Şimdi Ara

Ameliyata alınıyorum. Emar sonuçlarım çıktı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Değerli olduğumu siz iddia ettiniz ben değil. Bir dahaki sefere uslübunuza dikkat ederek yorum yapınız, burası konu dışı ve herkes istedi şekilde konu açar. Babanızın malı değil burası ve sizden de akıl isteyen olmadı.

Ayrıca enerji-madde hakkında 2 yıllık araştırma emeğim var ve öyle iki şey okuyarak hiç bişeyi anlayamazsınız. Araştırmak için epey emek harcamak gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quantum Limit -- 15 Ocak 2021; 11:54:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben niye bloklamıyorsam ki

• unraveling@ mesajını silip beni bloklamış KORKAK herif . Yazık sana, bende seni blokluyorum

• Geçmiş olsun kardeş,Rabbim şifalar versin..

• Sağ ol kardeş

• bendede var bu sorun burun etlerim şişip duruyor burun zaten içeriden yamuk alerji de var kombo yapıyorlar resmen nefes alamıyorum.

daha önce 2 kere burundan ameliyat 1 kere de radyofrekans geçirdim ama faydası olmadı. tekrar bıçak altına yatacağım bu gidişle bu konuyu takip ediyorum tecrübelerinizi paylaşıp konuyu güncel tutarsanız faydalanırız şimdiden kolaylıklar diliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunusesss -- 15 Ocak 2021; 18:1:7 >
  • yunusesss kullanıcısına yanıt
    Sizin ki farklı Benim ki tek ameliyatta geçecek. Burun içindeki kıkırdak eğrisi et dokusunu yerinden oynatmış onu düzeltecekler et dokusu da yerine oturacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quantum Limit -- 15 Ocak 2021; 18:21:16 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.