Şimdi Ara

American Truck Simulator (2016) [ANA KONU] (129. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.785
Cevap
79
Favori
116.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir Amerikan efsanesini keşfetme zamanı.ATS için yepyeni Mack Anthem® artık çeşitli özelleştirme seçenekleriyle yerel oyun içi bayinizden satın alınabilir.​

Mack’in 117 yıllık tarihindeki en önemli yeni tırlardan biri olan Anthem, en son yeniliklerini bir asırdan fazla tır yapımı deneyimiyle birleştiriyor.Mack Anthem'in cesur ve sağlam dış cephesi, diğer tırlara oranla yolda öne çıkmasını sağlar ve sürücü düşünülerek tasarlanmıştır.​

American Truck Simulator (2016) [ANA KONU]

Oyunumuzdaki sanal uygulama, 12 şasi varyantı, 6 motor varyasyonu, 14 şanzıman, 3 farklı kabin tipi ve çok çeşitli ayarlama aksesuarları dahil olmak üzere geniş bir yapılandırma dizisini içerir; marşın uzun, kısa, büyük veya küçük her işe hazır olacağından emin olabilirsiniz.​

Bu efsanevi tırı ATS'nin sanal yollarına getirmek 3 üst düzey tasarımcınındır; her biri aracı yaratmanın farklı bir bölümüne adanmış; iç model, dış model ve uygulanabilecek çeşitli boya işleri için bir tasarımcıdır.Mack Trucks ekibi sayesinde, bu ikonik tırın 1:1 yüksek kaliteli bir modelini oluşturmamıza izin veren çok ayrıntılı veriler sağlandı.Cömertlikleri ve işbirlikleri, bu projenin bugün olduğu yere ilerlemesine izin verdi.​

Mack Anthem®, her ATS sahibi için ücretsiz bir DLC eklentisi olarak gelir.Bu yeni eklentiyi kitaplığınıza almak için Steam İstemcinizde en son güncellemeyi bulun.​

Çekici bayileri

Pendleton - Oregon
    Sacramento - Kaliforniya
    Yakima - Washington

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 29 Nisan 2020; 7:8:6 >

• American Truck Simulator (2016) [ANA KONU]
  • Mack iyi hoş ama o aynalar ne abi,arka yatakta oturup kullanmak gerek tırı😁 öndeki ufak aynalara kullanıyorum o yüzden

Birde pc artık eskidi iyice bu tür oyunları oynamak için ekran kartı nasıl olmalı,oyun çok takılıyor o yüzden en düşük ayarlarda oynuyorum.işlemci,ekran kartı muhabbetinden pek anlamayan biri için nasıl ne tavsiyeniz olur.Bu oyun için olsun ets için olsun,veya fernbus simulator için.Çok uçuk kaçık bi sistem olmasına gerek yok.Ne önerirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mendieta58 -- 2 Mayıs 2020; 13:45:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mendieta58 kullanıcısına yanıt
    ekran kartından ziyade işlemci daha önemli.

edit : şimdi çoğu bu kısmı yanlış anlıycak o yüzden açıyım.

eğer ekran kartın ve işlemcin kötüyse ikisinide değiştirmen lazım tabi.

ama ortalama bi ekran kartı ve işlemcin varsa işlemci değiştirsen sorun çözülür.

bende mesela fx 4100 , rx 570 vardı takılıyodu.

şuan ryzen 2600, rx 570 var sorunsuz oynuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Santiago Munez -- 2 Mayıs 2020; 13:47:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Santiago Munez

ekran kartından ziyade işlemci daha önemli.

edit : şimdi çoğu bu kısmı yanlış anlıycak o yüzden açıyım.

eğer ekran kartın ve işlemcin kötüyse ikisinide değiştirmen lazım tabi.

ama ortalama bi ekran kartı ve işlemcin varsa işlemci değiştirsen sorun çözülür.

bende mesela fx 4100 , rx 570 vardı takılıyodu.

