Şimdi Ara

Amazondan Laptop Almak...GE72 Apache Pro-242 İnceleme, taaa Amerika'dan geldi (3516 TL) :) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
7
Favori
6.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eve gideyim bende kayıt işlemi yapıcam. Iyi oldu bu olay. Buyuk ihtal ABD satışlar seri mo üzerinden gerçekleşiyor. Mesela ben etmesem kayıt 1 sene sonra etsem ne olacak kayıt ettiğim zamandan mı başlıcak :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PanikAtak

Eve gideyim bende kayıt işlemi yapıcam. Iyi oldu bu olay. Buyuk ihtal ABD satışlar seri mo üzerinden gerçekleşiyor. Mesela ben etmesem kayıt 1 sene sonra etsem ne olacak kayıt ettiğim zamandan mı başlıcak :)

faturanın fotosunu istiyorlar hocam zaten
  • smhyldz41 kullanıcısına yanıt
    evet :)

Bana da aynı kişi cevap vermişti hocam. İnşallah garantiye ihtiyaç duyulacak bir sıkıntı yaşamazsın. Güle güle kullan
  • srenkenstein kullanıcısına yanıt
    İnş hocam sağolasın güzel temennilerin için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kirmizi_

hocam türkiyeden almış olsaydınız ortaya çıkacak tüm farkları sayabilir misiniz? (fiyat,garanti,şarj adaptörü, klavye dili vs. aklınıza gelenleri yazarsanız sevinirim.)

sadece fiyat önemli bana göre en büyük fark bu bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smhyldz41 -- 18 Aralık 2015; 13:51:57 >
  • Arkadaşlar msi destekle mailleştik garanti kapsamı konusunda sağolsun Gökhan Bey yardımcı oldu, durumu açıklayan son mail şöyle;

Global warranty ülkemizde sadece Notebook ve All in one ürünlerini kapsamaktadır. MSI’a ait ekran kartı ve anakartlar global warranty kapsamında değildir.

Eğer yurt dışından bir Notebook yada All in one ürün alırsanız, faturası yada satış makbuzunu ibraz ettiğiniz takdirde ve eğer bir kullanıcı hatası durum söz konusu değil ise, 1 yıl garantilidir.

Fakat bu garanti MSI’a ait bir garantidir ve yurt içinde satılan ürünlerin elde ettiği bir takım haklardan faydalanamaz.

Bu haklar nedir diye soracak olursanız; yurt içinden bir MSI notebook yada All in one cihaz alırsanız, ilk 30 gün içinde donanım arızası durumunda cihazın değişimini talep etme hakkınız bulunmaktadır. Bir başka örnek vermek gerekirse; yurt içinden alacağınız ürün 1 yıl içinde 4 kez, garanti süresi boyunca 6 kez donanım arızası yaparsa, yine cihazın değişimini isteme hakkınız bulunmaktadır.

Bu haklar ülkemizdeki tüketici kanunlarının tüketiciye sağladığı haklardır.

Yurt dışından alınan cihazlar, doğal olarak Türkiye’de uygulanan tüketici yasalarından faydalanamamaktadırlar.

Aklınıza takılan herhangi bir soru olursa, lütfen irtibat kurun.

Bilginizi rica ederiz,

Saygılarımızla,

• Hayırlı uğurlu olsun, amazon.com'dan almanız daha iyi olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amen.Ra kullanıcısına yanıt
    Eyv hocam sağolasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smhyldz41

Eyv hocam sağolasın.

Rica ederim, en iyi tercih'i msi almakla zaten yapmışsınız. Bir de yurtdışından getirtmeniz daha da iyi olmuş.
  • Selamlar,ben de bu modeli almak istiyorum.Oyun acip aldiginiz fps degerini olctuyseniz ogrenmek istiyorum :) Urunun kasasi filan şık mi?Bir de turbofan bunda da varmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Exonimus

Selamlar,ben de bu modeli almak istiyorum.Oyun acip aldiginiz fps degerini olctuyseniz ogrenmek istiyorum :) Urunun kasasi filan şık mi?Bir de turbofan bunda da varmi? Turbofan var olmazmi...

Hangi oyunun fps degerini istiosun soyle paylasalim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smhyldz41 -- 20 Aralık 2015; 15:52:15 >
  • GTA V,CS:GO,League Of Legends olabilir

• Exonimus kullanıcısına yanıt
    en iyisi bu ekran kartının netdeki değerlerine bakalım biz
    Win açılışta parola sordumu size?
  • PanikAtak kullanıcısına yanıt
    hayır direk yükleme ekranından başladı...
    Bende kurum felan yaptım iste ülke sevme ekranı felan o Kısım sonra açılıp kapanıyor ama parola veya mail Adesi istiyordu. bende legal kurdum ssd ye

• Hocam şuan 1299 dolar 200dolar vergi ile 1500dolar almak mantıklı mi sizce urunun tr fiyatı sanırım 6000e yakın o model bu mudur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vengace -- 25 Aralık 2015; 20:15:27 >
  • Vengace V kullanıcısına yanıt
    dediğiniz fiyata bile uygun hocam bence, fakat acil işiniz yoksa acele etmeyin derim düşüyor elbet yılbaşında vs indirim olabilir takip edin
    Şuan 1199 hocam 1099 civarında kaparım gibi vergisi de düşer

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.