Şimdi Ara

American Truck Simulator (2016) [ANA KONU] (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.786
Cevap
79
Favori
116.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • American Truck Simulator (2016) [ANA KONU]
  • Arkadaşlar kokpitteyken kasma oluyor fps 40 50 arası dalgalanıyor oynanmıyor. Diğer kamera açılarında fps sabit. Sistem fazlasıyla yeterli. Özellikle ölçüm yapıyorum ekran kartı ve işlemcinin yüzde 60'dan fazlasını kullanmıyor zaten gereksiz diye. Kokpitteki kasma neden olabilir? Ayarları düşürüp aynaları kaldırdım gene aynı değişen hiçbir şey yok.
  • [ATS] Idaho: Yönetmenin Kesimi

Hiç işteyken tarihi bir dönüm noktasına ya da doğal manzaraya bakmak için bir dakikanızı ayırmak istediniz mi, ama kargoyu zamanında teslim etme baskısının ya da yolda güvenlik endişesinin bunu mümkün kılmadığını hissettiniz mi?​

Sanatçılarımız ve harita tasarımcılarımız, oyun dünyamızı olabildiğince güzel hale getirmek için çok çaba sarf ediyorlar.Ancak çoğu zaman, aylarca zaman harcadıkları bir yer, oyuncunun hayran olma şansı bile olmadan saniyeler içinde geçilecek.Her zaman dünyayı en iyi şekilde keşfetmek isteyen, görmek için havalı yerler arayan birçok oyuncu olmuştur.Ancak şimdiye kadar oyun, gezi için herhangi bir araç veya teşvik sunmamıştır.

Yeni Idaho DLC'sinin piyasaya sürülmesiyle, doğal veya yapay yer işaretlerinin hatta belki de söz konusu bölgeyle ilgilenen yerleşim yerlerinin yada endüstrilerin güzel bir manzarasının keyfini çıkarmanıza ve zaman geçirmenize izin verecek yeni bir özelliği deniyoruz.

Idaho DLC alanında, sürücüler bu tür birkaç yer bulabilecek ve ilgi çekici bir yerin, kısa bir vitrini ile özel oyun içi "animasyon"unu aktif edebilecekler.Mekanlar, başkent Boise gibi ekonomik ve tarihi öneme sahip yerleri içerir.Noktalar, GPS rota danışmanınızda mor bir yıldız olarak da görünen, dünyada yeşil 3D film kamerası simgesi ile tanımlanır.​

American Truck Simulator (2016) [ANA KONU]

Şu anda, yeni özelliği bir deneme olarak görüyoruz.Resepsiyon olumlu olursa, sadece oyun dünyasının tamamındaki daha havalı yerlere değil, aynı zamanda onu daha zengin özellikli ve daha entegre bir oyun öğesi haline getirmeyi, daha da genişletmeyi düşünüyoruz.Hafif bir eğitim öğesi sağlayarak, yerin neden ilginç ve önemli olduğuna dair açıklamalar ve daha ayrıntılı bilgilerle genişletmeyi düşünüyoruz.Ayrıca, ziyaret edilen yerlerin bir günlüğünü oluşturmayı düşünebilir ve oyunculara ziyaret ettikleri yerlerin kesilmiş sahnelerini, seyahatlerini hatırlatmak için yeniden oynatma şansı verebiliriz.Oyuncuların bu özellikten nasıl daha fazla keyif alabileceği hakkında fikirleriniz varsa, bunları duymak isteriz!​

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 10 Temmuz 2020; 2:49:17 >

• Idaho DLC'ye son rötuşlarla Amerikan Truck Simulator'a bu ilave için çıkış tarihini duyurmaktan heyecan duyuyoruz.

Idaho 16 Temmuz 2020'de yayınlanacak!

Sürücülerin çok yakında Idaho'yu keşfetmelerine izin verebildiğimiz için heyecanlıyız. Umarız bu kısa video fragmanı sizi gelecek haftaya kadar memnun edecektir.

Bu sizi heyecanlandırmak için yeterli olmadıysa, Idaho'nun önceki blog yayınlarımızda yer alan en iyi ekran görüntülerinden yeni özel fotoğrafımız var. Yorumlarda hangisinin favori olduğunu bize bildirin!

Idaho'nun hemen köşesinde, American Truck Simulator'daki sürücülerin katılabileceği bir şey getirmek istedik. Böylece hepiniz, bu harita genişletmenin yayınlanmasıyla çok güzel bir World of Trucks oyun içi etkinliğinin olmasını bekleyebilirsiniz! Ama gelecek hafta bunun hakkında daha fazla bilgi gelecek.