şuan ryzen 2600, rx 570 var sorunsuz oynuyorum.
    Aynen öyleymiş araştırdım biraz,dediğiniz gibiymiş

Bendeki dual core e6600 3.06ghz 3.07ghz
    64bit işlemci sistemi yazıyor.Pek anlamadığım için o takılmalar ekran kartı yüzünden mi acaba demiştim.Ekran kartıda atı radeon id 4800 diye geçiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Mendieta58

Mack iyi hoş ama o aynalar ne abi,arka yatakta oturup kullanmak gerek tırı😁 öndeki ufak aynalara kullanıyorum o yüzden

Birde pc artık eskidi iyice bu tür oyunları oynamak için ekran kartı nasıl olmalı,oyun çok takılıyor o yüzden en düşük ayarlarda oynuyorum.işlemci,ekran kartı muhabbetinden pek anlamayan biri için nasıl ne tavsiyeniz olur.Bu oyun için olsun ets için olsun,veya fernbus simulator için.Çok uçuk kaçık bi sistem olmasına gerek yok.Ne önerirsiniz
    Şehiriçi kasıp uzun yolda azalıyorsa genelde RAM yetmediği için oluyor, Bende 4 GB RAM var ve sehiricinse 3.8 GB kullanım oluyor RAM da o yüzden 4 lük RAM takviyesi yapacam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat425

Şehiriçi kasıp uzun yolda azalıyorsa genelde RAM yetmediği için oluyor, Bende 4 GB RAM var ve sehiricinse 3.8 GB kullanım oluyor RAM da o yüzden 4 lük RAM takviyesi yapacam

Alıntıları Göster
    Aynen öyle oluyor,bugün garip şekilde takılma olmadan oynayabildim,ayarları yükseğe almama rağmen.1 2 defa anlık takılmalar oldu oda dediginiz gibi şehir içinde

aynen aynalar çok geride sorma yıllardır ilk kez sol aynayı açtım f2 ile

iş ekran kartıyla çözülse neyse de ram işlemci anakart psu bile önemli sistem toplarken. bütçen de önemli tabi sana tavsiyem sistem tavsiyeleri bölümüne konu aç
    Ekran kartın ya da işlemcinin hangisinde sorun olduğunu performans grafiklerini gösteren yardımcı uygulamalardan birini indirip izleme yaparak daha net öğrenebilirsiniz. Mesela msi afterburner. Yani oyunda nerede takılıyor takılma yaparken ekran kartının kac hz kullanıyor ne kadar yüzdelik kullanıyor işlemci darboğaza mı giriyor bunları görmek için yardımcı olabilir.
  • Online tarafta sorun mu var ? Ben Truckersmpden birkaç gündür giremiyorum Americana , euro truck giriyor ondan bir sorun yok ama Ats de versiyon hatası veriyor.Sizde de var mı böyle bir sorun, oyunu sildim yükledim falan ama olmadı
  • Hudut34 kullanıcısına yanıt
    1.37 mp ye gelmedi
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Evet baya dır gelmeyince sorun bende mi acaba dedim ama değilmiş.
  • American Truck Simulator (2016) [ANA KONU]
  • 2018'den beri bu Peterbilt ile dolaşıyordum. Fazla kilometresi yok vakitsizlikten ama 2 yıldır hep bu araba, değiştireyim artık dedim.

Efsane kamyonlar vardı modlarla, Freightliner'lar, eski Kenworth'ler, eski Mack'ler falan ama modlardan bir tanesi oyunu kilitlemeye başladı. Öyle bir kilitlemek ki bilgisayarı kapatmaktan başka çare kalmıyor. Hangisi olduğunu tespit etmek çok zahmetli olacağı için tüm modlu çekicileri sildim. Bir tek gerçekçi far modu falan kaldı. Eh eldeki çekicilere baktım:

Kenworth T680 zaten Peterbilt 589'un emsali. W900 de çok güzel, homurtusu falan da iyi ama Peterbilt 389'un içi daha teferruatlı ve hoş geldi. International Lonestar içten güzel de dıştan tipini hiç sevemedim, Mack Anthem'de mübarek 120 mph kadran nedir üstad?

Pete'de kaldım ben de.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• ats ye girince ets2 yi unutuyorum. ets ye girince ats yi unutuyorum.

ats modsuz daha güzel. ama bu ara vintage tırlara sardım ets2 ye devam :(
  • Dün paraya kıydım 80 liraya aldım. ETS'de ülkeler arası geçiş tabelaların değişmesinden ibaretti. Burada eyaletler arası farkları net hissediyorsunuz. Aradığım oyun buymuş meğer benim. Keşke zamanıdna bunu alsaydım.
  • ATS 1.38: Las Vegas Yenileme

Kartal gözlü hayranlarımızdan bazıları, ekibimizin ev iş istasyonlarını sergileyen son blogunda , masaüstlerinden birinde görüntülenen küçük bir teaser tespit etmiş olabilir.

