Şimdi Ara

Amazondan Drone Almak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.486
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

DJI Mavic Pro almayi dusunuyorum ama aklimda soru isaretleri var. Belki cozum bulurum diye buraya yazayim dedim.
    Amazondan 2-3 bin dolarlik alisveris yapmisimdir. Az cok konuya hakimim. Fakat ilk defa amazondan drone alacagim.
    Drone alirken gumrukte ekstra durumlar var mi.. Alsam vergidir kanundur falan ugrasir miyim ?

Bir de amerikada arkadasim var. Urunu alip Turkiyeye kargolasa veya Turkiyeye gelirken getirse amazondaki Import Fees Deposit denen olaydan kurtulur muyum ?
    Ve ya yine gumrukle ilgili durumlar karsimiza cikar mi ?
    Bilgisi olan yardimci olursa cok sevinirim.
    Simdiden Tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragondede17 -- 19 Temmuz 2017; 20:47:17 >

• benim de merak ettigim konular. amazon 1000 dolari direk kredi kartindan cekebilecek mi o da var . banggood 500 dolar uzeri kredi karti odemesi almiyor mesela. bu nedenle mavic i alamiyoruz. yoksa gommustum siparisi .
  • takipteyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1- Nasıl drone alacağınıza bağlı olarak değişiyor. Büyük bişeyse bazı belgeler almanız gerekiyor ama küçükse direk geçiyor gümrükten.

2- Evet import fees tr için alınıyor adresi amerika seçtiğinizde almıyor.
  • Hobi forumunda drone konusu var herşey açık orda amazon yerine gearbest vs tercih edin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende yurt dışından drone almayı düşünüyorum dji spark marka fakat amazonda deposit miktarı 300 doları buluyor bunu ödemeden sorunsuz bir şekilde almanın imkanı varmı
  • Cevaplar icin tesekkurler.
    Amerikadan arkadasim Turkiyeye kargolasa gumruk veya vergi sorunlariyla karsilasir miyim ?
  • Gearbestten yuksek maliyetli urunlerde uzak durun. Amazon yada hobbyking.com u tercih edin. Hobbyking de urun var ise avrupa deposunu tercih edin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5000 lirayi bayilmadan DJI Mavic Pro alinmiyormus kisacasi. Tesekkurler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.