Idaho'yu ziyaret etmenizi bekliyoruz! Henüz yapmadıysanız, Idaho'yu Steam istek listenize eklediğinizden emin olun! Desteğiniz için teşekkür eder, sizi çok geçmeden eyalet sınırında ağırlamayı dört gözle bekliyoruz.

• Idaho indirimli geldi bana yüzde 35 indirimli veriyor eski haritalar bende var diye. Bir iki hafta mevcut haritalarda biraz daha dolaşıp suyunu çıkarıp dlcyi öyle alayım diyorum. Full dlc aldık 25 saat oynadık daha hiçbir yeri görmedik.
  • [ATS] Idaho Etkinliği

16 Temmuz'da piyasaya sürüldükten hemen sonra World Of Truck etkinliğine davet ediyoruz.

Dünyanın dört bir yanından sürücülerin Idaho'yu ziyaret etmekten heyecan duyduklarını biliyoruz ve sınırdan geçmeniz için çok istekliyiz. Bu yüzden Gem State'i ziyaret eden ve Idaho'nun yerel ekonomisine ve endüstrilerine katkıda bulunan sürücüleri ödüllendirecek olan bu yeni etkinliği duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

En önemli şey #CruisingIdaho olmak ve iş millerini takip etmektir. Güzellik ve zengin bir tarih ile buna değeceğine söz veriyoruz. Kendi römorkunuzu dış pazarda bile kullanabilirsiniz!

Topluluğun hedefi basit. Idaho'daki herhangi bir şehre veya Idaho'dan kargo gönderirken 30.000.000 mil (cca 48.300.000 km) elde edin.Teknik malzemeler, tarım ürünleri, madencilik ve nakliye ekipmanları, ev ve inşaat malzemeleri, süpermarket ürünleri, otomotiv filoları ve parçaları.. Aslında herhangi bir şey teslim edebilirsiniz!

Seyahatleriniz sırasında, Idaho'nun her biri o bölgenin cazibe merkezlerini vurgulayan benzersiz sinematik kesme ekranları sunan birçok görüntüleme platformunda durmayı unutmayın. Hepsini listeleyemeyeceğimizi görmek için çok şey var, ama burada kolayca önerebileceğimiz bazıları var.

Galena zirvesinin muhteşem dağ manzarasını seyredin.​
    Shosone Şelaleleri de dahil olmak üzere görkemli manzaralarıyla tarihi Perrine anıt köprüsü üzerinde gezinin.​
    Volkanik Krater Kralı Ulusal Anıtı'nı deneyimleyin.​
    Ekvator ile Kuzey Kutbu arasında, 45. paralel ünlü kuzeyde bir enstantane çekin.​
    McCalls Payette Gölü'ndeki ünlü yılan Sharlie'yi görüp göremeyeceğinize bakın.​
    Sarp ve heybetli Grand View Kanyonu'nda gezinin.​
    Erken öncülerin ve Idaho Yerli Amerikalılarının tarihini koruyan birçok Tarihi İşaretçiden bazılarını okumak için çekin.​

Idaho DLC'de 11 şehir var ve hepsini görmenizi istiyoruz. Bu nedenle, kişisel hedefinizi tamamlamak için hepsine veya hepsinden iş teslimatı gerektiren özel bir ödül veriyoruz.

Hem kişisel hem de topluluk ödülleri Idaho'nun eşsiz doğal tarihinin ve güzelliğinin bir yansımasıdır ve onları gerçekten seveceğinizi düşünüyoruz. Ancak kurallarda daha fazla, bu yüzden lütfen bunları okuduğunuzdan emin olun.

Idaho, Esto Perpetua (Sonsuza dek), American Truck Simulator'a en son eklememiz. Havayı soluyarak bu inanılmaz ve çeşitli durumun büyüklüğünü ele alalım.

Kurallar:

Harici Sözleşmeler veya Dış Market ile, World Of Truck American Truck Simulator profili ile bağlanıp hedefi Idaho'ya herhangi şehirden kargoları teslim ederken 30.000.000 mil (48280320 km) elde etmek.

Şehirler:

Sandpoint, Coeur d'Alene, Lewiston, Grangeville, Somon, Boise, Ketchum, Idaho Şelalesi, Nampa, Twin Falls, Pocatello.

Bir oyuncu 11 Idaho şehrine veya bu şehirden teslimatı tamamladığında, kişisel hedeflerini tamamlar .

Etkinlik ihtiyacı için bütün işler 100 mil (161 km) veya daha fazlası olmalıdır.

Kurallara uyup uymadığınızı doğrulamak için, World of Trucks 'LogBook'daki son teslimatlarınızı inceleyebilirsiniz .