Yedek kapasite bulmayı başardığımızda, eski işimizi geliştirmek için mevcut dünyanın bir bölümünü tekrar ziyaret etmeyi seviyoruz. Genellikle yeni bir harita tasarım ekibi üyesi eğitimin bir parçasıdır. Bazen, yaşlılarımız tarafından toplumdan çok fazla enerji aldığımızda belirli bir yerin kalitesini yükseltmek için ortak bir çaba ihtiyacı doğuyor.

Yaklaşan 1.38 güncellemesinde, dünyanın eğlence başkenti Las Vegas, bazı yol ağlarına ve çevresindeki manzarayla yenilenecek. Peki hangi değişiklikleri görmeyi beklersiniz? Hadi daha yakından bakalım!

Sürücülerin geldikten sonra karşılaşabileceği ilk şeylerden biri, I-15'i 515 olarak bilinen I-11'e bağlayan yeni bir Interstate bağlantısıdır. Bu önemli rota, sürücülerin şehrin içinden geçmekten kaçınmasına izin verir. Sıkı teslimat programına sahip herhangi bir kamyon şoförünün takdir edeceğinden eminiz.

Birkaç önemli eyaletler arası kavşak da görünümlerine ve yol ağlarına bir revizyon aldı. US-93 kavşağı artık daha gerçekçi bir yaşam düzenine sahip; sürücülerin çıkıp şehre gitmeleri için yeni seçenek. I-15 kavşağı, yerel halkın 'Spagetti kasesi' takma adını daha iyi temsil etmek için daha güncel bir görünüm aldı ve nedenini görmek artık çok kolay!

Las Vegas Bulvarı'ndan aşağı inmeye karar verirseniz, bu yola taze bir tasarım verildiğini ve (en önemlisi turistler için), 'Muhteşem Las Vegas İşaretine Hoş Geldiniz' yazısıyla doğru noktada olduğunu göreceksiniz! Bu ayrıca ziyaretçilerin dünyaca ünlü tabelaya park edip daha yakından bakabileceği yeni bir yaya adasına da sahiptir.

Kamyoncular ayrıca, Las Vegas'ta bulunan ve traktörlerin aracın her iki tarafından nasıl yakıt aldığını daha doğru bir şekilde temsil etmek için yeniden tasarlanan bir kamyon durağı bulacaklar. Bu yeni tasarım en sonunda ATS'deki daha fazla kamyon ve benzin istasyonunda sunulacak, bu nedenle bu konu hakkında konuşacaksanız gelecekteki blog yayınlarına dikkat edin!

Bunlar Las Vegas için 1.38'de gelen değişikliklerden sadece bazıları, ancak bu yenilemede daha birçok değişiklik var. Yeni bitki örtüsünden daha ayrıntılı zemin dokularına ve daha düzgün yol düzenlerine kadar..

American Truck Simulator ve Euro Truck Simulator 2 için 1.38'de ne geleceğine dair daha fazla ayrıntı içeren gelecekteki blog yayınlarını dört gözle bekleyebilirsiniz. Facebook , Twitter ve Instagram'da bizden son haberleri bulabilirsiniz.​

• ATS 1.38 Açık Beta Güncellemesi Yayımlandı!!

American Truck Simulator güncellemesinden bu yana çok fazla zaman geçmedi ve burada tekrar topluluğa gelecek 1.38 iyileştirmeleri, düzeltmeleri ve yeni işlevselliklere bir göz atmaktan heyecan duyuyoruz.

Tam 1.38 sürümü en az birkaç hafta sürecek, lütfen bunun açık beta olduğunu bilin, hala devam eden bir çalışma olduğunu unutmayın. Bir tur atmak isterseniz, resmi forumlarımızın uygun bölümünde karşılaşabileceğiniz hataları bildirerek katkıda bulunabilirsiniz . Görüşleriniz ve raporlarınız ekibimiz için son derece değerlidir ve bize yardımcı olmak için zaman ayırdığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Peki, 1.38 ATS için Açık Beta'da ne bulmayı bekleyebilirsiniz? Hadi daha yakından bakalım!

