Şimdi Ara

AMD FX X4 mü? Intel i3 mü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bilgisayarı oyun ve çok profesonel olmamakla birlikte grafik tasarım içini kullanacağım AMD FX X4 4100 SOKET AM3+ 3.6GHZ 12MB CACHE 32NM işlemci mi yoksa INTEL i3 2120 3.30GHZ 3MB LGA 1155 mi?

• Full hd çözünürlükte 2 işlemci arasında neredeyse fark yok hangisi daha ucuza geliyorsa onu alın derim. Daha düşük çözünürlükte oyun oynuyorsanız i3 almanız daha mantıklı olur.
  • i3 Çift Çekirdek ; FX 4 Çekirdek. FX almanı tavsiye ederim.
  • i3 tokat manyağı yapar.
  • Ya arkadaşım sırf çekirdek sayısı yüzünden performanslı bir işlemciyi hiç ediyorsunuz ya helal olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gekas55

Ya arkadaşım sırf çekirdek sayısı yüzünden performanslı bir işlemciyi hiç ediyorsunuz ya helal olsun...

İNCELE
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Unknown

quote:

Ya arkadaşım sırf çekirdek sayısı yüzünden performanslı bir işlemciyi hiç ediyorsunuz ya helal olsun...

İNCELE

Ben arasındaki kıyaslama hakkında bir şey demedim iyi oku, sadece i3'ü karaladığını düşünerek bunu söyledim yoksa kim bilmez FX'in hünerlerini?

• quote:

quote:

quote:

İNCELE

Ben arasındaki kıyaslama hakkında bir şey demedim iyi oku, sadece i3'ü karaladığını düşünerek bunu söyledim yoksa kim bilmez FX'in hünerlerini?

Sadece tavsiye yaptım. Karalama gibi bir niyeti nerden çıkardınız anlamadım

• Benchmark kascaksan i3 oyun oynayacaksan fx 4100

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

İNCELE

Sadece tavsiye yaptım. Karalama gibi bir niyeti nerden çıkardınız anlamadım

Doğru, o konuda haklısın ama yazış biçimin bana öyle geldi

iyi forumlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.