Şimdi Ara

--- AMD Ryzen 5 1600 Full Kutu ve Fatura -- SATILDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
2
Favori
1.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #İşlemci Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    AMD Ryzen 5 1600

Zamanında Ryzen 5 2600 alıp hiçbir farkı olmadığını anlayınca 2600ü elden çıkararak geri döndüğüm işlemcidir.
    İki işlemciye de çok hakimim.

Anakarta kayıtlı orjinal Windows 10 64 Bit Pro vardır. Crack filan uğraşmanıza gerek yok direkt Windows 10 yüklediğinizde şifreyi biostan alarak kayıtlı olarak görür.

Full kutulu, kullanılmamış soğutuculu. Kutusu dahil eksiksiz ve sıfırdan ayırt edilemeyecek temizlikte.

İşlemci Noctua NH U14S gibi bir soğutucu ile maksimum 40-50 derecelerde hiç zorlanmadan kullanılmıştır. Overclock ile çok yüksek performans alabilirsiniz. 3.9 rahat görür. Ben zorlamadan kullandım.

İşlemci ile birlikte Ryzen 1600 ve Corsair CMK16GX4M2B3200C16 2x8 16 GB ramleri de satıyorum.
    Tüm ürünler faturalı, sıfırdan farksız ve eksiksiz kutuludur. 3 yıl garanti sürelerinden 2-3 ay civarı kalmıştır. 9-11-2020 Tarihi itibariyle.

Ramler çip modülüne kadar Ryzen ile yüzde yüz uyumlu satın alınmıştır. 3200 Mhz hızlarda mavi ekransız tam performans ile kullanılmıştır.

MSI B350M Mortar Arctic

Son Bios yüklüdür. 3000 serisi Ryzen işlemcileri de sorunsuz destekler.
    Uygun olan en son AMD işlemcileri takıp kullanabilirsiniz.

Aslında komple sistem olarak satmak istiyorum fakat ayrı olarak almak isteyenler için ilan açtım.
    Komple sistem olarak satmak istediğim için fiyatları dengesinde tutacağım. Sistem olarak almak isteyene ikramım olur.
    Sistem ilanım komple sistemler bölümündedir.

+ Hiçbir sorun çıkarmamış eksiksiz ve sorunsuz çalışan bir anakarttır. En ufak bir noksanı yoktur.
    + Vatan Bilgisayar'dan satın alınmadır.
    + Kutusu ve kendisi sıfırdan farksızdır.
    + Kutu içeriği eksiksizdir ve kullanılmamıştır.
    + Sıfır alıyormuş gibi düşünebilirsiniz.
    + Hastalık derecesinde bir titizlikle kullandım. Hiç zorlamadım.

Çok bilinen firmalardan Vatan, Hepsiburada, Amazon Türkiye, İtopya gibi sıfır fiyat linkleri paylaşabilirsiniz. Ben de bu tarz firmalardan satın aldım ürünleri.

3 parça için fiyat: 08/12/2020-SATILDI-1999 TL

--- AMD Ryzen 5 1600 Full Kutu ve Fatura -- SATILDI--- AMD Ryzen 5 1600 Full Kutu ve Fatura -- SATILDI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elberk -- 8 Aralık 2020; 19:26:4 >

• Çok cafcaflı açıklayıcı yazmışsın eline sağlık. Garantisi bitmek üzere olan işlemcinin fiyatı nedir ?
  • Garantisi bitene kadar üçünü birlikte satmaya niyetliyim. Fiyat yukarıda yazdığım gibidir. Sonra ayrı fiyatını da düşünürüm emsallerine kıyasla.
  • işlemci için ne düşünüyorsun ve af 12 nm olan mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratdemir57

işlemci için ne düşünüyorsun ve af 12 nm olan mı
    Kalan garanti süresine bakacak olursak AF olan değil, çünkü işlemci alındığında 1600 AF daha ortada yoktu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerokeso

Kalan garanti süresine bakacak olursak AF olan değil, çünkü işlemci alındığında 1600 AF daha ortada yoktu.

Alıntıları Göster
    af olayı nedir bilgilenmek için soruyorum.
  • Hocam 1900 lira sadece anakart, işlemci ve ram fiyatı mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.