Şimdi Ara

Amd a10 5800k İşlemci bu kadar çok ısınır mı . A

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Amd a10 5800k İşlemci bu kadar çok ısınır mı . A

İyi Forumlar Arkadaşlar kullanmakta olduğum işlemci derecesi normal şartlarıda resimdeki gibi Ama oyun oynadığım zaman (CS.GO vs PUBG ) 110 Derecelere çıkıp Rest Atıyor + Temp - altındaki package ne anlama geliyor . YArdımlarınız için şimdiden teşekkürler..

Not: Termal macunu Yeni Değiştirildi . Üzerinde Sıvı Soğutma vardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CatMark -- 25 Temmuz 2018; 21:10:1 >

• Kasa mı Laptop mu ?
    1-) Termal macunu yenilemeyi deneyebilirsin
    2-) Arkaplanda çalışan bir uygulama işlemciyi yiyor olabilir. Virüs taraması yap ve görev yöneticisinden gereksiz programları kapat.
    3-) GameBooster'ı indir Yapılandırmadan tüm gereksiz uygulamaları seç ve oyuna girerken burdan gir. Dikkat et Windows'un kendi şeylerini seçme Windows Update ve Searchui.exe yi seçebilirsin.
  • SiriusDestere kullanıcısına yanıt
    kasa hocam . Package anlamını öğrenemedim henüz Sadece o yüksek . Fark ettiniz mi bilmiyorum ama EKRAN KARTI HDD ANAKART IIS değerleri normal . Normalde İşlemci değerleride normal ama . Package yi Çözemedim O cok yüksek .
  • Cpu da bulunun core sıcaklığı speed fan programını indirip istersen tüm core ısılarına bakabilirsin.

Kasadaki fanların yönü nasıl tarif edermisin (öndeki içeri,yandaki dışarı vs tarzında)
  • soğutucu montajını iyi yapamamış olabilirsin iyice kontrol et pompa %100 hızda mı çalışıyor bi de ona bak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 27 Temmuz 2018; 23:7:39 >
  • Termal macunu siz mi değiştirdiniz, kullanığınız marka-model nedir?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.