Şimdi Ara

AMD RX 5000 Serisi [ANA KONU] | 5500 XT, 5600 XT, 5700, 5700 XT (156. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.569
Cevap
101
Favori
468.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostlar kasa ve monitör ( klavye mouse kulaklık hariç) bu iki bileşeni 5700 xt ekrana kartıyla bir makine toplamak istiyorum. Araştırdığımkadarıyla 3050 TL ye sapphire pulse 5700 xt modelli bir makineyi 8 bin TL civarına bulabiliyorum. Bana sistem önerisi yapacak olan varmıdır? Monitörün kaliteli olmasını istiyorum. Şimdiden yardımcı olanlardan Allah razı olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GüvenlikMurat

6600 gt bilirmisin sen leadtek 6600 gt

Alıntıları Göster
    Biz matrox mileniumları s3 virge leri biliriz, 2mblık s3 virge ye 12mb voodooII takınca pc de oyunların dünyası değişmişti sene 97 filan olması lazım. Konu başlığından sapıyor sidik yarıştırmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord

Biz matrox mileniumları s3 virge leri biliriz, 2mblık s3 virge ye 12mb voodooII takınca pc de oyunların dünyası değişmişti sene 97 filan olması lazım. Konu başlığından sapıyor sidik yarıştırmayın

Alıntıları Göster
    Biz renksiz monitorleri biliriz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

giga önermiyorum sinerjiden geçen hafta aldım giga 5700 xt kartın fanları bozuk çıktı gidip iade edip başka aldım o kartta bozuk çıktı yarın tekrar iade edip nitro alacağım. giga benim için bitmiştir. + olarak vramler 110 derece oluyor olmaz olsun öyle kart

Alıntıları Göster
    Teşekkürler, iki kartın da fanları bozuk olması ihtmali nedir yahu... 3000 bandına inse de nitro alsam ben de.

• 5700xt nitro kullanan arkadaslar vram bellek sicakliklari ve vrm lerde durum ne

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hellguard H kullanıcısına yanıt
    Güç kaynağı gelmediği için henüz kuramadım bilgisayarı. Aldığım rakama verebilirim isterseniz. 11.11'de 2974tl'ye aldım.

• Vrm sıcaklıklarını neyle ölçüyorsunuz ?

• avanak_abdi kullanıcısına yanıt
    Asya'da iyi satıyor

https://www.leadtek.com/eng/products/graphics_cards(1)/WinFast_RTX_2080_Ti_Hurricane_11G(10820)/detail

• MogoLKhan kullanıcısına yanıt
    msi afterburner
  • quote:

Orijinalden alıntı: avanak_abdi

Güç kaynağı gelmediği için henüz kuramadım bilgisayarı. Aldığım rakama verebilirim isterseniz. 11.11'de 2974tl'ye aldım.
    Neden satıyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: hellguard

Teşekkürler, iki kartın da fanları bozuk olması ihtmali nedir yahu... 3000 bandına inse de nitro alsam ben de.

Alıntıları Göster
    az önce gigayı iade ettim. nitro aldım 3200 tl sinerjiden
  • naak98 kullanıcısına yanıt
    PC 7250tl tuttu şuan. İşlemci fanı ve rgb fan seti de girince daha da yükselecek. Kara cumada oyun dizüstü aldım 4200tl'ye. O beni idare eder 1 yıl diye düşünüyorum. Seneye ps5, xbox scarlett çıkıyor. O zaman duruma göre hareket ederim. Güç kaynağının da bir türlü kargoya verilmemesi şevkimi kırdı.

• quote:

az önce gigayı iade ettim. nitro aldım 3200 tl sinerjiden

Alıntıları Göster
    Sinerjinin iade kabul politikası nasıl fiyat iyi ama site hakkında şüpheliyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: naak98

Sinerjinin iade kabul politikası nasıl fiyat iyi ama site hakkında şüpheliyim.

Alıntıları Göster
    Herkes gibi bunlar çakallık yapma peşinde. yokuşa sürdüler ama iade ettim. adam test edicem dedi arkada papci oynuyor. usta dedim napıyosun test ediyorum diyor. fiyat iyi nitrodan başka alma hocam
  • quote:

Herkes gibi bunlar çakallık yapma peşinde. yokuşa sürdüler ama iade ettim. adam test edicem dedi arkada papci oynuyor. usta dedim napıyosun test ediyorum diyor. fiyat iyi nitrodan başka alma hocam

Alıntıları Göster
    200 300 fazla verip inventustan alacağım galiba RGB fanlarıda veriyorlar.

• Sinerji güvenilmez mi diyorsunuz şimdi? Sıkıntı yaşayan oldu mu buradan alıp? Nitro alayazıyordum ki yorumları gördüm, tedirgin oldum şimdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hellguard -- 6 Aralık 2019; 15:28:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellguard

Sinerji güvenilmez mi diyorsunuz şimdi? Sıkıntı yaşayan oldu mu buradan alıp? Nitro alayazıyordum ki yorumları gördüm, tedirgin oldum şimdi.
    2 tane gigabyte 5700 xt aldım ikiside bozuk çıktı. iade edene kadar atla deveyi seçtim. netten almışım 14 gün hakkım var diyorum bizde geçerli değil diyorlar. ama iade ettim. biraz çirkeflik gerekti
  • İyi aksmalar dostlar.Benim degerlere bakiyoeumda rpm 29 sabit %0 gozukuyor normal midir?

• tokhan23 T kullanıcısına yanıt
    Nitro ise 57 58 dereceye kadar fanlar çalışmaz sessizlik için normal yani. Tüm markalarda vardır bu olay sadece derecesj değişebilir

• 
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.