita degil tabi kucuk olmasininda etkisi var ama multi acisindan biraz daha mantikli oldu bu tabi 2-3 eyalet eklenince biraz daha oturuşucaktır oyundan çok multi vidyolarini izler oldum yaw

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

2000 tl yetmiyor artık 2500 yapalım şunu, dolar artık 3 lira
    |
    |
    Bandidas22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

haklısınız hocam param olsa şahsen 5-6 bin lirayı bile gözden çıkarırdım sağlam bir makina yapmak için :)
    |
    |

Orijinalden alıntı: isbara alp

Kenworth'dan Peterbilt'e geçiyorum artık kullandıkça her geçen gün daha çok hoşuma gidiyor, gösterge ekranında anlık yakıt tüketimini ve araç hızını göstermesi büyük bir etken

Bir de keşke yollar bu kadar kaymak gibi olmasaydı, aynı ets2'deki gibi yapmışlar, insan bazı yolları bozuk yapar, çukurlar kasisler falan olur

Bu tırı multiplayerde almak istiyorum ama çekici mağazalarına gidiyorum göremiyorum, nasıl alabilirim bu tırı?

• Binbaşı
    1294 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tavukum

quote:

Orijinalden alıntı: isbara alp

Kenworth'dan Peterbilt'e geçiyorum artık kullandıkça her geçen gün daha çok hoşuma gidiyor, gösterge ekranında anlık yakıt tüketimini ve araç hızını göstermesi büyük bir etken

Bir de keşke yollar bu kadar kaymak gibi olmasaydı, aynı ets2'deki gibi yapmışlar, insan bazı yolları bozuk yapar, çukurlar kasisler falan olur

Bu tırı multiplayerde almak istiyorum ama çekici mağazalarına gidiyorum göremiyorum, nasıl alabilirim bu tırı?

Pardon görselleri karıştırmışım bahsettiğim araç kenworth w900 arkadaşlar bu araç yok mu oyunda sanki geldi diye duydum ama?
    |
    |

• Binbaşı
    1899 Mesaj

Peterbilt galerilerinde çıkması lazım, satın alırken her tıra istediğiniz aksesuarı, boyayı ekleyebiliyorsunuz ama bazı şeyler seviyeniz düşük olduğu için çıkmayabilir.
    |
    |
    tavukum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam biz satın alamadık ama bu yeni eklenen dlc ve güncellemeleri bir şekilde yükleyebiliyormuyuz w900 gelmiş sanırım ?
    |
    |
    |
    |
Bey Azura
Mobilya Takımları
192.168.1.1
Canlı Tv izle
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,750
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.