Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (1084. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
299
Favori
1.560.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10821083108410851086
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

fazlasını iade ederler 1 ay içerisinde boşuna iptal etmişsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 19 Şubat 2021; 22:56:25 >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Insallah ederler hocam ben iptal ettimde alan arkadaslar var onlara yarar insallah
  • FAKAZLI kullanıcısına yanıt

Artık ban man yok bro aldık cihazı  amazona diz çöktürdük 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 16 şubatta uk den ps5 almıştım hala ORDER RECEİVED durumunda. Ayni durumda olan var mı. Süreç normal mi işliyor bilgi verebilirmisiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mosquito -- 20 Şubat 2021; 11:15:28 >
  • Para çekildiyse problem olmaz.
  • jermines kullanıcısına yanıt
    Para çekildi 3 gün oldu çekileli ama hala kargoya verilmedi. Öyle bekliyor.
  • Track package bölümünde şu şekilde bir güncelleme oldu. "We're very sorry your delivery is so late. Although it may still arrive, you can request a refund now." Sanırım stok sorunu var.
  • mosquito kullanıcısına yanıt

Evet stok sorunu olmuş gibi. İlk defa amazonun bu şekildeki olayını duyuyorum. Tedarik esnasında zarar görmüş, kutu yırtılmış vs. de olabilir.

• Bunca zaman bekledikten sonra birde bu tip bir sorun yaşamak biraz talihsizlik oldu benim için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mosquito

Arkadaşlar 16 şubatta uk den ps5 almıştım hala ORDER RECEİVED durumunda. Ayni durumda olan var mı. Süreç normal mi işliyor bilgi verebilirmisiniz.

Sizinle aynı gün amazon.co.uk'den diskli versiyon siparişi verdim, dün İstanbul'da gümrük çekim işlemleri tamamlandı. @jermines 'in dediği gibi bir durum yaşanmış olabilir.

• ultrAslan-BH kullanıcısına yanıt
    Hocam mail atarım atmasınada iade istediğimde kaç günde iade yapıyorlar.
  • jermines kullanıcısına yanıt
    Para çekilse bile stok yok diyip iptal edebiliyorlar, bu dönemde ekran kartları ve konsollarda hiç bir şey garanti değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Costumer service'in bana yazdığı mesaja bakın bu nasıl bir saçmalıktır. Ne yapsam bilemedim iptal etsem ne kadar sürüyor para iadesi.

Looks like there isn’t a delivery date for this order yet. You can always check on its status by visiting Your Orders.

Do you have any questions about this?

• quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslan-BH

Bu mesaj silindi.

Gelen mailde yazan tarih buydu hocam;

Arriving:

We'll notify you via e-mail when we have an estimated delivery date for this item.

• Şubat ayında stok açmayan amazon oldu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Viserion87 kullanıcısına yanıt

valla stok yok diye iptal etmesinler de ben 847 dolara da raziyim   

• -Rango- kullanıcısına yanıt
    Gelir hocam amazon yapmaz oyle sey😀okadar stok acildi 1tek ukde sknti oldu oda bi sefer
  • 
Sayfa: önceki 10821083108410851086
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.