Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (7066. sayfa)

18 Kayıtlı Üye (6 Mobil) ve 64 Misafir (3 Mobil) - 73 Masaüstü9 Mobil3 iOS2 Android
5 sn
331.673
Cevap
8.115
Favori
72.883.145
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 70647065706670677068
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Palladium Palla Ace Leather 43 no... Herşey dahil 550 tl civarı.. Son 1 adet

amazon
    Palladium Palla Ace Lth Spor Ayakkabı Üniseks Yetişkin
    https://www.amazon.com.tr/Palladium-Unisex-Palla-ayakkab%C4%B1-Light/dp/B08PTJ96N1
  • abrooke139 kullanıcısına yanıt
    Üstad gecenin bu saatinde ayakta olmam da normalde demek ki nasip olacağı varmış. Vergi ve kargo dahil 527 liraya bitirdim işi. Çok çok teşekkürler ❤️
  • quote:

Orijinalden alıntı: abrooke139

Palladium Palla Ace Leather 43 no... Herşey dahil 550 tl civarı.. Son 1 adet

amazon
    Palladium Palla Ace Lth Spor Ayakkabı Üniseks Yetişkin
    https://www.amazon.com.tr/Palladium-Unisex-Palla-ayakkab%C4%B1-Light/dp/B08PTJ96N1
    Bu ayakkabılar nasıl acaba ismini çok duydum rahat midir

• Çok karşılaştırma yapamadım mobildeyim ama

Lipton Yellow Label Demlik Poşet Siyah Çay 100'lü 39.90
  • Legoland kullanıcısına yanıt

az önce hepsi geldi :)

• Nestle %82 Bitter paylaşıldı mı bilmiyorum az önce denk geldim.

https://www.amazon.com.tr/dp/B08QX6SK55?ref_=cm_sw_r_cp_ud_dp_AN78JJQD3HGQK5RM6QEW

En son Mart ayında bu fiyata olmuş.

• Brotha B kullanıcısına yanıt
    Rezalet bir bisiklet...uzak durun
  • Benim amazon sevk adresleri ile bir sıkıntım var, MH ile de halledemedim.
    Diyelim bir sipariş verdim, teslim adresi yazlığım ve teslim aldım. Yeni başka bir sipariş vereceğim zaman teslimat tarihi haftaiçine rastlıyorsa teslim adresi olarak istanbuldaki evimi seçiyorum siparişi veriyorum, hooop siparişiniz alındı, teslim yeri yazlık adresi. Bir türlü bu sorunu aşamadım, sipariş aşamasında seçilen adresi değil , en son teslimat yapılan adresi kendi kafasına göre seçiyor.
    Adres defterinden varsayılan olarak adres seçip sonra sipariş vermek çözüm olurmu acaba.
  • realgs kullanıcısına yanıt
    Hocam ana sayfada üst kısımda adres imleci var oradan tıklayıp teslimat adresini değiştirin her sipariş öncesi.

Aynı problemi bende yaşıyordum sinir edici bir durum :)
  • Paddlers Newborn Bebek Bezi 1 Beden (2-5 Kg) Aylık Paket, 192 Adet

Piyasası 212 TL'den başlıyor. Amazon'da 99 TL

amazon
    Paddlers Newborn 1 Beden 192 Adet (2-5 Kg) Aylık Paket Bebek Bezi, Beyaz
    https://www.amazon.com.tr/dp/B07KXLT8DC
  • realgs kullanıcısına yanıt

Sizinki yine iyiymiş. Benim yurtiçinde default adresim yıllar önce çalıştığım işyeri olarak görünüyor hala. NE zaman n11 den birşey alsam adres neresi olursa olsun sipariş eski işyerime gidiyor. Bir türlü düzeltemiyorum.

• Patiswiss Smooth Karamel Bisküvi Kreması (380 g)

24,52TL

edit: güzel fiyat ancak biraz tarçınlı, seviyorsanız alın yok nötrüm diyorsanız fazla tarçınlı gelebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Broon -- 22 Mayıs 2022; 11:55:33 >
  • l.a.c.i.w.e.r.t kullanıcısına yanıt
    Yurtiçinin online işlemlerden hesap oluşturup kontrol edin. Sanki oradan bu sorun çözülüyordu.
  • Copier Bond A4 Kağıt, 5’li Paket (Toplam 2500 yaprak)
    >>> 379 TL <<<

https://www.amazon.com.tr/dp/B07DHSMPDT/ref=cm_sw_r_cp_api_i_6G5H29QPM5M2PC7XH3YF

En ucuz avansasta ama ilk üyeliğe veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: nhtgrck

Zaten doğrudan karşılaştırmadım. Espresso diyemem şeklinde diye belirttim. Ancak şurası da var ki mokanın kahvesi espresso makinesinin kahvesi ile sıklıkla karşılaştırılıyor, mesela reddit'in bir milyon üyesi olan coffee subreddit'tinde bununla ilgili onlarca post var. Sıklıkla karşılaştığım görüş ise; "giriş seviyesinde espresso makinesi alacağınıza moka pot alın" şeklinde. Yalnızca delonghi değil. Bu görüşün doğru olabileceğine yönelik tecrübemi paylaştım.

Gönül isterdi ki doğru düzgün tam otomatik bir makine alalım, keyfimize bakalım. Ama 10.000-20.000 lira arası ödeyecek bütçe yok.

"giriş seviyesinde espresso makinesi alacağınıza moka pot alın" bu mantıklı bir yorum değil aslında. espresso bazlı kahveleri nasıl yapacakmışız? (. mokapot espresso ile benzer evet fakat mokapot ile yalnızca mokapot demlemesi yapabilirsiniz. espresso makinesinde espresso aldıktan sonra sıcak su koyup americano, süt koyup latte, süt + köpük koyup cappuccino, espresso + köpük koyup cortado vs bunların hepsini yapabilirsiniz bildiğiniz üzere.

artı o bahsettiğiniz tam otomatik makinelerle herhangi bir varyasyona giremezsiniz, tüm kontrol makinenin elinde (su sıcaklığı, kahve gramı, shot süresi ve tamp miktarı vb gibi) ve stabil olur. bu açıdan da durumu değerlendirmenizi tavsiye ederim.

• nhtgrck N kullanıcısına yanıt

Güzel hocam, canım hocam. (. olumsuz enerjilik durum yok siz Flair (manuel espresso) ile herhangi bir otomatik espresso makinesini karşılaştırırsınız anlarım. Fakat mokapot ile espressonun tatları benzese de kulvarları varklı, demleme çeşitleri çok farklı tatlarının benzer olması apayrı demleme çeşitleri ve sonrasında elde edilen ürün ile ilgili (espresso bazlı kahvelerden bahsediyorum) yapılabilecekler hakkındaki gerçeği değiştirmez. (.

• quote:

Orijinalden alıntı: magicmouse

Üstad gecenin bu saatinde ayakta olmam da normalde demek ki nasip olacağı varmış. Vergi ve kargo dahil 527 liraya bitirdim işi. Çok çok teşekkürler ❤️

Hocam gelince size zahmet yorumlar mısınız ben de almak istiyorum da ona göre takipte olucam bu markayı.

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam stokladım 10 tane. Sabahları falan 1-2 kare iyi gider diye düşünüyorum.

• gulnare G kullanıcısına yanıt

Teşekkürler herhalde olacak. Uygulamadan girince kimsenin göremediği eski işyeri adresime ulaştım. Oradan silip yeni adres ekledim. Gerçi artık n11 i fazla kullanmıyorum artık.

• 
Sayfa: önceki 70647065706670677068
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.