Şimdi Ara

AMD’nin Ryzen 3000 ailesinin fiyat ve model bilgisi ortaya çıktı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
2
Favori
7.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Şahsen ortada bir ryzen 9 olacaksa bence büyük ihtimal 10 çekirdekli olacaktır. Ryzen 5 lerin 8, ryzen 9 ların 16 çekirdek olacağına falan inananlar bence çok büyük hayallere kapılmasınlar. Sonu fazla üzücü olabiliyor. AMD ne zaman bir şey çıkaracak olsa zaten mantık ötesi saçma sapan söylentiler dolaşır ve gerçek olmaz. Birkaç yıla siz de alışırsınız. Hiçbir şey iddia falan etmiyorum. Sadece akıl var mantık var diyorum. Benim beklentim bu yönde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nkvelioglu -- 8 Mart 2019; 21:10:57 >
  • Zamanında ilk çıktığında 800 liraya mis gibi 1600 aldık 2 yıl oldu, 3600 geldiği zaman bunu satıp x370 ile mis gibi kullanmaya devam 4.6-4.7 gibi hızları görürse bide tadından yenmez bi 3-4 sene de onu kullanırım mis gibi uzun ömürlü sistem

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 8 çekirdeli olan 16mb cache ile... demek biraz ordan kısıyorlar ve galiba tek chiplet. Bütçe konusunda çok sıkıntısı olmayan ama işi abartmak da istemeyen için 3700 (32mb cache) çok daha cazip bence.

Bakalım gerçek çıkacak mı!?
  • WARTIME kullanıcısına yanıt
    Aynen bende görünce pek inanamamıştım inşallah gerçektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolwes -- 14 Mart 2019; 1:42:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Gerçekse Yıkılır Gerçekten Ortam,çok İlginç Gerçekten Fazla Beklemiycez Gibi...
    Nasil bu ay ya? May diyor, ingilizce May demek mayis demek hadi benim ingilizcem de mükemmel degil ama
    end of in May

• Mukarnas kullanıcısına yanıt
    Tabloda Mar yazıyor yani "March". Techpowerup veritabanında da kaynaklara yeni bir genel bakış oldugundan bahsediyor. Daha önceki söylentilerin ise Computex zaman diliminde gelecegini söylediginden bahsediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolwes -- 14 Mart 2019; 4:29:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roronoa Zoro

Gerçekse Yıkılır Gerçekten Ortam,çok İlginç Gerçekten Fazla Beklemiycez Gibi...
    Hadi ya yeni ryzen 2600 aldım. Gerçi bir çıksın hele. Testler yapılsın. Performans durumuna göre satarım, yaza alırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • wolwes kullanıcısına yanıt
    iyi bakalim ne zaman tanitilacak :) computex ise dedigim gibi mayis ayinda olur. cunku x570 lerinde computex de tanitilacagi soylenmisti. Mart ayinda cok zor bir ihtimal bence...

• Mayıs sonu Computex'de tanıtılır, Haziran'da satışa çıkar.
  • Mukarnas kullanıcısına yanıt
    Ben demiyorum guru3d nin haberinde diyor. Bana kalsa CES te çoktan tanıtıp satışa çıkarmıştım.

• wolwes kullanıcısına yanıt
    hocam iste guru gürültüye bakmayin bu is tanitima, gösteriye, alkisa bakar :) computex dururken kendi kendilerine oturduklari yerden tanitim yapmayi benim mantigim almiyor, he ne olur belki model numaralarini dogrularlar ama bu tanitimi sayilir mi? Sayilirsa tamam :)

• Babangida Babayaro kullanıcısına yanıt
    2. elde per işlemci satılmıyor şu aralar. Ciddi zarar etmeden elden işlemci çıkarmak zor.
  • BoşnakAğa kullanıcısına yanıt
    Ben bastım nikahı i9 9900k ya şimdi kesin 1 ay içinde çıkar 🤣

• quote:

Orijinalden alıntı: Alkımm

Ben bastım nikahı i9 9900k ya şimdi kesin 1 ay içinde çıkar 🤣
    Memnun musunuz ? Araştırma yaparken benim de dikkatimi çekti. Fakat ısınma problemi olduğunu yazanlar da bir hayli fazla.
  • Anthony Quinn kullanıcısına yanıt
    O konuları okuyarak ve bilerek aldım benim açımdan 0 sıkıntı.Corsair h110i ile kullanıyorum testlerde 77-80 derece arası düşük pompa ve fan ile.Hızlandırınca da 75 lere iniyor.Oyunlarda mesela bf 5 de 69 -72 arası geziyor oda bazı çekirdekler gerisi 65 civarı.Benim için sıkıntı değil 5.1 ghz de kullanıyorum o kadar da olsun.
  • Alkımm kullanıcısına yanıt
    Anladım, ben de NZXT Kraken X62 sipariş ettim.

Ryzen 3700X düşünüyorum aslında ama çıkışı uzarsa 9900K alıp geçebilirim. Bu sebeple danışmak istedim. Teşekkür ediyorum cevabınız için.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.