Şimdi Ara

AMD kartlar hala eskisi gibi sorunlumu? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2.kez alıyorum RX570 ekran kartı cohil whine sorunu oyundayken eşek bağırır gibi bağırıyor masaüstüne geçince susuyor birdaha ekran kartı konusunda AMD kesinlikle yanaşmıyorum!
  • 2008'de hd 4870 almıştım onda "gpu recovery" hatası vardı. Çok can sıkıcıydı. 2015'te r7 250 aldım onda 4 yıldır hiç sorun yaşamadım. hd4870'i kör topal 7 sene kullandım bu arada.
  • 2013 den 1 hafta öncesine kadar sapphire 7850 kullandım sorunsuz hiç üzmedi beni sağolsun.Emekli ettik 1660 e geçtik 1 haftadır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    5 sene 7870 kullandım sorun yaşamadım. İlk 7870 2 sene sonunda üzerine su döktüm. Sonra yine 7870 aldım bi 3 sene de onu kullanıp sattım tahminim o arkadaş hala kullanıyordur. Şu an da vega 64 kullanıyorum 1 haftada anca stabil hale getirdim.( Voltaj düşürme)
    Genel olarak elektronik cihazlar birazda şansa kalıyor diyebiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

yıllardan kastınız hangi yıllardan beri hocam 5-6-7 seri amd kartları kullanıp sorun yaşamadım diyen varsa buyursun konuya :)
    10 yıldan fazladır 4-5 farklı AMD kart kullandım halada kullanıyorum maşallahmı desem hiç sorun yaşamadım Nvidia kullanmayı unuttum resmen
  • 20 senedir amd kart kullanırım oc lerin dibine kadar yaptım ben sorun yasamadım. sorun yasayanların sistemleri bozuk
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.