Şimdi Ara

Amd x 555 Asus M4A785-M Anakart Kingstone 1066 mhz ddr2 ram Psu 500 watt + amd 245 işlemci

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Amd x 555 kutusu duruyor garanti belgeside mevcut Vatan Bilgisayardan alma
  • (140 TL)
  • Asus M4A785-M anakart 1 1.5 yıl oldu Kutu GARANTİ YOK
  • http://www.gold.com.tr/urunozelyeni.asp?ID=88584&ad=ASUS-M4A785-M-AMD785G-4D2-VGA+PCiE-6SATA-Anakartlar
  • (140TL)
  • Kingstone 1066 mhz ddr2 ram 2 adet (1gb toplam 2gb) bir tane kutu mevcut GARANTİ YOK
  • http://www.hepsiburada.com/Liste/kingston-2gb-1066mhz-ddr2-hyperx-ram-khx8500d22g/productDetails.aspx?productId=bd53147&categoryId=47
  • (50TL)
  • Psu 500 watt dükkanımda detayları mevcut (50TL)
  • http://www.sanalmarketim.com/urun/CNPS9700L/ZALMAN-CNPS9700LED-Intel-AMD-CPU-Sogutucu
  • Zalman CNPS9700 NT Kutu GARANTİ YOK
  • (100 TL)
  • Amd 245 işlemci Kutu GARANTİ YOK sorunuda yok bunuda beraberinde vercem ucretsiz :) hepsini tek satmak istiyorum tek eksigi harddisk

• TOPLAM 400TL

• PAZARLIK TEKLİF ETMEK İSTEYEN ARKADAŞLAR LÜTFEN ÖNCE YAZDIĞIM FİYATLARI TOPLAYIN !!! SADECE İSTANBUL İÇİ ELDEN TESLİMDİR ZİNCİRLİKUYU METROBÜS DURAĞI TERCİHİMDİR !!!
    ! B U Ş A R T L A R I N D I Ş I N D A V E P A Z A R L I K T E K L İ F İ İ Ç E R İ K L İ P M L E R E C E V A P V E R M İ Y O R U M !

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koray06tr -- 29 Kasım 2011; 18:56:33 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• pm
  • RAMlerin tanesi 50 TL değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DemonicMajesty

RAMlerin tanesi 50 TL değil mi?

duzelttim

• quote:

Orijinalden alıntı: koray06tr

quote:

duzelttim

mmm şimdi anlaşıldı ama Hepsiburada.com linki yanlış bu seferde. Oradaki tek parça 2GB.
  • quote:

quote:

quote:

duzelttim

mmm şimdi anlaşıldı ama Hepsiburada.com linki yanlış bu seferde. Oradaki tek parça 2GB.

istanbul dısına satmıyorum sızlık bır sorun yok kısaca

• quote:

quote:

quote:

quote:

duzelttim

İstanbul dışına satıp satmamanız ayrı bir olay ben sadece uyarayım dedim ileride yanlış anlaşılma yaşamamanız için. Hayırlı satışlar.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

duzelttim

İstanbul dışına satıp satmamanız ayrı bir olay ben sadece uyarayım dedim ileride yanlış anlaşılma yaşamamanız için. Hayırlı satışlar.

evet oda ayrı bır OLAY ........ eksik olma ilginiz için ne desem yarım olur cok ilgilisiniz başka şeylerde ekleyın halı hazırda yazarken dıger sattıklarımıda bır gozden gecırsenız hıc fena olmaz yazım hatasıdır falan olur ya yanlış anlaşılmalara sebep olmayayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koray06tr -- 28 Kasım 2011; 23:10:15 >

• Yahu ilanın ilk halinde 2gb ram 2 adet 50 tl yazmışsınız ve Hepsiburada.com'dan tek parça 2gb ram linki koymuşsunuz. Böyle olunca 2 tane tek parça 2gb ram anlaşılıyor.
    Fiyat çok uygun geldi, anakartla birlikte ramleri istanbuldan bir arkadaşa aldıracaktım.
    İlanın altına koskocaman yazıyor: "Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır." Uzatmaya gerek yok, hayırlı satışlar.
  • quote:

Yahu ilanın ilk halinde 2gb ram 2 adet 50 tl yazmışsınız ve Hepsiburada.com'dan tek parça 2gb ram linki koymuşsunuz. Böyle olunca 2 tane tek parça 2gb ram anlaşılıyor.
    Fiyat çok uygun geldi, anakartla birlikte ramleri istanbuldan bir arkadaşa aldıracaktım.
    İlanın altına koskocaman yazıyor: "Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır." Uzatmaya gerek yok, hayırlı satışlar.

hocam bu ne sınır boyle... sakın olun.... karsılıklı bılgı alısverısı yapıyoruz fena mı ??? arada aydınlatıyorsunuz sayenızde bır cok forum kullanıcısı ramlerdekı yanlıs bılgılendırmeyı ogrendı hatamızı yarımda olsa telafı ettık ...

• parcalar komple tarafından alınmıstır cok ilgili bir arkadas tesekkur ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugatti_veyron -- 3 Aralık 2011; 21:51:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugatti_veyron

parcalar komple tarafından alınmıstır cok ilgili bir arkadas tesekkur ederim

hayırlı olsun gule gule kullanmak nasip olur insallah

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.