Öncelikle, Las Vegas şehri yeni yol ağları, mevcut eyaletlerarası kavşaklarda güncellemeler, daha ayrıntılı manzara ve daha yeni bitki örtüsü, arazi dokuları ve çok daha fazlasını içeren büyük bir yenileme aldı!

Ana değişikliklerden bazıları yeni eyaletler arası bağlantı (515), US-93 kavşağına bir revizyon ve yeni bir yaya adası ile 'Las Vegas'a Hoş Geldiniz' in doğru konumlandırılmasıdır. Konuyla ilgili, şehirde ve çevresinde bulunan değişikliklerin çoğunu gösteren daha ayrıntılı bir blog yazısı bulabilirsiniz .

Ama hepsini görmenin en iyi yolu şehri kendiniz görmek! Bu yüzden Nevada'ya bu seyahati yapın ve sosyal medya kanallarımız aracılığıyla ne düşündüğünüzü bize bildirin.

Las Vegas, American Truck Simulator dünyasının 1.38'de güncelleme alan tek parçası değil, daha belirgin değişikliklerden biri Truckstops'dur. Daha önce ABD'ye yaptığımız seyahatlerden topluluk geri bildirimlerine kadar, sürücüler için bu hayati hizmetler hakkında çok şey öğrendik.

ATS'deki Truckstops'da ilk fark edeceğiniz değişikliklerden biri, yakıt istasyonlarının artık kamyonların yukarı çekilmesi ve yakıt ikmali için uygun genişlikte şeritlere sahip olmasıdır. Bunun nedeni, gerçekte, çoğu kamyonun sadece bir taraftan değil, her iki taraftan yakıt ikmalidir normal bir araba gibi. Ayrıca, sürücülerin giriş ve çıkışlarında araçlarına zarar vermemek için kamyonlarını sıralamasına yardımcı olmak için (mümkünse) rehberlik hatları da uyguladık. Ayrıca şimdi US-111 yolunda tamamen yeni bir kamyon durağı var!

Benzin istasyonları ve kamyoncuların dinlenme alanlarıyla ilgili değişikliklerin yanı sıra, harita üzerinde birkaç içerik değişikliği daha gerçekleştirdik. Bu güncellemede, Utah'ın ilerlemek için yeni bir yolu olduğunu göreceksiniz, UT-56, ama hepsi bu değil!

El Centro şehri yenilendi ve biz de Arizona'daki US-191'i ekledik. Ayrıca, New Mexico'daki Shiprock'da Colorado'ya gelecekte bağlantıya yönelik hazırlıklarda birkaç küçük değişiklik yaptık ve yakındaki US-491'de düzeltmeleri yaptık.

Ayrıca, ortam etkilerini gerçek zamanlı olarak verimli bir şekilde tahmin etmek için bir bilgisayar grafik tekniğinin dahil edilmesini sunmaktan heyecan duyuyoruz. Daha kısa şekliyle daha iyi bilinen SSAO, nesnelerin bağlandığı alanlarda, ışıklandırma ve gölgeler açısından daha doğal ve inandırıcı bir görünüm vermek için gölgeler oluşturuldu.

Peki bu özellik oyuncularımız için tam olarak ne anlama geliyor? Mümkün olduğunca basit bir şekilde anlatmak gerekirse SSAO, olması gereken yerlere eksik gölgeler ekler ve genel olarak gölgelemeyi geliştirir. Ayrıca parlak yüzeylerin (boya ve krom gibi) görünümünü iyileştirir.

SSAO, sürüş deneyimini ve oyunun genel görsel görünümünü geliştirir, ancak bu performans üzerinde etkili olur. Teknik olarak oluşturulan ekranda tam dahili çözünürlükte bir işlem sonrası geçişidir, bu nedenle her piksel için çok fazla matematik gerektirir.

Daha az güçlü GPU'lar tam kaliteyi korumakta zorlanabilir ve %400 veya benzer şekilde yüksek ölçeklendirme seçiliyken, orta sınıf makineler bile fps üzerindeki etkiyi hissedebilir. Bu güncellemeden sonra framerate'den memnun değilseniz, lütfen oyundaki gelişmiş grafik seçeneklerini açın ve sizin için doğru ölçeklendirme ve SSAO kalitesi kombinasyonunu bulmaya çalışın. Daha zayıf bir GPU ile, SSAO'nun tamamen kapatılması tavsiye edilebilir.

