Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (986. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
300
Favori
1.560.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 984985986987988
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler amazon usa den neden takip etmiyosunuz her baktıgımda alan kişi sayısı ve yorum tarihi yenileniyor demek ki sürekli stok girişi oluyor takip edip yakalama şansınız var. ben artık saldıgım için bakmıyorum günde 2 kez falan bakıyorum ama sürekli güncelleme durumunda olanınız varsa abd amazonu guncelleyın. orda da dijitali 660 dolara almıştı burdan biri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi weehwet -- 15 Ocak 2021; 23:31:49 >
  • weehwet kullanıcısına yanıt
    Baktığım canlı yayında hepsi var ve hiçbir amazona gelmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Olkay1988

Beyler brazilya 2 subatan itibaren diyor
    Türkiye'ye gönderim yok hocam denedim
  • Jester61 kullanıcısına yanıt

yakın zamanda burdan biri yakalamıştı ondan dedim. avrupaya 2 aydır ugramıyor stok burdaki arkadaş 10-15 gün once yakalamıştı foto paylaşmıştı

• Amazon jp de ps5 digital 5900 e geliyor ve türkiyeye gönderim var almak isteyen varsa alsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: weehwet

yakın zamanda burdan biri yakalamıştı ondan dedim. avrupaya 2 aydır ugramıyor stok burdaki arkadaş 10-15 gün once yakalamıştı foto paylaşmıştı

Hocam sonradan yorum girebilir insanlar. Amazon.com'a da bir kere girdi ondan sonra hep yerel perekandelerine girdi stok. Amazon stok konusunda en sıkıntılı yer Türkiye'ye gönderimi olan başka yer yok o yüzden insanlar bakıyor. Amerika'da bestbuy, wallmart, target'ta falan 2-3 dk duruyor en azından amazonda saniyede bitiyor
  • Bitmiş galiba
  • Jester61 kullanıcısına yanıt

Hayır var hala

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu

• Bende yok :D zaten bankada 5680 TL var şanssızlık
  • Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu
  • Sizin sepetteki 2.el galiba 1 tane şuan used yaziyor 63900 yen
  • Japon playstationlarda x ve o tuşu farklı diye biliyorum, yani biz x ile ilerliyoruz onlar o ile

• Coimbra kullanıcısına yanıt

Evet, benim Playstation4 japonyadan gelmişti, ana menüde vs onaylama tuşu ''o'' idi ama oyunlarda falan sorun olmuyordu. Burada bence önemli olan priz tipi. Ben sırf bu yüzden ''uk'' den takip etmiyorum mesela.

• 6500 tl ye sahibindende de var, ne gerek var oralardan uğraşmaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coimbra

Japon playstationlarda x ve o tuşu farklı diye biliyorum, yani biz x ile ilerliyoruz onlar o ile

Dualsense’de farklılık olayı kaldırılacaktı.Yapıldı mı bilmiyorum ama global olarak X olacaktı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps5 Pro'yu bekleyelim esprileri Sony'nin zoruyla gerçek olmak üzere.

• Eskişehir sanayiye tasarım şemasını versek Sony’den daha fazla stok getirirdi.
  • Bu yuzsuz cinliler 1 senedir dunyanin salterini zaten indirdiler birde utanmadan 1 aylik tatile girerler (hayvan takvimi yillik bayramlari) mart basi donerler zaten stok yoktu iyice lojistikte sikinti olur yeni stoklari yakalamak haziran temmuzu bulur..hayir yani koskoca sony sin pazarlama&satis ekibin var uretim hattin ve argen var..pandemi desen 1 senedir var..neyi ongoremeyipte merdiven alti firmalarin dustugu duruma dustun?? Benim firmam dahi uluslar arasi ilac ihracati yapmasina ragmen pandemiyi lojistigi ongorup ne yurtici ne yurtdisi sikinti yasamazken sen koskoca sony peynir ekmek gibi satilacagini bildigin urunu nasil boyle pazarlayabildin??bu kadarmi xbox gozunu korkuttuda kasim ayinda 3000-5000 kutu ile cikis yaptin..

Abi sen sonysin cik deki pandemiden oturu uretimde ve lojistikte yasanacak sikintidan oturu hicbir oyuncumuzu madur etmek istemiyoruz az sayida urun verip az sayida oyuncularimiza ulasmak istemiyoruz karaborsaya dusurmek istemiyoruz cikis tarihimizi kasim ayindan subat ayina cekiyoruz de..millet yine seni bekleyecek zaten..xbox istedigi kadar senden once ciksin senin yarin bile satamayacak..3-4 ay gec cikmak sana pazar kaybettirmez..ama bir urunu yoka sokmak pazar kaybettirir..sonynin konsol tarihindeki en amator pazarlama&satis urunudur ps5..

• 
Sayfa: önceki 984985986987988
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.