Şimdi Ara

AMD RYZEN 5 2600 1058 TL (YANIYOR!) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
2.174
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam kargoyu nasıl sildirebiliriz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hb de kaça düştü en son %18 indirimi ile?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xxxcem kullanıcısına yanıt
    sildirsek ? ya sildiremezsen ?

n11 veya gittigidiyordan çek ile 1317 den daha uyguna gelebilir 200 olmasın da fark 250 olsun.

Yanıyor çok iddiali bir ifade buna takıldım ben
  • Conqueror26 kullanıcısına yanıt
    Urunu alirken yada aldiktan sonra,help kismindan chate baglanip kargo ucretini silip silemeyeceginizi soruyorsunuz genelde tamam deyip siliyor yada kargo ucretini size gift olarak veriyorlar.

Tavsiyem israr etmeyin rica esin evet yada hayir cevabindan sonra ayrilin.

• stazy kullanıcısına yanıt
    En uygun 1345tl ne yapacaksinda 350 indireceksin

Kupon cek banka karti hepsini tek comboda kullanman lazim ,amazonda alt tarafi kargoyu silermisin yazacaksin

Ha silmediler 1050tl hala 250tlden fazla fark var az daha ekle bi ssd alirsin para kolay mi kazaniliyor.

Deniz asiri ulkeden bu dolar bazinda hala burdan ucuza urun aliyorsun,mustehak sizin gibilere 1500den alsaniz bundan haz alacaksiniz heralde

Yaniyor derken burda 1317tl olan urunu 500e falan mi alinca yaniyor diyebilmemiz lazim 317tl duruma gore 250 tl daha uygun ve sizi insan yerine koyup ilgileniyorlar,

Bizim ulkenin insani alismis opulmeye ondan heralde...

• aLTaR_07 kullanıcısına yanıt
    Bu urun girmemis hocam hbde arattim 2600 diye 1400kusur fiyat cikiyor indirim gozukmuyor,butun parcalarda 18 yalani yok yani.

• Bayadır bu fiyat. Dünkü hepsiburada indirimiyle buna yakın fiyata satıldı, kaçırdık onu..
  • Alan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mar00N

Ryzen 100 e katlar hocam. Karşılaştırılmaz bile.

Anakarta uymaz. Am4 anakart almanız lazım.

Alıntıları Göster
    Yanıt için teşekkürler, anakart uymamasına sevindim açıkcası. Şeytan dürtüklüyordu al al diye. Biemiyorum, yıllardır AMD kullanırım, ama FX8350 aşırı ısınıyor ve win10 da bayılmalar falan oluyor. Kafaya taktım, yeni sistemi INTEL üzerine kuracağım. Sadece işlemci ve anakar alacağım. Anakart Asus Maximus düşünüyorum. Neyse, almak isteyene fiyat uygun gibi. Ancak, önümüzde n11'in 11.11 kampanyası ve black friday var. O zamana doların biraz daha aşağıya sarkmasını, bu süreçte kampanyaların kızışması ile daha iyi fırsatların çıkacağını umut ediyorum.

• vatan bilgisayarda 1139 lira. yarın kur biraz daha düşerse ve bayiide özel indirimle 1050-1100 tl civarına alınır.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.