Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (4913. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: megalomenyak , killforyou1981 , killforyou1981 , koktay Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 64 Misafir (2 Mobil) - 65 Masaüstü3 Mobil
5 sn
331.609
Cevap
8.113
Favori
72.867.918
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 49114912491349144915
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

aylık abonelik lazımmış sanırım

• tyll kullanıcısına yanıt

aynen abonelik lazımmış

peh. çekiliş için kayıt dün geceye kadarmış. Unuttum tamamen. neyse zaten çıkmazdı Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• paladinho kullanıcısına yanıt

Form doldurmanız lazım çekilişe katılabilmek için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normal makinede yıkadım 3-5 defa. Herhangi birşey olmadı. Çıkınca baya büzüşmüş oluyor, gitti güzelim mont diyorsunuz. Kuruyunca eski pofuduk haline dönüyor.

Tüy çıkarmaya gelince evet çıkıyor. Ama çok çok fazla değil. Eğer öyle olsaydı içinde tüy kalmazdı benim montun.

• star1984 S kullanıcısına yanıt

380 falan. Çok düşmedi. Ama kesinlikle değer. Bence şuan bile fiyatı iyi.

• Uyguna polar alan oldu mu. İade etmeyi düşünen varsa talibim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Amazon ve DHL ile görüşmelerim sonucunda ürünlerin iadesini aldım arkadaşlar. Ürünler gelseydi tabii daha iyi olacaktı ama neyse sağlık olsun.

Bilmeyenler için, satıcısı Amazon Germany olarak aldığım belleklerin kargosu olarak sadece boş bir zarf gelmişti. Ne ürün ne de kutusu yoktu ortada.

Şimdi sorum şu, aynı ürün tekrar satışta. Acaba müşteri hizmetleri ile görüşsem, mağduriyetimi gidermek adına bir indirim söz konusu olabilir mi? Yani ürünleri tekrar şu anki fiyattan satın alsam, kampanyalı fiyatının farkını iade ederler mi? Böyle bir şey yaşayan var mı daha önce?

• K E N kullanıcısına yanıt

form süresi geçmiş maalesef. dün geceye kadarmış

• Köl Tigin K kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Geçmiş olsun. En azından para iadenizi geri almışsınız, kötünün iyisi olmuş. Bence şansınızı deneyin sonuçta hata sizin değil. Hata Amazon'un da doğrudan değil, belki bu yüzden kabul etmeyebilirler, ama denemekten zarar gelmez. Amazon'un doğrudan hatası olsaydı, kesin yardımcı olurlardı. Farklı şekilde Amazon'un gönderisi yüzünden mağdur olduğum siparişim olmuştu, (aynı ürünü iki kez satın aldım, ikisinde de kargo Amazon hatası nedeniyle elime ulaşmamıştı) mağduriyetimi gidermek için kargo ücretini sıfırlamışlardı.

Sağlıcakla

• keşke süte yatırım yapsaydık Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]
  • wttx W kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen kolay gelsin firması adet başı kargodan yani sıra getiren kurye arkadaş ise adres başı kargodan kazancı artıyor ben öyle anladım, ama ben gine de mümkün mertebe ayrı ayrı sipariş vermeden yanayım...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • PieCeSs kullanıcısına yanıt
    Ara Mh yi yardımcı olurlar muhtemlen

İnşallah bir arkadaş hayrına çekiliş sonuçlarını forumda paylaşır!

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• Puma tshirt m beden geldi büyük geldi s ile m değiştirmek isteyen varsa yazabilir mi?

• Ne kadarda geçiyormuş hocam onu söyleyin bari :D

• 1453frkn kullanıcısına yanıt

Yaklaşık 48 saat 😂

• yenfiz kullanıcısına yanıt

Yok hocam yüzsüzlük derecesi bu artık 😬

• programmer_onur kullanıcısına yanıt

Büyük kutuda yer varken bir kalemi ayrı zarfa koyduklarını da gördüm,

11 bin liralık telefonu kutunun içinde sallanır vaziyette gönderirken 20 liralık defteri kutunun içinde hiç boşluk kalmayacak şekilde paketlediklerini de.

Hepsinde prime üyesiydim, paketleyenin canı nasıl isterse.

• amazon almanya indirimlerinde bot almıştım 45 euro'ya. Aldığım zaman euro kuru 12 di 540 liraya iyi bot aldım diyordum.

Aradan 12-13 gün geçti. Çakal garanti bankası da günlerdir provizyonda tutuyor ödemeyi güncel kurla verebilmek için. Daha bugün baktım yeni provizyondan çıkmış. Güncel kur ile bakarsak botun fiyatı 700 liraya gelmiş oldu.

Teşekkürler ülke ekonomisi ve teşekkürler garanti bankası....

Bu ülke cidden akıl sağlığını korumak için çok çok zor bir ülke. Çıldırmamak elde değil.

• 
Sayfa: önceki 49114912491349144915
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.