Şimdi Ara

AMD 5700 vs 5700 XT fiyatları? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
2
Favori
4.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Tahminimce şundandır; dolarda bir artış bekleniyor. Bu yüzden böyle bir fiyatlandır tercih edilmiş olabilir ama ryzen 3600 gayet iyi fiyattan geldi. Çözemedim bende

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekran kartı bölümünün altına 2 alt başlık daha açsalar ekonomi ve siyaset adı altında iyi olur. Ekran kartı hakkında bilgi edinirken aynı zamanda küresel ekonomi ve siyaseti de çözmüş oluruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    Komik değilsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nvidiacı olmama rağmen ilgimi çeken kartlar olmayı başardı. Hepsiburada iyi fiyat çemiş xt modeli için 2998tl. Bulunduğum yerde interneti zor buldum ama rastgele hb’ye girdim fiyatı görünce paylaşayım istedim.
    https://www.hepsiburada.com/sapphire-amd-radeon-rx-5700-xt-8gb-256bit-gddr6-dx-12-pci-e-4-0-ekran-karti-21293-01-40g-p-HBV00000LKMZU?magaza=Hepsiburada

• trakianboy kullanıcısına yanıt
    Bu modele 3600-3700 den aşağı olmaz yazıyorlardı 3600 için ise 2000 lira yazan vardı çıkmadan. Minimum 1700 diyen çoktu. 1400 lira çıktı neredeyse. Fiyatlar dolar bazındaki rakamlara göre tl olarak çok iyi değil mi? Neler oluyor?
  • Onlar ne derlerse desinler GÖKLERDEN GELEN BİR KARAR VARDIR....

• Alex5 kullanıcısına yanıt
    Valla elimde işimi gören kartım olmasa denemek için alırdım. 2900tl 5700xt için iyi bir fiyat değil mi? Demin foruma sıcak fırsatlara göz attım bir sürü uyanık elemanın olduğu forumda bu fiyatlama es geçilmiş. Daha da düşer belki ama şu an için alınası olmuş gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: trakianboy

Nvidiacı olmama rağmen ilgimi çeken kartlar olmayı başardı. Hepsiburada iyi fiyat çemiş xt modeli için 2998tl. Bulunduğum yerde interneti zor buldum ama rastgele hb’ye girdim fiyatı görünce paylaşayım istedim.
    https://www.hepsiburada.com/sapphire-amd-radeon-rx-5700-xt-8gb-256bit-gddr6-dx-12-pci-e-4-0-ekran-karti-21293-01-40g-p-HBV00000LKMZU?magaza=Hepsiburada
    Stok fan sevmiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ` quaD. kullanıcısına yanıt
    +1. Şunu baştan çift fanlı yapsanız ya diyor insan

• Yıl 2019 be kardeşim akıl mantık var illa Türkiye'den almak zorunda mısın? amazon gibi bir yer var üstelik almanyadan alırsan garanti de sağlıyorlar
    https://www.amazon.de/XFX-Radeon-5700-3xDP-HDMI/dp/B07T81CGFY/ref=sr_1_1?__mk_tr_TR=ÅMÅZÕÑ&crid=3FSI920RTKTQP&keywords=5700&qid=1563126814&s=gateway&sprefix=5700%2Caps%2C210&sr=8-1

Al kargo + vergi dahil 2400 TL civarına geliyor.

• trakianboy kullanıcısına yanıt
    O zaman diğer çift fanlıları kim satın alcajk?

• Hocam link düz 5700 modeli için ordan bile 2400e geliyor üstelik 1-2 ay bekleme süresi diyor yaş iş.

Yukko’da 2913 tl imiş liste fiyatı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakianboy -- 14 Temmuz 2019; 21:8:14 >
  • Yukko da yeni kayıt olana 75 tl inidirim var 2838 liraya geliyor almalı mıyım sizce bu fiyata bir daha düşmez gibi geliyor
  • RUN!!!!

• mehmetctnr M kullanıcısına yanıt
    Düşmez ama artmazda, biraz bekle 2 fanlı modeller gelsin. Bende alacam xt modelini bekliyorum 2 fanlıları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi justGlocia -- 16 Temmuz 2019; 0:29:6 >
  • Tr ile arada fiyat farkı pek yok buradaki taksitli alınabiliyor.

• 2838 liraya aldım kredi kartım vade farksız 6 taksitte yapıyor varsın biraz gürültülü olsun aldım artık en kötü şartlarda iade ederim.
  • mehmetctnr M kullanıcısına yanıt
    REZALET!!!

• Ya sen burda 200 tl nin hesabını yaparken abin gitti bugün ASUS GeForce ROG MATRIX RTX2080TI GAMING 11GB GDDR6 352Bit ekran kartını aldı taktı pc ye senin benchmarklarını ağzının suları aka aka islediğin oyunları 4k da ultra ayarlarda oynuyo bluesboyns

• Güzel 2ghz oc modelleri de 3000TL olur en fazla.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.