Şimdi Ara

Blender Benchmark (Güncel) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
623
Cevap
11
Favori
36.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Model çok ama vakit kalmıyor..
    Uzun aradan sonra fırsatı yakalayınca 2011 den ne varsa takıp kırbaçlayayım dedim..
    Yeni model ile arada bir konuya katkı yapıyor olurum...
    İyi forumlar..
  • bu blender garip, tüm programlar 3000-3200mhz arası render yapıyor ama blender nedense bende 2600mhz de render yapıyor çözemedim bios ayarları mı nedir bir türlü çıkamadım işin içinden bu tarz bir durum yaşayan varmı maksimum inebildiğim 6.65sn
  • bclk hızını 103 yapıp tekrar test aldım ama düşük mhz renderlama olayını çözemedim açık kod yazılımlı bir program olduğundan bir problem olduğu aşikar sistemi tam olarak kullandıramadım 3 ve 3.2 ghz görse sanırım 5 rahat yapar.
    Blender Benchmark (Güncel)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hwcommander

bu blender garip, tüm programlar 3000-3200mhz arası render yapıyor ama blender nedense bende 2600mhz de render yapıyor çözemedim bios ayarları mı nedir bir türlü çıkamadım işin içinden bu tarz bir durum yaşayan varmı maksimum inebildiğim 6.65sn

Aynı problem bende de var malesef blender kaynaklı bir sorun galiba.
  • Konuda düz 6700 göremedim hemen ekleyelim.

100 Sample üzerinden aldım SS'i.

150 Sample 44 saniye sürdü ss almayı unuttum.

• programin a surumu cok kotuydu biliyorsunuz.sonra cikan versiyonlarla biraz daha bir seye benzedi.bence zamanla gelistirirler bir kac versiyon daha ciksin sonuclar da degisecektir.

Liste guncel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wilson Fisk

programin a surumu cok kotuydu biliyorsunuz.sonra cikan versiyonlarla biraz daha bir seye benzedi.bence zamanla gelistirirler bir kac versiyon daha ciksin sonuclar da degisecektir.

Liste guncel.

Hangi sürümü kullanalım atarken?
  • Blender Benchmark (Güncel)

R7 1700 3.7 GHz de 27 saniye sürdü. Biraz daha hızı artırıp tekrar deneyimlerimi paylaşırım.
  • hgwxx/7 kullanıcısına yanıt
    GymEatSleep G kullanıcısına yanıt
    hgwxx/7

a ile atmayin yavas sonuc veriyor.b ile c arasinda pek fark yok ve ilk mesajda buradan indirirsiniz dedigim linkte c veriyordu en son baktigimda.yeni indirecekseniz c indirin elinizde b varsa onun da olmasi lazim ama elinizde a varsa yenisini indirin.

GymEatSleep

bu baslik cpu-z basligim gibi degil hesap size ozel bolum acmiyorum ilk mesajda.sonuc geliyor bu bu bu diye yazip atiyorum hani eklersen bu kotu sonuc olur diye bir sey yok siz yaptikca ben en sona eklerim bunu ekleyelim sonra daha hizlisini yapin onu da en sona ekleyelim.
  • Can sıkıntısından yeni rekor çıktı...

• en fazlası bu olacak sanırım.Blender Benchmark (Güncel)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GymEatSleep -- 9 Nisan 2017; 20:12:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ryzen 1800x
  • arkadaslar resimlerin boyutuyla oynamayin.cok kucuk resimleri kabul etmeyecem bundan sonra.

ADANAL1

overclock yok stok diye yazdim ama oc varsa belirtiniz.

Liste guncel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jake Lockley -- 9 Nisan 2017; 23:2:54 >
  • üstad beni de ekle bi zahmet

i7 4790k 4.4 ghz turbo açık halde

time :00:29:21

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fthyrr1976fy -- 9 Nisan 2017; 23:26:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wilson Fisk

arkadaslar resimlerin boyutuyla oynamayin.cok kucuk resimleri kabul etmeyecem bundan sonra.

ADANAL1

overclock yok stok diye yazdim ama oc varsa belirtiniz.

Liste guncel.

oc yok
  • Liste guncel.
  • 6.42 işlemciyi tam manasıyla kullanamıyor galiba.Sorun düzelirse 6.2 seviyelerine inebilir.

6.41

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByAuS -- 11 Nisan 2017; 2:41:19 >
  • intel pişmanlıktır... T2330 Pisi Linux 2.0 Beta2

Fx kötü deniyordu ama hakkını vermek lazım klasik işlerde İ7 den kalır yanı yok. 1:21:27 süre
    Nasıl değerler?
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.