Şimdi Ara

AMD Ryzen 7000 Zen 4 [ANA KONU] 5nm, DDR5, PCIe 5.0 (335. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.795
Cevap
129
Favori
266.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 333334335336337
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benide sariyor iğrenç bi oyun bazen nefret ediyorum birakamiyorum 😂

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • i Am Not Dead kullanıcısına yanıt

hahaaha ayni durumdayim hocam, 1 mouse 1 kulaklik kirildi bu surecte ama onsuz da yapamiyorum yas 32 oynadigim tek oyun bu haftada 1 veya 2 aksam...

• canozturk21 kullanıcısına yanıt

Hocam ben sizin durumunuzu Fifa'lar da yaşıyorum,son 2 yılda 4 kol tamire gitti.

FC 24'de geçen hafta tüm takımı silip,coinsleri sıfırlayıp oyunu sildim ama FC 25'i de bekliyorum AMD Ryzen 7000 Zen 4 [ANA KONU] 5nm, DDR5, PCIe 5.0 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Digital Reaction -- 22 Mayıs 2024; 10:23:1 >
  • Digital Reaction kullanıcısına yanıt

Akil sagligim icin fifa oynamayi ve almayi birakmaya karar verdim FC24 u aldiktan hemen sonra... sizlere sabir ve kolayliklar diliyorum :)

En doğru kararı vermişsiniz hocam.

• Rekabetçi oyunlar sağlığa zararlıdır. Kamu spotu.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Abdülkerim Satuk Buğra kullanıcısına yanıt

Aynen öyle,full sinir,stres..Sanki gündelik hayatın stresi yetmiyormuş gibi.

Hikayeli oyunlar eğer Sony Exc. oyunları gibi değilse oda bir yerde bayıyor,aynı şeyleri tekrar et dur.

• Bu salak Armory Crate ne işe yarıyor? Anakartın sitesinde güncel chipset driver'ı gelmiş AC uyuyor.

AMD Ryzen 7000 Zen 4 [ANA KONU] 5nm, DDR5, PCIe 5.0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frobe -- 23 Mayıs 2024; 22:8:21 >
  • Frobe kullanıcısına yanıt

hocam bu tarz programlari yuklemeyin derim gercekten pcyi yoran uygulamalar. bende msi anakart var mesela msi center i kurmadim. ne laizmsa kendi sitesinden indirin derim chipset, vs.

Önceki anakartlarım ASUS'du,Armory Create bence direkt virüs...

Adamlar Armory Create için uninstall yapmış ama PC'den yine gitmiyor,yapışıyor adeta.

yapsam iyi olur sanki hocam çünkü benim fightlar esnasında fps'im düşüyor. animasyon vs. olunca round sonu zaten bayağı düşüyor. %1 fps sıkıntılı. windows 10'a geçsem düzelme olur mu? başka bios ayarı varsa ince yapayım?

geçeyim o halde ama başka ayar da yok mu benim bilgisayar 39 saniyede açılıyor...

• TekilBey kullanıcısına yanıt

tur içinde 300 fps'ler altında geziyor benim fps özellikle fightlarda hocam.

Ekran kartı kullanımınız yüzde 90 altında kalıyor değil mi? Rtx 3060 bir tık düşük bir kart. Full hd'de düşük ayarlarda yeteciktir büyük ihtimal.

https://forum.donanimhaber.com/amd-ryzen-7800x3d-kullanma-rehberi--157971074
    Burada güzel bir konu var. Çoğu ayarı sizin bilgisayarınıza da uygulayabilirsiniz.
    https://forum.donanimhaber.com/ddr5-ram-overclock-amd-am5-socket--158023759
    Ram Overclock icin ben bir konu açmıştım. Buradan bakabilirsiniz. Derinlemesine ayar yapmak biraz uğraştırıcı olabilir ama özellikle ana 3-5 ayarı değiştirip fps artışı sağlayabilirsiniz. Ama Ram overclockta test etmeye dikkat edin. Ram overclock'u sıkıntılı olmuşsa yüzde bir fps tam tersi düşebilir.

• Frobe kullanıcısına yanıt

Cidden cok kötü uygulama hocam hiç sevmedim.

• Mvosh kullanıcısına yanıt
    7600x bende boşta 45-46 derece. Soğutucu artic freezer 34

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

tamamdır hocam sağ olun. windows 10 kurdum ama bu seferde bir sürü aygıt hata verdi bende. ayrıca hdr desteği sağlanmıyor şuan. güncelleştir ve denetle diyorum ama program bulmuyor. ne yapacağım bilmiyorum. buradan buldum eksik update ama aşırı fazla var. 11 mi geçcem mecbur yine? windows 10 kurup bios temizleyince fps kayda değer artış oldu bu arada. öncelik ayarlarını da yaptım regedit. https://www.catalog.update.microsoft.com/Search.aspx?q=PCI%5CVEN_14C3%26DEV_0616

ayrı

Sizin anakart neydi. Anakartın sitesinde gerekli tüm sürücüler vardır. Donanım kimliğinden internette aratinca çıkar zaten. Ben iki windows u da kullanıyorum. Herşeyi kendi yüklüyor ama anakartin sitesinden güncel sürücüleri yukluyorum.

İlki chipset driver. Wifi driver. Ekran kartı sürücüsü falan var. İnternete bağlanınca bunları kendisi yüklemesi lazım. Siz anakartınızın sitesinden ankart modelinizi bulup chipset driver, wifi driver'i falan kurun. Bir hata yok sadece sürücüler kurulmadığı için uyarılar var.

• 
Sayfa: önceki 333334335336337
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.