Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

AMD™ Adrenalin 2019 Edition 19.12.1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
10.311
Cevap
98
Favori
572.715
Tıklama
Giriş
    850 Mesaj
    18.12.1.1 kurulu şuanda. Sistemim yeni, rx 580 4 gb sapphire oc model var. Ekran kartı yüke binince 2-3 dk durup ekran kapanıyor ve arka planda takılma yaşandığını kulaklıktan duyuyorum. Yardımcı olabilecek var mı?
    ∞ Battlestar Galactica ∞ Prison Break ∞ Friends ∞ How I Met Your Mother ∞ Supernatural ∞ The Big Bang Theory ∞ Breaking Bad ∞ Sherlock ∞ Da Vinci's Demons ∞ Game of Thrones ∞ American Gods ∞Watchmen ∞ Rick and Morty ∞ Limitless ∞ Gotham ∞ Wayward Pines ∞ Better Call Saul ∞ The Blacklist ∞ Sleepy Hollow ∞ The Messengers ∞ The Flash ∞ Daredevil ∞ South Park ∞ Suits ∞ Vikings ∞ Jessica Jones ∞ The Walking Dead ∞ True Detective ∞ LOST ∞ Leyla ile Mecnun ∞ Fargo ∞ Mr. Robot ∞ Avrupa Yakasy ∞ Isler Gucler ∞ See ∞ Carnival Row ∞ Doctor Who ∞ 24 ∞ Spartacus ∞ Mad Men ∞ Fringe ∞ Salem ∞ Shameless ∞ OZ ∞ Babylon 5 ∞ Star Trek ∞ The Newsroom ∞ Stargate ∞ DEXTER ∞ Seinfeld ∞ The X Files ∞ Freaks and Geeks ∞ Firefly ∞ House M.D ∞ Sons of Anarchy ∞ The Shield ∞ Rome ∞ Six Feet Under ∞ The Wire ∞ The Sopranos ∞ Heroes ∞ Arrow ∞ Hannibal ∞ The Mentalist ∞ Band of Brothers ∞ House of Cards ∞ 24 ∞ Firefly ∞ Westworld ∞ Humans ∞ Banshee ∞ Stranger T. ∞ 11.22.63 ∞ Orange is the New Black ∞ Silicon Valley ∞ The Mandalorian ∞
    ∞ GÜNCEL IMDB Listesi

• Binbaşı
    1240 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: The-Undertaker

18.12.1 mi 18.12.2 mi sizce daha iyi ? Beta'yı sildim WHQL 18.12.2 kurdum şuan da

Alıntıları Göster
    Hangisi ile sorun yaşamazsan sistemde onu kullan.
    18.12.2 daha güncel driver bazı oyunlarda %5 fazla fps verir.
    18.12.1 eski sürümlerin en sonuncusu,fan kontrol eğrisi olmayanı.

Orijinalden alıntı: Morgoth Draqe

18.12.1.1 kurulu şuanda. Sistemim yeni, rx 580 4 gb sapphire oc model var. Ekran kartı yüke binince 2-3 dk durup ekran kapanıyor ve arka planda takılma yaşandığını kulaklıktan duyuyorum. Yardımcı olabilecek var mı?
    Ddu programı ile temiz kurulum yap.
    Güvenli modda pc'yi başlat,ekran kartı sürücüsünü kaldır.
    Tekrar kur.

Fakat zaten tertemiz kurulum yaptım. Ekran kartı ssd ve hdd yeni sıfır. İlk kurulumu yaptım yani daha. Gerekli mi ddu ile temiz kurulum yapmam çünkü driver artığı falan yok. İlk defa kuruldu sisteme.
    |
    |
    woundedknee kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ∞ Battlestar Galactica ∞ Prison Break ∞ Friends ∞ How I Met Your Mother ∞ Supernatural ∞ The Big Bang Theory ∞ Breaking Bad ∞ Sherlock ∞ Da Vinci's Demons ∞ Game of Thrones ∞ American Gods ∞Watchmen ∞ Rick and Morty ∞ Limitless ∞ Gotham ∞ Wayward Pines ∞ Better Call Saul ∞ The Blacklist ∞ Sleepy Hollow ∞ The Messengers ∞ The Flash ∞ Daredevil ∞ South Park ∞ Suits ∞ Vikings ∞ Jessica Jones ∞ The Walking Dead ∞ True Detective ∞ LOST ∞ Leyla ile Mecnun ∞ Fargo ∞ Mr. Robot ∞ Avrupa Yakasy ∞ Isler Gucler ∞ See ∞ Carnival Row ∞ Doctor Who ∞ 24 ∞ Spartacus ∞ Mad Men ∞ Fringe ∞ Salem ∞ Shameless ∞ OZ ∞ Babylon 5 ∞ Star Trek ∞ The Newsroom ∞ Stargate ∞ DEXTER ∞ Seinfeld ∞ The X Files ∞ Freaks and Geeks ∞ Firefly ∞ House M.D ∞ Sons of Anarchy ∞ The Shield ∞ Rome ∞ Six Feet Under ∞ The Wire ∞ The Sopranos ∞ Heroes ∞ Arrow ∞ Hannibal ∞ The Mentalist ∞ Band of Brothers ∞ House of Cards ∞ 24 ∞ Firefly ∞ Westworld ∞ Humans ∞ Banshee ∞ Stranger T. ∞ 11.22.63 ∞ Orange is the New Black ∞ Silicon Valley ∞ The Mandalorian ∞
    ∞ GÜNCEL IMDB Listesi