Ödüller:

Kişisel hedef: 11 Idaho şehrine ya da her birinden teslimatların bireysel oyuncu katkıları, o oyuncuya kişisel bir World of Trucks başarımı ve güzel bir Appaloosa temalı ATS kamyon boya işi Steam envanter öğesi kazanacak.

Topluluk hedefi: Idaho'daki 11 şehirden herhangi birine veya bu şehirlerden herhangi birine yapılan teslimatlarda 30.000.000 mil (48.280.320 km) hıza ulaşan topluluk hedefi karşılandığında ve oyuncu kişisel hedefine ulaştıysa, asılı Peregrine Gem süsü kazanacak.

Idaho'yu ilk kez keşfetmek için yeni ve eski sürücüleri görmek için sabırsızlanıyoruz ve eyalet sınırındaki ilk yolculuklarınızdan fotoğrafları görmek isteriz! Ekran görüntülerini hashtag kullanarak bizimle videoları paylaş #CruisingIdaho bizim üzerinde Facebook , Twitter ve Instagram profillerimizde paylaşılacak.

American Truck Simulator - Idaho Satın Alın

• Ekleme Pacific Northwest PAKETİNİ Satın Alınca 20 tl ye geldi
  • American Truck Simulator (2016) [ANA KONU]
  • şu oyuna allah rızası icin destek verin. ets den 10 kat daha güzel. abartıyorsam namertim. multisi bi dolsa bu oyunun. millet buna geçicekde boş oldugu icin kimse girmiyor.
  • bu arada 1.38 güncellemesi geldi
  • Promods kalitesinde harita modu var mı Ats için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esnaf_TV

şu oyuna allah rızası icin destek verin. ets den 10 kat daha güzel. abartıyorsam namertim. multisi bi dolsa bu oyunun. millet buna geçicekde boş oldugu icin kimse girmiyor.
    Tam olarak neyi daha güzel sence hocam? Ben ısınamıyorum bir türlü nedense.
    Haritası çok küçük ve dandik geliyor mesela, adamlar dlc satmak için oyun yapmış izlenimi veriyor.Bundan önce etsde avrupada birçok yer açıktı ama bunda baştan beri dlc ile veriyorlar heryeri.
    Tırlar desen etsnin yarısı kadar bile çeşitlilik yok.
    Birde online kısmında sürekli hata alıyorum versiyon güncellemelerinden sonra.
    Bende şans vermek istiyorum ama dediğim gibi çok çekmiyor kendine.
  • 2018'de denemek için almıştım ama ets2'den tırt olduğunu anlayınca o günden beri oynamıyorum
  • 3000 kmlik yük aldım son 300 km kala tırı devirdik. Ben zannediyorum ki tırı servise çekince yük taşıma devam ediyor. Baktım iş iptal olmuş. Hadi dedim neyse. Eski kayda döndüm, ancak iş gene yok, tır boş duruyordu. Dellendim yav evlat acısı gibi. Demek ki tırı devirince hiç servis mervis işlerine girip roleplay kasmaya gerek yok. Bir önceki kayda dönüyoruz. Gitti 3 saatlik emek.
  • Zebercet kullanıcısına yanıt
    harici sözleşmede servise çek dersen iş gidiyor maalesef
  • arkadaşlar bu forumu takip ediyorum ama haksız eleştiriler yapılıyor ats ye bir sürü ats'ye harita geldi yeni tırlar geldi sesler birde grafikler oyunda yenileniyor sen gelmişsin burda eleştiri yapıyorsun bazı kullanıcılar gidip scs software forumda şikayetlerini belirtsene burda yazacağına bazı kullanıcıo arkadşlar
  • yeni güncelleme gelmiş de baya büyük 4 gb ne ki acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 25 Temmuz 2020; 21:49:35 >
  • Ets2den daha düzgün çalışan oyun kasmaya başladı ya. Kokpit içi ne yaparsam yapayım fps düşüyor. Ssao hdr falan kapattım bana mısın demiyor. Idaho çıkmadan da kasıyordu da şimdi daha beter oldu. Sürümle mi alakalı bu yaşayan oldu mu performans düşüşü? Ets ne alemde acaba bu gece onu bir indireyim.
  • Zebercet kullanıcısına yanıt
    bende bunu yazmak için geldim 1.38 artı dün gelen 4 gb güncellemeden sonra yük aldım giderken sol altta küçük pencere açılıp ses çıkarıp 1234 diye sayılar çıkıyor ve oyun donup düzeliyor sanki mp de kalabalık yerde kasar gibi ama fps düşüşü olmadı bu şekilde 4 kere yapıp o pencere kayboldu bu durum sizde oldu mu bilmem ama 4gb güncellemeden sonra oldu bu öncekinde kasma yapsa da kapayıp açınca düzelirdi bence de bozdular yıllardır stabil çalışan oyunu
  • 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.