Şimdi Ara

Amazondan (De) ayakkabı kargo süresi?

Bu Konudaki Kullanıcılar: shalian14
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
369
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Amazon TR den ayakkabı sipariş ettim, satıcı Amazon Germany.

Ayakkabının satış sayfasında 8 gün sonra teslimat görünüyor, sipariş sırasında 100 TL kargo seçeneği ile teslimat 1 Eylül görünüyor, bunu seçip sipariş verince teslimat 15 Eylüle kayıyor.

1 Ağustosta sipariş verdim, 8-12 Ağustos arası gelecek diye düşünerek! teslimat tarihi 8-15 Eylül görünüyor şimdi siparişte. 3 gün oldu henüz kargoya verilmedi. Amazondan (De) ayakkabı kargo süresi? yıllar önce amazon.de den şarjlı vidalama almıştım 3-5 günde teslim ediyorlardı.

Ayakkabı alan var mı bu şekilde? kaç gün sürüyor normalde teslimat ?

ek:

1 ağustos sipariş

9 ağustos kargoya verildi

10 ağustos henüz Almanyada

11 Ağustos Hollandada... inşallah gemiyle göndermiyorlardır hollanda limanından Amazondan (De) ayakkabı kargo süresi? .

15 Ağustos Kolay Gelsin ile geldi, izinli olduğum için teslimat adresini gelen sms içindeki linkten değiştirdim, onaylandı.

16 Ağustos eve geldi ayakkabı.

Rengi güzelmiş.

Amazondan (De) ayakkabı kargo süresi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 16 Ağustos 2022; 14:4:3 >

• Tr fiyatı ve DE fiyatı hakkında bilgi verirmisin

• @KlavYE@ kullanıcısına yanıt

Ben aldığımda kargo ile birlikte vergi dahil 950 liraya gelmişti şu an 1200 lirayı buluyor.

Tr fiyatı o zaman 1250 liradan başlıyordu, simdi 950 civarı görünüyor ama ne renk seçeneği var ne de 48 numara var.

Kalıbı küçük bu markanın, 47 giyerken 48 aldım iyi oldu. Tr de 48 görünmüyor satışta hiç zaten. 47 son ve siyah renk gördüm sadece.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.