Şimdi Ara

AMD Phenom II @ 6GHz video inceleme (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
0
Favori
46.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
    AMD AND İNTEL
  • quote:

Orjinalden alıntı: C-TİMİ

Forum içi savaş başlamış yine
    AMD AND İNTEL

o savaş eskidendi kanka soket A zamandında
  • Uzun aradan sonra ilkizlediğim video inceleme buydu ve Mesut Çevik stil değiştirerek beni bayağı şaşırttı. Video incelemeye gelince AMD yine fiyat yönünden avantajlı. AM2 anakartta bile çalışıyor yani budur.
  • Amd yine gayet avantajlı aslında Phenom 2 başarılı bir işlemci herkesin satın alabileceği iyi bir işlemciyi yapmak önemli birşey dir ayrıca yine herkesin satın alabileceği bir anakartta çalışmasını sağlamakta bu bakımdan kendisinden isteneni yapmıştır 1200 ytl lik işlemciler yapacağını sanmıyorum amd nin
  • AMD, Intelin Tahtını sallamaya basşlamış gibi gözüküyor.Yakında peşpeşe fiyat indirimi görebiliriz yada daha uygun fiyatlı intel çözünleri vs vs...
  • Meraba ben Mesut Çevik.
  • Bence bu kadar beklemeye bu bir fiyasko iyi ama beklenen bu değildi hakikaten.
  • quote:

Orjinalden alıntı: wurunkadde

bu işlemciyi bekliyorum. tüm sistemi aldım tam phenom 9950 alacaktım phenom 2 ler gelecek diye bekliyorum. gigabyte ga-ma790gp anakarta uyumlu mu acaba? bu konuda bilgisi olan varmı ?

Phenom II işlemciler AM2 ve AM2+ soketine uyabiliyor ve DD2 ve DD3 ü deestekli anakartta kullanılabiliyor
  • bence amd en iyi politikayı izliyor bekliyor sonra vuruyor. bende sistem değişiminde kesinlikle amd ye dönücem.
  • intel fiyat olarak baya pahalı phenom II ye göre bence bu özellikler yeter bir işlemci için ve kesnlikle phenom II
  • 6.3

AMD Phenom II @ 6GHz video inceleme

http://img232.imageshack.us/img232/9192/3dm0545474pk4.jpg

yuh diyorum başkada bi şey demiyorum

• fazla söze gerek yok amd düşük fiyatı önemsemese bence intel den daha iyi işlemciler üretebilir ama adamların vizyonu belli fazla söze gerek yok .
  • Bence Amd düşük fiyatı önemsemese intel den daha performanslı daya iyi işlemciler üretebilir ama adamların vizyonu belli fazla söze gerek yok.
  • para var ise İNTEL :)

para yok ise AMD :)
  • Adamlar Aşmış kendini Artık
  • Bende Amd Phenom 2 4X almayı düşünüyorum.Testlerde İntel'den daha iyi olduğunu görünce rahatladım.
  • Bende Amd Phenom 2 4X almayı düşünüyorum.Testlerde İntel'den daha iyi olduğunu görünce rahatladım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.