Şimdi Ara

American Truck Simulator (2016) [ANA KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.785
Cevap
79
Favori
116.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yolu geçtim yükü bırakacağın yeri kapatan var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni bilgiler var ;)

Kenworth T680 interior

In one of the earlier posts we have shown you review renders of one of American Truck Simulator vehicles - Kenworth T680. This time we'd like to show you the cabin interior.
    As you may know American long haul truck tractor cabins are typically more spacious then their European counterparts as there is no on-road vehicle length restrictions. This is providing more "operational" space for the driver. We went all the way to model this space, as visible on the interior panoramic shots.

American Truck Simulator (2016) [ANA KONU]

• Oyun hala çıkmadı mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler böle oyunları görünce oynamayı çok istiyom zevki başka
  • Bu tırlar bir başka. Bunların Avrupa'da olmaması malum . Geç olsun temiz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkke

ets2ye mp geldi bunada artık scs orjinal mp ile çıkarır diyorum

Ets 2 için mp yapan modcular Ats'ye de mp yapacakmış.
    http://forum.ets2mp.com/showthread.php?tid=858

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sercan Ç.

quote:

hahah ben scsden beklerdim bunu mp modun yapılması ve steamın zorunlu olması oyunun daha çok satılmasına sebep oldu ve bu işi yapan ekip profosyenel olmamasına rağmen yapmayı başardı scs haydi haydi yapar bu işi modcuları biraz örnek alsalar bu iş olacak

• quote:

quote:

quote:

hahah ben scsden beklerdim bunu mp modun yapılması ve steamın zorunlu olması oyunun daha çok satılmasına sebep oldu ve bu işi yapan ekip profosyenel olmamasına rağmen yapmayı başardı scs haydi haydi yapar bu işi modcuları biraz örnek alsalar bu iş olacak

Scs illaki yapabilir ama uğraşmak istemiyorlar sanırım. Aslında adam akıllı bir oyunla uğraşsa ama tam uğraşsa daha güzel olur. Şöyle mpsi olan, hasar modellemesi falan olan bir tırcılık simülasyonunu kim istemez ki değil mi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Scs illaki yapabilir ama uğraşmak istemiyorlar sanırım. Aslında adam akıllı bir oyunla uğraşsa ama tam uğraşsa daha güzel olur. Şöyle mpsi olan, hasar modellemesi falan olan bir tırcılık simülasyonunu kim istemez ki değil mi.

kesinlikle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yaza gelir mi beyler?
  • Felina. kullanıcısına yanıt
    En geç Ağustos ayında çıkar bence ve eğer firmada Ağustos ayında çıkartmayı düşünüyorsa Haziran ayının başında oyunun çıkış tarihini mutlaka duyuracaktır.
  • Gelişme var mı,23 Haziran oldu bekliyoruz hala.
  • Yeni görseller ve bilgiler var ;)

Screenshot competition is rolling on...

It's about a week until our paint jobs design competition will be closed. We are still receiving some great entries from you which are reflected on the World of Trucks Editor's Pick section. We are really enjoying the images you have created. It's always incredibly hard to pick only a few winners from so many good submissions. So we have decided to increase the number of people to receive the final prize from 5 to 10.

Now, while we are all waiting for Euro Truck Simulator 1.11 update - which is still in testing (right now we have to iron out the physics adjustments) - let us show you a bunch of images from the other continent. It's a reminder that the second team at SCS is working really hard on the American Truck Simulator world:

American Truck Simulator (2016) [ANA KONU] American Truck Simulator (2016) [ANA KONU]

American Truck Simulator (2016) [ANA KONU] American Truck Simulator (2016) [ANA KONU]

• Grafik kalitesinin resimlerdeki kadar olacağını sanmıyorum ama mekanlara bir ruh geleceği belli amerika olduğun için haritada geniş güzel bir oyun olacağa benziyor.
  • American Truck Simulator (2016) [ANA KONU]

San andreas daki yere benzemiyor mu ?
  • 30 haziran oldu hala ses yok neredeyse 1 yıl oldu çıkacak mı bu oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Twist Of Fate

30 haziran oldu hala ses yok neredeyse 1 yıl oldu çıkacak mı bu oyun

SCS Son hız çalışmalara devam ediyor. Merak etmeyin çıkıcak. Bundan sonra ise Euro Coach simulator var. Bilmeyenler için özet geçeyim ; Siz bir otobüs kaptanısınız ve güvenlice yolcuları ulaştırmalısınız. Travego vs ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Airbus-

quote:

SCS Son hız çalışmalara devam ediyor. Merak etmeyin çıkıcak. Bundan sonra ise Euro Coach simulator var. Bilmeyenler için özet geçeyim ; Siz bir otobüs kaptanısınız ve güvenlice yolcuları ulaştırmalısınız. Travego vs ile.

otobüs şöförüyüz ha ? on numara hocam

Prestij işi var mı ? görev yaptıkca iyi otobüslerle,firmalarla çalışabiliyor muyuz ? Ayrıca kendi firmamızı açabiliyor muyuz ?

son olarakta bu dediklerin Euro Coach Simulatör için mi

• quote:

quote:

quote:

Prestij işi var mı ? görev yaptıkca iyi otobüslerle,firmalarla çalışabiliyor muyuz ? Ayrıca kendi firmamızı açabiliyor muyuz ?

Ets deki mantık gibi olur işte. İlk başta kendi araban ve şirketin yok başkalarına çalışıyorsun sonra araba alıyorsun şirketini kuruyorsun. sonra başka şoför felan alıyorsun öyle işte.

Evet. Euro Coach simulator oyunun ismi. Forumda konusu var bakabilirsin. SS ler felan da var.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ets deki mantık gibi olur işte. İlk başta kendi araban ve şirketin yok başkalarına çalışıyorsun sonra araba alıyorsun şirketini kuruyorsun. sonra başka şoför felan alıyorsun öyle işte.

Evet. Euro Coach simulator oyunun ismi. Forumda konusu var bakabilirsin. SS ler felan da var.

konunun linkini atar mısın kardeşim sana zahmet

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.