Şimdi Ara

## AMD Phenom Logolarını Resmen Duyurdu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
2.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 13 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 55
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 38 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 136
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 55
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • bulent35220 (1 mesaj) GpRsCi (1 mesaj) ozturert (1 mesaj) joyberk (1 mesaj) WinteR (1 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> İşlemci >> ## AMD Phenom Logolarını Resmen Duyurdu ##
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1354 Mesaj
    64 bit 4 çekirdekli işlemcilerimiz ile ışınlanmaya hazır olun gibisinden birşeyler anlatmaya çalışıyor galiba logoda
    |
    |
    gerçekten çok süper olmuş logo! zaten logo herşeyi anlatıyor 64 bit!!! ışık hızına hazır olun anlamı taşıyo
    |
    |
    431 Mesaj
    sade ve güzel bence...
    |
    |
    ASUS P8P67 Pro R3, P67, LGA1155, DDR3 2200 i7 2600k, g-skill 2x2 1600 cl9, Saphire R9 270X DUAL-X OC 1 TB samsung s-ata II, 2 TB WD Green s-ata II dark knight kasa 700 watt modxstream psu, Acer predator 24 inchtel: 0532 510 4719
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not
    bence firmanın grafik tasarım kısmı ar-ge'si kadar başarılı değil
    |
    |

edit: yazım hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilhdmr -- 13 Eylül 2007; 22:44:14 >
    |
    |
    |
    |
    valla ben çok beğendim tek kelime ile süper.
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    sanki biraz basit olmuş gibi daha yaratıcı bişe beklerdim amdden heralde bu aralar logoyla uğraşacak vakitleri yok
    |
    |
    |
    |
    @ 4,0 GHZ 7/24 COOLING BY WATER BOX TRİBE//ASUS STRIKER EXTREME//MUSHKIN 4GB BLACK LINE 1150 MHZ@4-3-3-10//2 X SPARKLE 8800 ULTRA @GPU 715MHZ RAM 1150 WITH ALPHACOOL WATERBLOCK SLI //SILVERSTONE TJ07 KASA//SILVERSTONE OLYMPIA 1000 WATT//250GB SEAGATE//2 X 146 GB SEAGATE CHEETAH 18000 RPM SCSI HDD WITH INTEL U320 RAID CONT.CARD//2 X SCYTHE QUIET DRIVE //SAMSUNG 226 BW//LOGITECH G15 KEYBOARD//LOGITECH G9 MOUSE//VISTA ULTIMATE 64 BIT OS ..
  • Yüzbaşı
    350 Mesaj
    çok güzel bir logo inşallah stikerlarıda böyledir kasaya yapıştırınca hoş bir görünüm sağlar :)
    |
    |
    |
    |
    bide işlemcileri görsek
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: GpRsCi

64 bit 4 çekirdekli işlemcilerimiz ile ışınlanmaya hazır olun gibisinden birşeyler anlatmaya çalışıyor galiba logoda

Haklısın galiba bende sana katılıyorum.
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    Herzaman AMD Kullanmışımdır taaaa K6 zamanından beri ve çok yol kat etti AMD. Kailteyi ucuza vermesi şuanda ki işlemcileri athlon 2x ler core 2 duo larla baş edebiliyosa siz düşün phenomlar neler yapacak üstelik İntell de yeni mimari nin gelmesi daha baya bir var 2008 -2009 yılları amd yılları olacak
    not: İnteli aşağlamak gibi bi derdim yok lütfen İntell ciler yanlış anlamasın
    |
    |

AMD PHENOM II X4 940+/ ASUS M4MVP32DELUX WİFİ 8 Gb DDR2 1066 MHZ OCZ RAM 2X750 GB SAMSUNG HDD RAID 15000 RPM/ SAPHIR 512 MB 256 BIT X4870/ SONY BRAVIA 32" LCD TV+MONITOR(MONITOR NIYETINE KULLNIYORUM TAVSIYE EDERIM)/ CREATIVE X-FI XTREME MUSIC/ LOGITECH Z5500 5+1 SOUND SYSTEM/ SKY STAR 2/ ZXYEL 6600 PRESTIGE
  • Yarbay
    7776 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: the tnt

Logo Müthişşşşş
    Herzaman AMD Kullanmışımdır taaaa K6 zamanından beri ve çok yol kat etti AMD. Kailteyi ucuza vermesi şuanda ki işlemcileri athlon 2x ler core 2 duo larla baş edebiliyosa siz düşün phenomlar neler yapacak üstelik İntell de yeni mimari nin gelmesi daha baya bir var 2008 -2009 yılları amd yılları olacak
    not: İnteli aşağlamak gibi bi derdim yok lütfen İntell ciler yanlış anlamasın

yıne kavga cıkarıyosun denıcek ama arkadasın yazısıda cok komık olmus 2008-2009 45 nm gelıyor az kaldı o zaman amd yıne ındırıp yapıp ucuza hızlı ıslemcı satma gelenegını surdurecek merak etme
    |
    |

• Çavuş
    53 Mesaj
    Kardeş mimari aynı kalacak sadece 45 nm ile üretilecek 45 nm faydası birazda ha mhz artışı olacak mimari değişmesi lazım eminim amd athlon 2 x lerde 45 nm de üretilse intelin çıkacak olan 45 nm lerede kafa tutar şimdi ki kafa tuttuğu gibi sonuşta athlon x2 mimarisi daha eski core 2 duo lardan intell core 2 duo lardan daha neler yapabilirim dye uğraşıyor aynı mimari yi 45 nm olarak piyasa ya sürecek benim demek istediğim amd k10 mimarisi ile 2008-2009 yılı amd yılı olacak tıpkı athlon 64 leri çıkardığı yıllar gibi şu anda görünen o ama ileride ne olur bilinmez Tekrar söylüyorum intell i aşağılamak gibi bi niyetim yok Saygılar Sevgiler İyi Ramazanlar
    |
    |

AMD PHENOM II X4 940+/ ASUS M4MVP32DELUX WİFİ 8 Gb DDR2 1066 MHZ OCZ RAM 2X750 GB SAMSUNG HDD RAID 15000 RPM/ SAPHIR 512 MB 256 BIT X4870/ SONY BRAVIA 32" LCD TV+MONITOR(MONITOR NIYETINE KULLNIYORUM TAVSIYE EDERIM)/ CREATIVE X-FI XTREME MUSIC/ LOGITECH Z5500 5+1 SOUND SYSTEM/ SKY STAR 2/ ZXYEL 6600 PRESTIGE
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
SEO
Sohbet
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.