Şimdi Ara

Amd Fx 8320 Sistem Toplama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2300 2500 tl bütçem var aşağıdaki sistemi topladım sizce nasıl ? Birde Ekran kartında kararsız kaldım Msi Gtx770 Twin Frozr Gaming iyi mi ?

https://store.donanimhaber.com/5b/80/ea/5b80ea19c3254ecfccde9262a2480fe6.png
     Amd Fx 8320 Sistem Toplama

• Arkadaşlar Görüşlerinizi bekliyorum parçaları almaya gideceğim artık bu sistem nasıl önerileriniz neler.
  • Anakart 970A Ud3p olsun. Ekran kartıda r9 280x diğerlerinde sıkıntı yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gayet güzel bir sistem olmuş.
  • qaanx dostum r9 280x derken hangi markanınkini önerirsin sapphire powercolor pek alasım gelmiyorda ?

@qaanx
  • Hocam asuslarda aircraft mı ne sorun var yani powercolor sapphireye göre ucuz biras fazla ısınıo fakat sapphireye göre fan sesi az sapphirede fanı powrcolor göre biras sesli fakat soğutması daha iyi.Forumda konu açabilirsin bnm bildiklerim bunlar sapphire alda toxic mi dualx mi pcs varsa powercolorun o mu onu kullananlar yada kesin bilgisi olan daha iyi cevaplar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • varmı başka önerisi olan seçdiğim msi gtx770 twin frozr gaming 2gb 256 bit kalsın mı,yoksa powercolor r9 280x turboduo gibi bir modelmi düşüneyim ??
  • gayet guzel sistem 770 iyidir nvidia forever. hayirli olsun
  • Bende Msi Gtx770 den yanayımda kimisi r9 280x turboduo felan al diyor karar verebilsem gidip parçaları alacağım :):)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berk Mete -- 26 Temmuz 2014; 15:09:49 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.