• Yarbay
    13128 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Morgoth Draqe

aynı kart bende var dediğin sürümde o sorun hiç olmadı şuan 19.1.1 yüklü tek sorun yukarılarda bahsettiğim uyarı.

EKLEME: Sözümü geri aldım o uyarıdan kurtulmak için driveri sil tekrar kur ve chil denen lanet şeyi seçme dediler yaptım oyuna girdim 10 dakika sonra oyun donup kapandı tekrar açtım yine donup kapandı oyun 19.1.1 ne lanet sürücüymüş kurmayın derim bir kaldırıp tekrar kurduk diye neler yaptı şuan 18.12.1 kurdum oyundan çıkarken bile hemen çıkıyor 19.1 öyle değildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 22 Ocak 2019; 10:12:29 >
    |
    |
    Cooler Master Case PRO5/Ryzen7 1800X 3.6 GHZ/NOCTUA NHU12SE/ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO//Sapphire Nitron Radeon RX 580 4G/GSKILL FlareX DDR4-3200Mhz C14 32GB (4x8GB)/Samsung 970 PRO 512 M.2 SSD/Samsung 850 PRO 512GB Sata3 SSD/Samsung 320GB 7200RPM 16MB SATA2 HDD)SamsungHD154UI 1.5TB HDD/Seasonic Focus Plus 750W 80 Gold/Viewsonic XG2401 24"1ms 144HZ
  • Yarbay
    10414 Mesaj
    Sitedeki sürücü bugün yenilenmiş ama versiyon aynı.

acaba sadece tarih mi yenilendi yoksa bir şeyleri mi düzeltiler? derken güncelleme kontrol et dedim alttaki oldu bir şeyler değişmiş gibi

EKLEME: indirip yükledim aratınca yine alttaki gibi güncelleme var diyor ama 19.1.1 la zaten 19.1.1 yüklü bu amd kafayı yemiş artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 22 Ocak 2019; 1:3:21 >
    |
    |
    ahy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Cooler Master Case PRO5/Ryzen7 1800X 3.6 GHZ/NOCTUA NHU12SE/ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO//Sapphire Nitron Radeon RX 580 4G/GSKILL FlareX DDR4-3200Mhz C14 32GB (4x8GB)/Samsung 970 PRO 512 M.2 SSD/Samsung 850 PRO 512GB Sata3 SSD/Samsung 320GB 7200RPM 16MB SATA2 HDD)SamsungHD154UI 1.5TB HDD/Seasonic Focus Plus 750W 80 Gold/Viewsonic XG2401 24"1ms 144HZ

• Yüzbaşı
    459 Mesaj

ekran kartınınızın marka modeli nedir acaba?
    |
    |
    mito1172 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

sapphire rx580 4g ama 19.1 sakın kurmayın o uyarıdan kurtulmak için driveri sil tekrar kur ve chil denen lanet şeyi seçme dediler yaptım oyuna girdim 10 dakika sonra oyun donup kapandı tekrar açtım yine donup kapandı oyun 19.1.1 ne lanet sürücüymüş kurmayın derim bir kaldırıp tekrar kurduk diye neler yaptı şuan 18.12.1 kurdum oyundan çıkarken bile hemen çıkıyor 19.1 öyle değildi nasıl iş yapıyor bu amd çözemedim yıllardır ilk kez bu saçmalıklara denk geldim
    |
    |
    Celest kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    486 Mesaj
    Gigabyte aorus rx580 8gb modelinde 19.1.1 kurdum. Rainbow six siege oynarken aniden 150 fps lerden 70 fps lere drop yaşıyordum. DDU ile sildim 18.2.2 yükledim. Şu an sorun yok gibi. Ayrıca 19.1.1 kesinlikle oyun içinde tanımladığın ayarları tanımıyor. Vsync açıp 75 fps ye oyunu kitliyorum, yazılım umursamıyor bile. 18.2.2 şu an için ideal.