Size SSAO kullanmanın faydalarını açıklamanın en kolay yolu, size bir dizi karşılaştırma görüntüsü göstermek, bunlara bir göz atmaktır! çünkü yakında SSAO hakkında daha fazla bilgi sunmayı planlıyoruz!

Ayrıca, sürücülerin kamyonlarını satın alırken veya ayarlarken kamyonlarını boyamak için kullandıkları RGB Renk Seçici'ye uzun süredir talep edilen bir güncelleme sunmaktan heyecan duyuyoruz. Artık belirli renk girişlerini (HSV, RGB ve HEX) girme seçeneğimiz var.

Ayrıca, renk seçici, tek bir renk için renk ön ayarını kaydetmeye ek olarak, artık tüm boya işi renkleri için aynı anda bir ön ayar kaydetmeyi destekler. Bu şekilde oyuncu diğer boya işleri ile boya işi renk setini saklayabilir ve kolayca deneyebilir. Bu özellik sayesinde, renklendirme zevkiniz için kullanıcı tarafından tutulan renk örneklerini 8'den 40'a çıkardık.

Birçok sürücünün kamyon renklerini tüm filolarında aynı şekilde sevmeyi sevdiğini biliyoruz, bu nedenle bu özelliğin sizin için yararlı olacağını umuyoruz.

MAP

Las Vegas şehri yenilendi ( I-515 / I-11 eyaletler arası bypass + tüm şehir şablon yol sistemine geçti)​
    US-191 yolu uygulandı.​
    UT-56 yolu uygulandı. Panaca yerleşimi çevresinde US-93'ün kaplaması uzatıldı.​
    CA-111 - yeni kamyon durağı eklendi.​
    El Centro yenilendi.​
    Logan, UT'deki yeni şirket eklendi.(Alçı ve Oğullar)​
    Tüm kamyonlarda gaz pompalarını daha gerçekçi hale getirmek için elden geçirildi. Daha gerçekçi boyutlar ve nasıl çalıştıklarının mantığı ile ilgili.​
    NM Shiprock yeniden tasarlandı + US-491 parçası.​
    Çeşitli harita düzeltmeleri.​

ARAÇLAR

Otomatik şanzıman iyileştirildi. (vites değiştirme noktaları, uyarlanabilir modlar)​
    Las Vegas: Yeni ambulans ve itfaiye aracı eklendi.​

ÖZELLİKLERİ

Görsel iyileştirme - prosedürel ortamları oluşturma (SSAO).​
    Route danışmanı yeniden tasarlandı.​
    Rota danışmanında ve dünya haritasında ETA'nın bir sonraki ara noktaya navigasyonu düzeltildi.​
    Tobii göz izleme ön ayarları yapıldı.​
    RGB renk seçici yeniden tasarlandı.​
    RGB, HSV ve HEX girişleri eklendi​
    Önceden tanımlanmış renk ön ayarları

SES

FMOD 2.01.01'e güncelleme​
    Motor kapalıyken retarder sesi düzeltildi.​
    AI - trenler için dişli sesi çıkarıldı ve elektrikli araçlar için sesler​

Bu yüzden tüm yeni eklemelerin keyfini çıkarın, ancak lütfen unutmayın: Bu sadece açık bir beta, bu nedenle hatalar, kararsızlık veya çökmelerle karşılaşabilirsiniz. Ancak, oraya daha hızlı hareket etmemize yardımcı olmak istiyorsanız, forumumuzdaki tüm geri bildirimleriniz ve bu bölümdeki hata raporlarınız için teşekkür ederiz . Oyun modlarıyla ilgili ayrıntılar için lütfen modding wiki'mizi kontrol edin . Açık beta sürümüne katılmak istiyorsanız, bu sürümü Steam'deki public_beta dalında bulabilirsiniz. Erişmenin yolu şu şekildedir: Steam → KÜTÜPHANE → American Truck Simulator'a sağ tıklayın → Özellikler → Betalar→ public_beta → 1.38 açık beta. Şifre gerekmez.

• 
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.