Şimdi Ara

AMD RX 5000 Serisi [ANA KONU] | 5500 XT, 5600 XT, 5700, 5700 XT (348. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.570
Cevap
101
Favori
468.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 346347348349350
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bragne

Ben de powerdan şüpheleniyorum aslında arada sistem kitleniyor mouse donuyor ve reset atana kadar düzelmiyor. Bir yandan da PSU alırsam kasmalar gider mi emin olamıyorum.
    Bu arada şimdi baktım da ekran kartının minimum istediği PSU 450W olarak gözüküyor fakat benim PSU 12V kanalından 402W veriyor sorun bu olabilir mi?

Alıntıları Göster
    Tanıdık bir arkadaşınızın powerı var mıdır?
    Ya da bildiğiniz iyi bir bilgisayar tamircisine götürün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Babangida Babayaro

Tanıdık bir arkadaşınızın powerı var mıdır?
    Ya da bildiğiniz iyi bir bilgisayar tamircisine götürün.

Alıntıları Göster
    Maalesef birinden power bulmam zor. Yeni bir PSU sipariş edebilirim aslında ama daha önce hiç kasa montajı yapmadım. Kendim toplamaya kalkarsam sistem elimde kalabilir :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-10B574946

Size de hayırlı olsun hocam. 5700 xt düşündüm de bütçeyi ancak bu kadar zorlayabildim. :)

Alıntıları Göster
    Sagolasın hocam 600 tl fark vardı aldıgınla arasında.

• Merhabalar xfx Rx5600xt aldım 40$ değerinde Steam cüzdan kodu ve oyun kodu için neler yapmam lazım ekran kartı daha gelmedi

• evet 1 aylık aradan sonra tekrar buradayız :D
    son patch ile ilgili gözlemlerim.
    enerji kullanımını biraz daha dengelemişler kart yük altında biraz daha az ısınıyor artık.Yine herhangi bir oyunda sıkıntım yok. Zaten 6 aydır sorunsuz devam ediyorum :D sadece son patch ile beraber her pc reslendiğin de amd nin profil ayarı default oluyor bir tek onunla karşılaştım şuan o da zaten düzeltmek 5-10 saniye sürüyor. başka da bir sorun görmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okayynn -- 6 Haziran 2020; 14:44:51 >
  • recepmilan22 R kullanıcısına yanıt
    Onu MSI veriyordu bildiğim kadarıyla.

• Sapphire 5600xt ile aranıza katıldım arkadaşlar. Kartı yeni aldım; mutlaka şu testi yap, şurasını mutlaka kontrol et, yazılım ayarlarını şöyle yapabilirsin dediğiniz hususlar var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: recepmilan22

Merhabalar xfx Rx5600xt aldım 40$ değerinde Steam cüzdan kodu ve oyun kodu için neler yapmam lazım ekran kartı daha gelmedi
    O kampanya sadece msi da var şu an

• Gaming X 5700 kullanan var mı acaba memnun musunuz karttan
  • Arkadaşlar 5700 xt alacağım yarın, nerede uygun var acaba ?
  • Apache Air Fighter kullanıcısına yanıt
    https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_ms%C4%B1-vga-radeon-rx-5700-xt-mech-oc-ekran-kart%C4%B1-1206817.html

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Apache Air Fighter kullanıcısına yanıt
    DÜN NEDEN ALMADIN incehesapta en iyi 5 arasına girecek 5700xt lerden biri 3100tl ye satıldı 3 fanlı iyi soğutmalı msı mech modeli soğutmada sorunludur revizyonla düzeltildi mi bilmiyorum ama başının ağrıma ihtimali yüksek

sapphire pulse
    sapphire nitro +
    msı gaming x
    xfx thicc ııı veya ultrası
    powercolor red devil

bu modellerden başkası biraz baş ağrıtabilir söyleyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _İZ BIRAKAN_ -- 6 Haziran 2020; 22:26:59 >
  • Selamlar. 5700 için mi yöntem? Msi kayıt edip yorum yazınca verdiği falan var onlardan biri mi?
  • Geçen cuma incehesap gaming gecesi indirimlerinde xfx RX 5700xt thich iii modelini satın aldım.Ancak burda ki okuduğum şeyler gözümü korkuttu.Bu modeli kullanan var mı nasıl bı karttır.Kart hala paketleme aşamasında siparişi iptal etsem ederler mi acaba.Kafam çok karıştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehmet348 -- 7 Haziran 2020; 1:26:13 >
  • Mehmet348 M kullanıcısına yanıt
    Kullan dostum. Çiçek gibi kart. İki arkadaşım kullanıyor, ikisi de memnun. Farklı marka model 5700 xt, 5600 xt 4-5 tane kart kullandım. En ufak sorun yaşamadım ki pc ile sattığım arkadaşlar da hale sorunsuz kullanıyor. Yaşanılan sorunlar kart ilk çıktığında yazılım kaynaklı. Şuan minimum sorun var. İlla sorun yaşayanlar var. Ancak bunu genele yaymak doğru değil. Elektronik ürün sonuçta; şans işi. Ha gidip de tuf 5700 model alınıp bile bile lades denir, o zaman başka

• Bu bahsettiğim modeli mi kullanıyorlar arkadaşların.Valla burda yazılanları okuyunca endiselenmemek elde değil.Acaba dedim fırsat varken siparişi iptal mi etsem.Ama şimdi o topa da girmek istemiyorum açıkçası iptali onaylayacaklar mi belli değil.Onaylasalar para iadesi kaç gün sonra gerçekleşecek.Bunlarla da uğraşmak istemiyorum açıkçası.Valla çok kararsız kaldım

• quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet348

Bu bahsettiğim modeli mi kullanıyorlar arkadaşların.Valla burda yazılanları okuyunca endiselenmemek elde değil.Acaba dedim fırsat varken siparişi iptal mi etsem.Ama şimdi o topa da girmek istemiyorum açıkçası iptali onaylayacaklar mi belli değil.Onaylasalar para iadesi kaç gün sonra gerçekleşecek.Bunlarla da uğraşmak istemiyorum açıkçası.Valla çok kararsız kaldım
    Xfx 5700xt thicc iii ultra modelini kullanıyorum. Şu ana kadar forumda bahsedilen hiçbir sorunu yaşamadım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evet. Bi arkadaş düz, diğeri ultra modelini kullanıyor ki ultra kullanan da yazmış zaten

• Mehmet348 M kullanıcısına yanıt
    Yapıştır gitsin korkma 1 hafta nitro+ ile thicc 3 ü incelemeye aldım geçen hafta nitro bu hafta thicc 3 sattılar thicc 3 de yabana atılacak kart değil. Cuma indiriminde çok iyi fiyata sattılar kanımca. 3 fanlı aynı işlemcili gpuyu o fiyata hangi firma satıyor? Ekstra bonus ile 2970 e aldım bende.

• Arkadaşlar selamlar, 20 mayısta vatandan rx5500xt aldım. Herhangi bir oyun veya kampanyadan faydalanabiliyor muyum ?

• 
Sayfa: önceki 346347348349350
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.