Bu chill olayı nedir. Açmak mı yararlı kapatmak mı? Hem genel olarak hem oyun için açılıp kapatılabiliyor.

Kesinlikle değiştir yada değiştirme dediğiniz ayar var mı?

18.12.2 kurduktan sonra furmark testinde 40dk teste tabi tuttum hata vs vermedi stabildi. Just cause 4 te 30 dk sonra ekranda pembe mor noktalar oluştu oyun oynanıyordu halen.

Acaba bu surucuden mi kaynaklı yoksa kartın ram lerinde problem mi var?

Not: Ekran kartı sapphire rx 580 nitro+ 4gb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ddsmurat -- 22 Ocak 2019; 11:33:34 >
  • Binbaşı
    1407 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ddsmurat

19.1.1 kırdıktan sonra furmark testinde 20 dk sonra ekran çizgi çizgi oldu. Oyunlarda 30dk sonra ekran gidiyor.

18.12.2 kurduktan sonra furmark testinde 40dk teste tabi tuttum hata vs vermedi stabildi. Just cause 4 te 30 dk sonra ekranda pembe mor noktalar oluştu oyun oynanıyordu halen.

Acaba bu surucuden mi kaynaklı yoksa kartın ram lerinde problem mi var?

Not: Ekran kartı sapphire rx 580 nitro+ 4gb
    Hocam o sorun eğer ki daha eski güncellemelerde de yapıyorsa kart sebebi ile olan bir sorun gibi duruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

yukarıda yazdım ya kardeş sakın kurma fark vardır diye kurdum oyunda donup kapatıyor oyunu ben böyle saçmalık görmedim bunca yıl amd kart kullanırım 19.1 varken tarihini yenileyip 19.1 koyuyorlar kuruyorsun oyunda donup oyunu kapatıyor yeni güncelleme var diyor bakıyorsun 19.1 zaten 19.1 kurulu yahu manyak mı bu sürücüyü yapan yazıp saydırmak istiyorum bu dangalağa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 22 Ocak 2019; 13:47:47 >
    |
    |
    Sadomadoking kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    10414 Mesaj
    18.12.1.1 kullanın 19 versiyonuna geçmek için WHQL bekleyin çıktığında buraya yazılır zaten.

|
    |

@mito1172

Hocam 1 kere kurdum onu kasmayan oyunlar kasmaya başladı zaten AMD bilmiyorum da ayağına sıkacak gibi sürücü konusunda zaten ben hep WHQL sürücü kurarım asla Beta kurmam da işte sadece deneyeyim diye indirip kurmuştum anında sildim zaten.

@ahy

Hocam ben şuan 18.12.2 kullanıyorum sence nasıl iyi mi yoksa dediğini mi kurayım ?
    |
    |
    Bahsedilenler: ahy , mito1172

Chill durağan sahnelerde fps yüksekse güç tüketimini düşürürerek ısınmayı azaltıyor. Performansa negatif etkisi var mı bakmak lazım. İstersen dene memnun kalmazsan kapatırsın.
    |
    |
    Bitti_rüya kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

valla deli etti beni 19.1 kuruluydu tek sorun pcyi her açışta o hata uyarısıydı tavsiye üzerine kaldır tekrar kur ve chili seçme düzelir dendi bende yaptım daha beter oldu oyun donup oyunda çıktı o uyarı pes üstüne güncelleme var diyor aynı güncelleme 19.1 şaka gibi dediğim gibi yıllardır böyle saçma komik sorun görmedim beta da
    |
    |

• Binbaşı
    1582 Mesaj

Bir ara hd 7950 kartımda da aynı sorunla karşılaşmıştım. Bir iki güncelleme sonrasında çözülmüştü sorun. Ondan tereddüde düştüm.

Test için hangi sürücüyü önerirsin?

Amd cidden kafayı sıyırmaya başladı bir ara ne güz sürücü çıkarıyordu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    hendr1239 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

O sürümü denemedim bir bilgim yok.

|
    |
Bey Azura
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
seo paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.